Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Radosław Mroczkowski nie jest już szkoleniowcem Sandecji Nowy Sącz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
      Radosław Mroczkowski nie jest już szkoleniowcem Sandecji Nowy Sącz.
      Kolejny dowód na to, że ta liga jest chora.
      #teamMioduski

Komentarz

Kabaret z tymi zwolnieniami trenerów. Większość prezesów klubów w Ekstraklasie to kompletni debile. Poziom ligi jest taki jak zarządzanie klubami.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Największym problemem tej ligi nie są słabi trenerzy czy fakt, że każdy nieco bardziej utalentowany piłkarz od razu wyjeżdża za granicę. Problemem są idiotyczne wymagania i zachowania zarządców klubowych. Mroczkowskiego zwolnili z klubu za słabe wyniki. Słabe wyniki w klubie, który od nieco ponad miesiąca ma dział skautingu(jednoosobowy), w klubie który zawsze gra na wyjeździe, w klubie w którym za gwiazdy robią emeryci niechciani w innych zespołach ekstraklasy. Mają kadrę gorszą niż Nieciecza, a wyniki lepsze niż o wiele mocniejsza kadrowo Pogoń.

Dużo w tym sezonie, bądź bezpośrednio przed głów poleciało. Kaczmarek, Magiera, Nowak, Rumak, Skorża, Mroczkowski, Ramirez, Wdowczyk, Stokowiec. Zapomniałem o kimś? Na razie jest 9 z 16. Jeszcze tylko 7ka, dajecie prezesi, do końca rundy macie jeszcze 4 dni, zdążycie zwolnić ich wszystkich!
          team LEGIA

Komentarz

Kpina, facet osiąga przyzwoite wyniki jak na możliwości samego klubu, jest bliski wygrania z Legią i wylatuje przed zimą. Gdzie tu logika?

Komentarz

• No to co czas na Rumaka ?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
                Kpina, facet osiąga przyzwoite wyniki jak na możliwości samego klubu, jest bliski wygrania z Legią i wylatuje przed zimą. Gdzie tu logika?
                Logika jest w kieszeniach menagerow, którzy chcą upchnąć szrot. Lenczyk nie raz to powtarzał

Komentarz

• Janekx89‏

🔜Karuzela trenerska w grudniu ruszyła na dobre, dzisiejszy mecz #BBTŚLĄ zapowiada się jako pojedynek o utrzymanie posady.. Pozycje J.Urbana i M.Bartoszka zagrożone, włodarze klubu z Niecieczy nie wyobrażają sobie przezimowania na miejscu spadkowym.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    To co dzieje się teraz w Niecieczy to podręcznikowy przykład głupoty właścicieli. Mieli Michniewicza który poprowadził ich do największego sukcesu w historii klubu to go zwolnili przy pierwszym kryzysie, a potem ewidentnie nie trafili z następcami.
                    Zamieszczone przez księciuniu
                    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Ale co oni mogą chcieć od Bartoszka ? Czego oni się spodziewają ?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

Ale co oni mogą chcieć od Bartoszka ? Czego oni się spodziewają ?
                        Nie wiem, chyba oczekiwali że zrobi z nimi to samo co z Koroną rok temu. Jak widać się przeliczyli, a przy typowym dla naszej ligi braku cierpliwości skończy się to szukaniem kolejnego trenera. To będzie trzeci trener od zwolnienia Michniewicza (nie liczę tego co awaryjnie prowadził zespół po jego zwolnieniu).
                        Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Zamieszczone przez księciuniu
                        Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

Ale co oni mogą chcieć od Bartoszka ? Czego oni się spodziewają ?
                          Nie wiem, czego się spodziewają (pewnie tak jak Wisła - lidera z dziesięcioma punktami przewagi), ale w tego typu klubach nigdy nie będzie zdrowej atmosfery. Witkowska tam wszystkim daje popalić.
                          #teamMioduski

Komentarz

• Ten Dvali to jakiś wyższy poziom piłkarskich umiejętności

https://twitter.com/KonradMazur89/st...58835240067073
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Odkąd Bartoszek pracuje w Niecieczy to w 9 meczach zdobyli 13 punktów co daje im w tym okresie 9 miejsce w tabeli. Czego oni się spodziewali? 9 zwycięstw w 9 meczach? Tam w obronie gra Kupczak z Frycem i Mikovicem, a w ataku biega Śpiączka. Mają w końcu z Niecieczy trenera gdzie mecze tej drużyny da się oglądać, pada spore bramek, nie ma taktyki, aby nie stracić gola jak za Rumaka czy nawet Michniewicza. Przy tym punktują myślę, że nawet ponad potencjał kadrowy i co? I kolejnym się na koniec roku wtyki przegrzały?

Zamiast w kolejnego trenera niech tam może zamiast kolejnych przeciętnych Słowaków i innych wynalazków po przejściach wezmą się za porządniejsze transfery?
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Niech go zwolnią, większa szansa, że spadną
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X