Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    W sumie fakt.
    Z rozpędu pisałem

A ta Hola taka niebezpieczna ?
    Ponoć tak.

Opera ma wbudowany VPN - mam ją zainstalowaną tylko do dailymotion.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      W sumie fakt.
      Z rozpędu pisałem

A ta Hola taka niebezpieczna ?
      Z free VPNów jest najbezpieczniejsza ale ściąga bardzo uwagę, szczególnie zainstalowana w systemie, trochę podobnie jak torrenty ...
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• No troche poczytałem w tym temacie.Mam zainstalowaną jako dodatek do Chrome,ktorej używam na codzień Jakieś rady jak to sensownie ogarnąć?
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ale jak Hola jest wyłączona to cały czas jest niebezpieczna?

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
            Ale jak Hola jest wyłączona to cały czas jest niebezpieczna?
            Ale co to znaczy "wyłączona" w dzisiejszych czasach?
            Ta w systemie działa jako serwis/usługa i jak zwykle mało kto wie co toto robi nocami i w wolnych chwilach.. Ta z pluginu powinna być bezpieczniejsza ale jest aktywna jeśli przeglądarka jest otwarta, ergo dla Holi mam osobną przeglądarkę, to taka lekka paranoja admina który nie lubi nieproszonych gości
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• No dobra a da się to odinstalować?

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Ale co to znaczy "wyłączona" w dzisiejszych czasach?
                Ta w systemie działa jako serwis/usługa i jak zwykle mało kto wie co toto robi nocami i w wolnych chwilach.. Ta z pluginu powinna być bezpieczniejsza ale jest aktywna jeśli przeglądarka jest otwarta, ergo dla Holi mam osobną przeglądarkę, to taka lekka paranoja admina który nie lubi nieproszonych gości
                No nie wiem czy to paranoja - ja bym nazwał to zdrowym rozsądkiem.
                Ja generalnie staram się do minimum ograniczyć dodatki do przeglądarki - mam jedynie dwa adblocki (ale 4 razy sprawdzone przed instalacji).

Swoją drogą - kurde ale to się zmieniło od lat 90tych kiedy człowiek surfował na Navigatorze i o żadnych wormach nie słyszał...

Komentarz

• Dzięki za rady, tylko kwestia tego, że na telefonie nie można chyba instalować dodatków do przeglądarek :P
                  Oby to Dailymotion działało normalnie...
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                    Dzięki za rady, tylko kwestia tego, że na telefonie nie można chyba instalować dodatków do przeglądarek :P
                    Oby to Dailymotion działało normalnie...
                    No ale przecież mozesz mieć włączonego VPN z poziomu systemu telefonu - IOS, czy tam Andorida
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• To prawda, mam też loginy na c+sport.pl, tylko z tego co wiem, żeby oglądać na tej stronce trzeba być w PL/polski VPN, a polskiego VPNa ze świecą szukać - same USA, Rosja, itd.
                      No nic, mam nadzieję, że ten Daily da rade
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

No dobra a da się to odinstalować?
                        Oczywiście, jak wszystko i akurat Hola robi po sobie porządki w miarę dobrze po deinstalacji, choć warto tak czy inaczej co jakiś czas czyścić rejestry.

Komentarz

• To jeszcze pytanie do Tomiego. Każda Opera ma wbudowany VPN, czy trzeba jakąś specjalną wersję ściągać?

Ogólnie to dzięki Panowie, a zwłaszcza Jestem!!

Komentarz

• K...wa, myślałem, że co najmniej Lech wziął Ronaldo a Wisła Messiego, że tu takie ożywienie

Won mi stąd na forum dla komputerowców czy innych psycholi
                            ...ta ziemia do Polski należy
                            choć Polska daleko jest stąd,
                            bo wolność krzyżami się mierzy
                            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

To jeszcze pytanie do Tomiego. Każda Opera ma wbudowany VPN, czy trzeba jakąś specjalną wersję ściągać?

Ogólnie to dzięki Panowie, a zwłaszcza Jestem!!
                              Wbudowany, włączasz w ustawieniach zaawansowanych przeglądarki i potem na górze masz przełącznik do VPN, tak jak na screenie.

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym Skarb Kibica.
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X