Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co ma Jagiellonia wspólnego ze śledziem?

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
      "Śledziki '' biorą napastnika z Bundesligi Bezjaka ,a Kamil Wilczek ma na wiosnę grać w Lechu.
      Lech starał się o Bezjaka ale nie bylo zainteresowania z drugiej strony więc nie wiem skąd Twoje info a o Wilczku to farmazon.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Chodzi o wymowę słowa "sljedziyk"?

Komentarz

• Nikt w Białymstoku tego tak nie wymawia.

Komentarz

• Piłem z jednym co tak wymawiał. Jakby rusek jakiś. Akcent zupełnie inny niż u nas i wymowa niektórych zgłosek, sylab i słów, też inna.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
              Piłem z jednym co tak wymawiał. Jakby rusek jakiś. Akcent zupełnie inny niż u nas i wymowa niektórych zgłosek, sylab i słów, też inna.
              W pracy kolega z Białegostoku zapytany o "śledzi" odpowiedział pytaniem zagadką:

co robi policja w Białymstoku?
              "Sljedzyi ludzyi"
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• na Dailymotion dalej mozna mecze ogladac?
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                  Piłem z jednym co tak wymawiał. Jakby rusek jakiś. Akcent zupełnie inny niż u nas i wymowa niektórych zgłosek, sylab i słów, też inna.
                  Ostatni post żeby już nie rozmywać, często jestem w tamtych stronach, białostoczanie nie sledzikuja, chyba że ci wiekowi, co innego mieszkańcy z miejscowości bliżej granicy np Hajnówka lub Sokółka i to też ci starsi, u młodych zanika ta gwara, trochę w sumie szkoda, bo trochę to charakterystyczne.

Świerczok już strzela dla Ludogorca.

Komentarz

• Gumny za 8 mln euro w Gladbach. Pojebało
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      Gumny za 8 mln euro w Gladbach. Pojebało
                      Ale to już pewne??
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

Gdyby tam inne kierownictwo było to Amica po takich transferach z klubu mogłaby nakupić zawodników, którzy pozamiataliby Ekstraklasę na długie lata.
                        Zamieszczone przez Bary89
                        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Za 6,5. Widać opłaca się stawiać na szkolenie młodzieży. Pytanie jak tę kasę wykorzystają bo na Bednarku i Gumnym już zarobili tyle, ile my na wejściu do LM.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Za 6,5. Widać opłaca się stawiać na szkolenie młodzieży. Pytanie jak tę kasę wykorzystają bo na Bednarku i Gumnym już zarobili tyle, ile my na wejściu do LM.
                            6,5 + 1,5 w bonusach. Tak czy siak kwota abstrakcyjna za gościa, który nie jest w czołówce ligowych obrońców naszej ligi.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

6,5 + 1,5 w bonusach. Tak czy siak kwota abstrakcyjna za gościa, który nie jest w czołówce ligowych obrońców naszej ligi.
                              Nie jest na swojej pozycji? Bo moim zdaniem za rundę jesienną na luzie jest.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• To jebance umieją naprawdę w transfery out
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X