Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    To jebance umieją naprawdę w transfery out
    I znów nakupują mnóstwo szrotu plus jakąś straszną kasę wsadzą w Wilczka... niech trwonią
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      6,5 + 1,5 w bonusach. Tak czy siak kwota abstrakcyjna za gościa, który nie jest w czołówce ligowych obrońców naszej ligi.
      Jak to nie jest? To kto niby zalicza się do tej czołówki?
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
        na Dailymotion dalej mozna mecze ogladac?
        Wg. wiki tylko, jeśli korzystasz z belgijskiego internetu.

Komentarz

• Trzeba poznaniakom przyznać, że potrafią "wyprowadzać" swoich zawodników za dobre pieniądze. Linetty, Kownacki, Bednarek, Gumny. Wszystko powyżej 3 milionów euro. Do tego Kędziora za 1,5 bańki. Robi wrażenie jak na polskie realia.

Inna sprawa, że podobnie jak u nas, nie wiadomo do końca co się później z tym hajsem dzieje Ale taki już urok zarządzania klubów w Polsce.
          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
          Better Dead Than Red

Komentarz

• Midzi, nadal twierdzisz, że inflacja nie dotarła do naszej ligi oraz, że transfery wychodzące powyżej 3m to wyjątkowe przypadki?

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Jak to nie jest? To kto niby zalicza się do tej czołówki?
              To juz Rymaniak na przestrzeni ostatniego roku był lepszy
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                To juz Rymaniak na przestrzeni ostatniego roku był lepszy
                Że co?
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  Midzi, nadal twierdzisz, że inflacja nie dotarła do naszej ligi oraz, że transfery wychodzące powyżej 3m to wyjątkowe przypadki?
                  Tak dalej twierdzę, choć dla mnie oferta za Gumnego to czysta abstrakcja i nie jestem w stanie w nią uwierzyć po powrocie

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Że co?
                    No, że to. Rymaniak na tej prawej stronie formę życia miał, szczególnie w grze do przodu.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Tak dalej twierdzę, choć dla mnie oferta za Gumnego to czysta abstrakcja i nie jestem w stanie w nią uwierzyć po powrocie
                      Jeśli ktoś nadal żyje w realiach rynku transferowego sprzed 5 lat to faktycznie jest to abstrakcja dziś jednak za Neymar płaci się 222, za van Dijka 75, to i rykoszetem abstrakcyjne pieniądze płyną także do ekstraklasy. Im prędzej nasi włodarze zwietrza szansę i zaczną sprzedawać za wyższe kwoty, tym lepiej dla nas. Tutaj niestety zostaliśmy nieco z tylu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        Jeśli ktoś nadal żyje w realiach rynku transferowego sprzed 5 lat to faktycznie jest to abstrakcja dziś jednak za Neymar płaci się 222, za van Dijka 75, to i rykoszetem abstrakcyjne pieniądze płyną także do ekstraklasy. Im prędzej nasi włodarze zwietrza szansę i zaczną sprzedawać za wyższe kwoty, tym lepiej dla nas. Tutaj niestety zostaliśmy nieco z tylu.
                        Najpierw to trzeba mieć co sprzedawać a dopiero potem sprzedawać za dobrą kasę
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Gumny jednak wraca, transferu nie będzie
                          #teamMioduski

Komentarz

• Jakub Olkiewicz
                            ‏ @JOlkiewicz
                            9 min.9 minut temu

No to jak teraz Lech nie zdobędzie mistrzostwa z piłkarzem za 8 melonów w składzie to nie wiem.
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamiast inflacji mamy deflację do zera

PS. Słusznie, że nie wierzyłem w takie banialuki.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Zamiast inflacji mamy deflację do zera

PS. Słusznie, że nie wierzyłem w takie banialuki.
                                Akurat nie mam wątpliwości, że pójdzie w lecie za podobne pieniądze. Chyba, że mu jakaś kontuzja przeszkodzi. Chyba największy obecnie talent w Ekstraklasie.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X