Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    W Zabrzu fajne jest to, że będąc beniaminkiem nie zmienili drużyny i nadal grają młodymi polskimi piłkarzami. Jestem za tym aby więcej było takich drużyn a mniej typu Sandecji, Termalica czy kiedys Podbeskidzie gdzie miejsce dostają Ci co grali już wszędzie albo jakieś słowackie beztalencia.
    Niestety, ale jak Chojniczanka będzie chciała awansować to będzie Sandecja bis. Tam Janukiewicz, Kieruzel, Wołąkiewicz, Pietruszka, Zawistowski, Drozdowicz, Rybski, Mikołajczak czy Grzelak grają.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
      Górnik ma w składzie sporo młodych piłkarzy i jakoś nie chce mi się wierzyć, że utrzymają ten skład do końca sezonu. Na wiosnę skończy się radosne granie, bo pojawi się presja wyników i ten brak doświadczenia w końcu wyjdzie. W ostatnich sezonach zawsze był ktoś, kto w pierwszej rundzie robił wyniki ponad stan, a potem szybko dawał się dogonić.

Nie wierzę, że Górnik ugra wszystko do końca tego roku, a my po prostu nie mamy prawa się w najbliższych meczach potknąć i mam nadzieję, że wszyscy w drużynie to rozumieją
      ??
      Chyba wręcz odwrotnie. Nie są na spadkowym, punktów mają tyle co żaden wróżbita Maciej by im nie wywróżył przed sezonem. Mają luz, nikt tam cudów nie oczekuje. Nie wiem o jaką presję chodzi.

Komentarz

• Chodzi raczej o to, że ludzie już od nich oczekują czegoś więcej niż tylko wesołej gry. Brosz, ani zawodnicy na konferencjach tego nie powiedzą wprost, ale oni chcą zdobyć to mistrzostwo(kto by nie chciał), w Zabrzu oczekiwania rosną.

Tak teraz przejrzałem wyniki kolejka po kolejce w poprzednich sezonach, i właśnie weszliśmy w etap, gdy zawsze "rewelacje" traciły punkty, Czy Lechia i Arką są w stanie im zabrać punkty?

Kolejna sprawa to brak taktyki B. W poprzednich latach rewelacjom na wiosnę szło gorzej, bo byli już rozpracowani(ehhh jak to wszystko długo trwa w tej lidze xd) natomiast Górnik się trochę zmienia. Nie łapią już tak durnowatych kartek, już tak głupio nie faulują. Przetrzymanie piłki jeszcze idzie im jak krew z nosa. Ostatnio też nie wpada im tyle goli po rożnych.
        team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
          ??
          Chyba wręcz odwrotnie. Nie są na spadkowym, punktów mają tyle co żaden wróżbita Maciej by im nie wywróżył przed sezonem. Mają luz, nikt tam cudów nie oczekuje. Nie wiem o jaką presję chodzi.
          I myślisz, że po takim początku nie zaczną myśleć o czymś więcej niż spokojne utrzymanie się w lidze? Póki co są liderem z kilkoma punktami przewagi nad resztą stawki i na wiosnę zagrają z nami dwumecz o finał PP. Skoro do pucharów potrafiły wchodzić takie zespoły jak Arka, Piast czy kilka lat wcześniej Ruch, to i oni mają na to realne szanse. Jeśli dalej będą utrzymywali się w czubie tabeli to i komentatorzy/kibice zaczną od nich więcej wymagać

Komentarz

• Kibice i komentatorzy już od nich więcej wymagają, wystarczyło posłuchać w dzisiejszym meczu z Wisłą. Jeśli się w zimie nie rozprzedadzą, a raczej tego nie zrobią, to puchary to minimum co osiągnął na koniec. I mnie to osobiście cieszy, wolę takie zespoły złożone z młodych polaków i jednego starego Hiszpana od Czechosłowackiego Piasta czy multi-kulti Jagielloni.
            team LEGIA

Komentarz

• Można się było tego spodziewać. Korona po wygranej z nami, dzisiaj remisuje z Cracovią 2:2. Teraz Sandecja przyjmie u siebie Jagiellonią i pewnie dostaną po dupie. Magia Ekstraklasy
              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                I myślisz, że po takim początku nie zaczną myśleć o czymś więcej niż spokojne utrzymanie się w lidze? Póki co są liderem z kilkoma punktami przewagi nad resztą stawki i na wiosnę zagrają z nami dwumecz o finał PP. Skoro do pucharów potrafiły wchodzić takie zespoły jak Arka, Piast czy kilka lat wcześniej Ruch, to i oni mają na to realne szanse. Jeśli dalej będą utrzymywali się w czubie tabeli to i komentatorzy/kibice zaczną od nich więcej wymagać
                Ale ja nie mówię, że nie mają szans na mistrzostwo czy miejsce w pucharach, to się okaże na koniec sezonu. Ja piszę o tym, że mogą tego dokonać ale bez żadnej presji. Ja mam wrażenie, że tam w Zabrzu myślą po prostu, że "fajnie jest być liderem ale nie popadajmy w hurraoptymizm, grajmy jak Małysz, ciułajmy mecz za meczem punkty i co będzie to będzie a to, że jakiś komentator w TV coś tam sobie popyerdoli to jego, niech sobie gadają a my po prostu grajmy dobre mecze". Pamiętajmy, że oni są beniaminkiem, awans wywalczyli rzutem na taśmę w ostatniej kolejce, wiedzą gdzie byli rok temu. Grają na luzie i tyle. I jak nawet przestaną punktować to moim zdaniem nie będzie to wina jakiejś presji.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                  Można się było tego spodziewać. Korona po wygranej z nami, dzisiaj remisuje z Cracovią 2:2. Teraz Sandecja przyjmie u siebie Jagiellonią i pewnie dostaną po dupie. Magia Ekstraklasy
                  Można się było tego spodziewać. Po wygranej z Górnikiem przegraliśmy z Koroną i tylko zremisowaliśmy z Sandecją.....
                  team LEGIA

Komentarz

• Damian Smyk‏
                    @D_Smyk

Bjelica: W zeszłym sezonie mieliśmy 12 rzutów karnych, w tym mieliśmy jednego. Nie szukam alibi, ale sami przyznacie, że mieliśmy okazje ku temu, by te rzuty karne dyktować.
                    O jeb.any
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        O jeb.any
                        Ej, ale On ma rację

Parafrazując Nenada:
                        W zeszłym sezonie mieliśmy 25 punktów po 18 kolejkach, w tym mamy 10. Nie szukam alibi, ale sami przyznacie, że mieliśmy okazje ku temu, by te punkty zdobywać.

"Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Ależ ta Sandecja jest prze.hujowa, niesamowite jak mogliśmy stracić z nią punkty

Po cichu liczę, że obydwie drużyny grające w Niecieczy spadną w tym sezonie
                          Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To jest aż niemożliwe, że oni ledwo ledwo zremisowali z tymi paralitykami. Sezon wstydu.

Komentarz

• Ciągle grają na nas, aż się prowincja gotuje ze złości i mylą w swoim zaślepieniu Lechia z Legia wypisując jakieś głupoty typu "sędziowanie pod Legię" itp...
                              Remis w Zabrzu odbieram bardzo pozytywnie ...
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Niech się cieszą w Zabrzu z remisu, bo Lechia powinna dostać rzut karny w II połowie.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X