Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dlaczego?
    Bo nie było wcześniej plotek o Anglii oraz ja nie widzę tego potencjału w Jachu co niektórzy. Dodatkowo jeżeli go odrazu nie wypozycza to przepadnie bardziej niż Bednarek.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Bo nie było wcześniej plotek o Anglii oraz ja nie widzę tego potencjału w Jachu co niektórzy. Dodatkowo jeżeli go odrazu nie wypozycza to przepadnie bardziej niż Bednarek.
      A we wspomnianym Bednarku widzisz?
      Ale tak z ręką na sercu. Bo ja za cholerę nie widzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        No z tym wypożyczeniem to chyba lepiej, żeby grał mając w perspektywie MŚ, niż siedział na trybunach jak Bednarek? Dla mnie startują z tego samego pułapu. To nie są kwoty, przy których zawodnik ma gwarancję otrzymania szans. Dodatkowo wychowanek Lecha jest mocno przehajpowany.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          A we wspomnianym Bednarku widzisz?
          Ale tak z ręką na sercu. Bo ja za cholerę nie widzę.
          Też nie. Jestem zdania, że żaden polski obrońca, który wywodzi się z Ekstraklasy nie poradzi sobie w Anglii na poziomie PL. Jedynie Bielik ma szansę ale on to inna bajka.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
            wiadomo coś ile dali za niego?
            https://www.cpfc.co.uk/news/2018/jan...ns-for-palace/

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile kosztował.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Wg "CPFC_Polska" 2mlnE, wg transfermarkt.pl też.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Prawie trzy bańki + bonusy.
                #teamMioduski

Komentarz

• Zagłębie najlepszych swoich piłkarzy sprzedało, a więc jak załapią się do 8 w Ekstraklasie to będzie dla nich dobrze.

Komentarz

• Podobno Lechia rezygnuje z obozu w Niemczech i zostaje w Gdańsku. Organizator ich wychujał z boiskiem. Mieli grać na boisku trawiastym, a ostatecznie zaproponowano im grę na sztucznym, na co Lechia sie nie zgodziła
                    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                    Better Dead Than Red

Komentarz

• I nie mogli w pobliżu znaleźć trawiastego boiska? Coś słabe to tłumaczenie.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        I nie mogli w pobliżu znaleźć trawiastego boiska? Coś słabe to tłumaczenie.
                        Jechać do Niemiec trenować na sztucznej trawie to porażka, a szukanie trawiastego boiska to dodatkowe koszty na które Lechii już nie stać ...
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          Jechać do Niemiec trenować na sztucznej trawie to porażka, a szukanie trawiastego boiska to dodatkowe koszty na które Lechii już nie stać ...
                          Jechanie na obóz zimowy do Niemiec, żeby trenować na dworze to ogólnie porażka. Różnica temperatur w porównaniu z Gdańskiem 3-4 stopnie.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Za ITI było to już grane.

Komentarz

• Chcecie się pośmiać? Borysiuk 3 raz zagra w Gdańsku !
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• "Śledziki '' biorą napastnika z Bundesligi Bezjaka ,a Kamil Wilczek ma na wiosnę grać w Lechu.
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X