Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wisła Płock powinna już prowadzić 2-0, ale ich nowy bramkarz Dahne, jest jeszcze gorszy niż Kiełpin, i walnął dwa farfocle(ten drugi to już jest kompromitacja, ale może komentatorzy mają rację, że po prostu go stres zżera) i jest 2-2.

Piękny gol na 3-2 dla Wisły, co ważne dla nas, Michalak z asystą drugiego stopnia

Michalak kończy mecz na 80 minucie. Bardzo dobry mecz Michalaka, nawet przyjął kierunkowo piłkę, co u naszych młodzieżowców raczej nie takie częste.

i Mamy 4-2 Dla Płocka. Górnik ma największą liczbę straconych goli w lidze(36, o dwa więcej stracone niż d ruga pod tym względem Pogoń)
    Ostatnio edytowany przez Tibo; [ARG:4 UNDEFINED].
    team LEGIA

Komentarz

• Michalak pobiegł strzelił, reszta meczu 0, Bochniewicz.... Mniej niż zero, dzięki Bogu nie przyszedł do nas. Kurzawa tyle że wszedł. O czym my mówimy ten Górnik to **** nie drużyna. Oni chcą się o mistrza bić. W Płocku Furman jak profesor rozgrywa piłkę, gdyby nie padał jak ostatnia **** przy każdym fizycznym kontakcie to bym powiedział że dobry piłkarz.

Zrobimy tą ligę bez poślizgu.

Bardzo dobry mecz Michalaka ale ubaw, jedna akcja, raz pobiegł do kapitalnego podania i wykończył po krótkim. A potem wielkie nic.

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
        Michalak pobiegł strzelił, reszta meczu 0, Bochniewicz.... Mniej niż zero, dzięki Bogu nie przyszedł do nas. Kurzawa tyle że wszedł. O czym my mówimy ten Górnik to **** nie drużyna. Oni chcą się o mistrza bić. W Płocku Furman jak profesor rozgrywa piłkę, gdyby nie padał jak ostatnia **** przy każdym fizycznym kontakcie to bym powiedział że dobry piłkarz.

Bardzo dobry mecz Michalaka ale ubaw, jedna akcja, raz pobiegł do kapitalnego podania i wykończył po krótkim. A potem wielkie nic.
        Wielkie nic? Kilka razy ładnie się pokazał na skrzydle, miał udział przy drugiej bramce. Fajne nic.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Wielkie nic? Kilka razy ładnie się pokazał na skrzydle, miał udział przy drugiej bramce. Fajne nic.
          Żartujesz sobie chyba? Co to za określenie że ładnie się pokazał? Gość nic nie grał. Poszedł ostro do kapitalnego podania z tym że przeciwnik biegł jak z 100 kilowym plecakiem. Bramkarz rzucił się w dobrą stronę i przeszło mu między rękami. Normalny bramkarz może i by to wyjął.

Wiedziałem że będzie już chwalenie i ojeju jaki on dobry. Przecież on po tej bramce nie zrobił NIC.

Dajcie spokój. Przecież to jeden sprint w całym meczu i tyle.

Komentarz

Żartujesz sobie chyba? Co to za określenie że ładnie się pokazał? Gość nic nie grał. Poszedł ostro do kapitalnego podania z tym że przeciwnik biegł jak z 100 kilowym plecakiem. Bramkarz rzucił się w dobrą stronę i przeszło mu między rękami. Normalny bramkarz może i by to wyjął.

Wiedziałem że będzie już chwalenie i ojeju jaki on dobry. Przecież on po tej bramce nie zrobił NIC.

Dajcie spokój. Przecież to jeden sprint w całym meczu i tyle.
            Całe szczęście mamy takich ekspertów jak ty, którzy każdego wyjaśniają.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Całe szczęście mamy takich ekspertów jak ty, którzy każdego wyjaśniają.
              To nie chodzi o to że ekspert. Ale strzelił ładnego gola po fajnym rajdzie i wspaniałym podaniu. Pomyślałem OK zobaczymy co będzie dalej...... i nie było nic, gość znikł z boiska. Pomyślałem że już na bank będą z niego robić bohatera i wspaniały talent. A jak i ktoś się znalazł. Obejrzyj ten mecz od deski do deski jeszcze raz. Michalaka nie było na boisku po bramce, po prostu 0, to samo Kurzawa którego wspominałem że fajnie by było żeby przyszedł do L, a jak wszedł to po 5 minutach i może 3 kontaktach z piłką nic nie zrobił. A mało tego, górnik miał wolny 25 metrów od bramki i nie dają wykonywać go dla najlepszego asystującego z rzutów wolnych w lidze tylko jakiś wolsztyński kopię. Przecież to żart. Jeszcze nowy nabytek na obronie górnika, totalne 0 nawet -1 bo asystował dla przeciwnika w polu karnym (sic!).

Oglądałem cały mecz bo chciałem zobaczyć potencjalnego konkurenta plus kilku Legionistow, zobaczyłem gównianego górnika i solidną Wisłę bez bramkarza i z Furmanem który dyktuje tempo..... ale pada jak leszcz.

Komentarz

• Ogólnie w tej Wiśle jak na swoje finanse i warunki (kibiców prawie brak, stadion chyba obecnie najgorszy w lidze) robią dobrą robotę. Skład też mają jak Górnik oparty na młodych zawodnikach. Łasicki, Szymański, Reca, Dźwigała, Michalak do tego przecież nie taki stary Furman. Mają tylko 3 punkty mniej od Górnika, a pewnie gdyby nie babol za babolem Kiełpina jesienią to mogło być ich więcej. No, ale ten jego następca to jeszcze lepszy kozak.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Odważne stwierdzenie po ledwie rozegranych dwóch meczach pierwszej kolejki rundy wiosennej.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                    Odważne stwierdzenie po ledwie rozegranych dwóch meczach pierwszej kolejki rundy wiosennej.
                    Przesadziłem trochę. Za dużo browarów wczoraj. Zobaczymy dzisiaj co pokaże ekstraklasa, ciekawi mnie Cracovia Probierza.

Komentarz

• Coś czuje że Pogoń sie utrzyma. Ostatnie trzy kolejki Z-Z-Z. I dobrze, Pogoń to Pogoń.
                      Bo śnieg...

Komentarz

• Ekstraklasowy piłkarz w pełnej krasie. Jak można być takim głąbem żeby odbierać telefon w takim stanie. Steeven byłby z niego dumny

https://twitter.com/grzesiu_allen/st...87919511572480

Komentarz

• Peszko wiedział, że dzwonią z radia i jest na żywo?

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                            Ekstraklasowy piłkarz w pełnej krasie. Jak można być takim głąbem żeby odbierać telefon w takim stanie. Steeven byłby z niego dumny

https://twitter.com/grzesiu_allen/st...87919511572480
                            Zadzwonił do niego ziomek dziennikarz to czemu miał nie odebrać? Ta sytuacja pokazuje tylko jak żenującym tworem będzie to radio.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                              Peszko wiedział, że dzwonią z radia i jest na żywo?
                              Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                                Zadzwonił do niego ziomek dziennikarz to czemu miał nie odebrać? Ta sytuacja pokazuje tylko jak żenującym tworem będzie to radio.
                                Żenujący, nie żenujący, ale dobre jaja, reprezentant po meczu nachlany jak świnia.

Komentarz

Pracuję...
                                X