Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Podobno mają całą masę niepozapłacanych różnych należności. Zaraz się ta pralnia skończy tym, że kolejny klub będzie przechodził drogę oczyszczenia od IV ligi.
    Niektórym piłkarzom (raczej tym mniej chodliwym na rynku transferowym) nie płacą od sierpnia..

Za transfery też mają pełno nieuregulowanych rachunków, klub wydmuszka.
    #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
      Niektórym piłkarzom (raczej tym mniej chodliwym na rynku transferowym) nie płacą od sierpnia..

Za transfery też mają pełno nieuregulowanych rachunków, klub wydmuszka.
      Więc poszerzajmy ekstraklapę o kolejne 2 takie klubiki zgodnie z wolą Rudego, a będzie jeszcze śmieszniej! A może smutniej?

Rudy ostatnio strasznie się pluł na Miodka, że ten łazi i mędzi o zmniejszeniu liczby klubów w ekstraklapie, nie znam szczegółów propozycji Miodka, jest to gdzieś albo może ktoś podsłuchał?
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
        Więc poszerzajmy ekstraklapę o kolejne 2 takie klubiki zgodnie z wolą Rudego, a będzie jeszcze śmieszniej! A może smutniej?

Rudy ostatnio strasznie się pluł na Miodka, że ten łazi i mędzi o zmniejszeniu liczby klubów w ekstraklapie, nie znam szczegółów propozycji Miodka, jest to gdzieś albo może ktoś podsłuchał?
        W Magazynie E-klapy Stanowski się o to przypierdzielał. Że po co Mioduski tam łazi, i jeszcze się odzywa, skoro formalnie go tam nie ma. I że prezesura innych klubów tak nie robi. Ale to jest akurat ich wina, nie zasługa. Jakby chcieli jak najlepiej dla swoich klubów to by tam poszli i próbowali coś zmienić.

Rudy z PZPN to jest dla mnie naprawdę zagadka. Dawał ostatnimi czasy dowody, że pod tą swoją czupryną ma orzecha a nie mózg.
        team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta

Rudy z PZPN to jest dla mnie naprawdę zagadka. Dawał ostatnimi czasy dowody, że pod tą swoją czupryną ma orzecha a nie mózg.
          A czy kiedykolwiek dawał powody , że ma mózg ?

Komentarz

• Za rok mamy nowe rozdanie medialne. Obstawiam dużą walkę o prawa. Dla C+ to być albo nie być w sporcie, dla Eleven brakujące ogniwo do bycia TOP, a Polsat ponowił zainteresowanie piłką na fali sukcesów reprezentacji i wie że da się na tym zarobić (pytanie cy na eklapie im zależy).
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
              A czy kiedykolwiek dawał powody , że ma mózg ?
              Myślę, że jednak dał dowody na swoją wyższość intelektualną nad poprzednikiem, wprawdzie nie było to specjalnie trudne ale jednak mimo tego, że Rudy mi ostatnio podpada to podjął sporo dobrych decyzji, szczególnie na początku swojej działalności na stołku prezesa PZPN.

Będziemy znów mieli powody do narzekań na Rudzielca, ponieważ w Krakowie ostatnio nam załatwili zmiany w regulaminach dyscyplinarnych przez wyjątkowo spartaczony atak racami na przeciwników ...
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                Za rok mamy nowe rozdanie medialne. Obstawiam dużą walkę o prawa. Dla C+ to być albo nie być w sporcie, dla Eleven brakujące ogniwo do bycia TOP, a Polsat ponowił zainteresowanie piłką na fali sukcesów reprezentacji i wie że da się na tym zarobić (pytanie cy na eklapie im zależy).
                Eleven odpuszcza, bo nie mają miejsca na antenie, nc+ biedaki, Polsat najbliżej licencji.. ale, jak się ogląda ich realizację z Pucharu Polski to się rzygać chce. Chyba już lepszy Mielcarski z Węgrzynem, niż Bożydar z kimś tam.

Odnośnie Rudego. Nie trudno o to, żeby był bardziej lotny od poprzednika, ale po tą rudą czupryną zbyt wiele nie ma, co zresztą widać coraz częściej. Polecam na przykład "Stan Futbolu" z nim i Marcem i tego co tam opowiadał.
                #teamMioduski

Komentarz

Eleven odpuszcza, bo nie mają miejsca na antenie
                  Odpalenie kolejnego kanału to faktycznie dla nich mega problem
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

Eleven odpuszcza, bo nie mają miejsca na antenie, nc+ biedaki, Polsat najbliżej licencji.. ale, jak się ogląda ich realizację z Pucharu Polski to się rzygać chce. Chyba już lepszy Mielcarski z Węgrzynem, niż Bożydar z kimś tam.

Odnośnie Rudego. Nie trudno o to, żeby był bardziej lotny od poprzednika, ale po tą rudą czupryną zbyt wiele nie ma, co zresztą widać coraz częściej. Polecam na przykład "Stan Futbolu" z nim i Marcem i tego co tam opowiadał.
                    Cztery kanały i nie mają miejsca ? Przecież wiadomo, że ludzie wolą oglądać ligę Polską aniżeli ligę francuską albo mecze bez zespołów z TOP. Więc nie wierze w tą bajkę
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                      Odpalenie kolejnego kanału to faktycznie dla nich mega problem
                      Z tego co mi wiadomo, to mają jakieś ograniczenia techniczne, ale szczegółów nie znam. Nie mówiąc już o tym, że musieli by prawie podwoić redakcję, bo komentowanie z dziupli trzech meczy w ciągu dnia przez jedną parę nie wchodzi w grę.

Benek, możesz nie wierzyć - pytałem jednego z komentatorów tam, bo pochodzimy z jednej wsi - stwierdził, że nie biorą pod uwagę robienia Ekstraklasy
                      #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                        Myślę, że jednak dał dowody na swoją wyższość intelektualną nad poprzednikiem, wprawdzie nie było to specjalnie trudne ale jednak mimo tego, że Rudy mi ostatnio podpada to podjął sporo dobrych decyzji, szczególnie na początku swojej działalności na stołku prezesa PZPN.

Będziemy znów mieli powody do narzekań na Rudzielca, ponieważ w Krakowie ostatnio nam załatwili zmiany w regulaminach dyscyplinarnych przez wyjątkowo spartaczony atak racami na przeciwników ...
                        - Przejął stołek po intelektualnym ******** , gorzej być nie mogło.
                        - Trafił na Lewandowskiego i spija z tego śmietankę , bo są turnieje ( dzięki Lewandowskiemu ), trener odnoszący sukcesy ( dzięki Lewandowskiemu) itd itd.

Chvj w dupę tej fałszywej ,rudej kurvie .

Komentarz

• No i fajnie, Korona puchnie a WKS Piechem na 1:0

Komentarz

• Jagiellonia. Jeden celny strzał w meczu ze śląskiem. Z Karnego. Wynik? Porażka.

Jeszcze jakby Górnik przegrał z Cracovią, Lech z bruk-betem, a Płock z nami, to będziemy mieli 5pkt przewagi nad grupą pościgową.
                            team LEGIA

Komentarz

• A jakby Górnik wygrał, Lech wygrał, a my przegrali to mamy -1 do Górnika i 2 nad Lechem. Ktoś rozpisze remisy i pozostałe możliwości?

Komentarz

• Dziś pewnie Angulo zrobi sobie trening strzelecki ,Cracovię każdy leje......
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X