Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiełpin to zdecydowanie najsłabszy bramkarz w historii ekstraklasy, który grał więcej niż epizodycznie. Pawełkowi czy Przyrowskiemu zdarzały się od czasu do czasu babole, ale Kiełpin to zupełnie inny poziom.

Komentarz

• Żenujący mecz w Poznaniu. Druga połowa była tak słaba, że nawet po mimo kilku niezłych meczów w tej kolejce, nie da się zapomnieć, że to liga około profesjonalna.

Smerfy z taką grą mogą zaliczyć do końca rundy 4 porażki. Sęk w tym, że w tej lidze również z taką gra spokojnie można mieć 4 zwycięstwa.
      team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Kiełpin to zdecydowanie najsłabszy bramkarz w historii ekstraklasy, który grał więcej niż epizodycznie. Pawełkowi czy Przyrowskiemu zdarzały się od czasu do czasu babole, ale Kiełpin to zupełnie inny poziom.
        Zaryzykowałbym stwierdzenie, że gość jest najsłabszym bramkarzem w historii piłki nożnej. Parodysta jakiego świat nie widział.
        #teamMioduski

Komentarz

• Stokowiec zwolniony w Lubinie !
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Stokowiec zwolniony w Lubinie !
            I ponoć ma go zastąpić Mariusz Lewandowski...
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              I ponoć ma go zastąpić Mariusz Lewandowski...
              Stary dowcip się przypomina.
              Siedzi rudy z łysym w pociągu. Rudy zażartował: "nie dała Bozia włosków, nie dała!". Łysy odpowiada "dawała, ale rude i niechciałem".

I tak rudego łysy w Zagłebiu zastapił.
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Znowu VAR się kompromituje. Właśnie uznali wątpliwą bramkę Sheridana, przed którą był faul na zawodniku Pogoni...
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dzisiaj chyba dwa zespoły, które najbardziej nie zasługują na swój dorobek punktów. Jaga na to co prezentuje ma zdecydowanie za dużo punktów, Pogoń za mało. Ale jak Pogoń dalej będzie miała taką skuteczność to w końcu naprawdę z tej ligi spadną.

I jak trend zostanie utrzymany, czyli jaki piątek taka cała kolejka to znowu nas bardzo nudne mecze czekają.
                  Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Leszki się tydzień temu śmiali ze nas Frankowski ujebał, to dzisiaj Sz. Frankowski nie gwizdnął karnego z kategorii 90 na 10 i podział pkt.
                    Karma )

Komentarz

• Piast zremisował u siebie z Lechem Poznań. Tym samym ma już 8 punktów przewagi nad ostatnią Pogonią, ale sam też znajduje się w strefie spadkowej, ze względu na gorszy bilans bramkowy od Bruk-Betu i Cracovii(która nie rozegrała jeszcze meczu 18 kolejki), na 12 miejscu jest Sandecja z punktem przewagi nad 15 Piastem.

Lech Poznań z 8 remisem(oprócz tego 7 zwycięstw i 3 porażki) w tym sezonie. Na chwilę obecną to najbardziej kunktatorska drużyna w lidze. 2 lata temu najwięcej remisów(17) miała Pogoń Szczecin Czesława Michniewicza, ale Lech może zrobić skok na ten rekordzik.

Nie wydaje mi sie, żeby Nenad dociągnął do końca sezonu(chociaż, żeby mu nie płacić odprawy i nowego trenera, skoro i tak tylko do maja ma umowę, może Rutki nie będą chciały tracić pieniędzy). Od początku byłem sceptyczny do tego ich letniego zaciągu(poza Barkrothem), ale i tak kadrę mają na tyle silną, że połowę tej ligi powinni raczej golić bez większych problemów.
                      Ostatnio edytowany przez Tibo; [ARG:4 UNDEFINED].
                      team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                        Piast zremisował u siebie z Lechem Poznań. Tym samym ma już 8 punktów przewagi nad ostatnią Pogonią, ale sam też znajduje się w strefie spadkowej, ze względu na gorszy bilans bramkowy od Bruk-Betu i Cracovii(która nie rozegrała jeszcze meczu 18 kolejki), na 12 miejscu jest Sandecja z punktem przewagi nad 15 Piastem.

Lech Poznań z 8 remisem(oprócz tego 7 zwycięstw i 3 porażki) w tym sezonie. Na chwilę obecną to najbardziej kunktatorska drużyna w lidze. 2 lata temu najwięcej remisów(17) miała Pogoń Szczecin Czesława Michniewicza, ale Lech może zrobić skok na ten rekordzik.

Nie wydaje mi sie, żeby Nenad dociągnął do końca sezonu(chociaż, żeby mu nie płacić odprawy i nowego trenera, skoro i tak tylko do maja ma umowę, może Rutki nie będą chciały tracić pieniędzy). Od początku byłem sceptyczny do tego ich letniego zaciągu(poza Barkrothem), ale i tak kadrę mają na tyle silną, że połowę tej ligi powinni raczej golić bez większych problemów.
                        Dziwne to trochę po tym, jak się koronowali po meczu z Nami.
                        #teamMioduski

Komentarz

• Pan Cirkus to który raz już wylatuje na trybuny? To nie jest jakiś rekordzista ekstraklasy?
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zrealizowali plan maximum na rundę, pokonali Legię. Wysoko. U siebie. Nic im więcej do szczęscia nie potrzeba najwyraźniej.
                            Ale trzeba przyznać, że zarząd Lecha jest cierpliwy. U nas Miodek, czy wcześniej Leśny, po 8 meczach z rzędu, w których było 6 remisów, zwycięstwo i porażka, to już dawno by trenerowi zapewnili wsparcie i znaleźli następcę. W Poznaniu nadal wierzą w układ VARszawski, pecha, mecze życia bramkarzy drużyny przeciwnej, zły kierunek wiania wiatru.

Ale co ciekawe, bo kibice poznańscy od dawna za złe mieli Bjelicy nie wystawianie Jevtica na 10. Dzisiaj dostali multum argumentów dlaczego tak robił. W przynajmniej 3 sytuacjach, w których mógł posłać prostopadłą piłkę, lub zwyczajnie podać do lepiej ustawionego kolegi, to on walił z dystansu prosto w Szmatułę. Kolejny błąd ich gry to zgrywanie na skrzydła przy polu karnym przeciwnika. Ja wiem, że w meczu przeciwko nam to zadziałało, i Gumny zaliczył asystę, ale jeżeli dzisiaj jest was 2 na 3 przed polem karnym, a wy zgrywacie na skrzydło do gościa którego centra przelatuje nad polem karnym do drugiego gościa, który robi dokładnie to samo, po czym obrona przeciwników wam zabiera piłkę, i tak przez 90 minut meczu(kolejnego z rzędu) to pasowałoby to zmienić.
                            Swoją drogą, Piast się całkiem umiejętnie bronił. Nie tak typowo ekstraklasowo, wybijanki, a mądrze utrzymywali się przy piłce i oddalali ją rozegraniem z dala od swojego pola karnego. Co prawda trochę ich to zgubiło, bo mieli dwie takie sytuacje z których, po lepszym nieco rozegraniu, mógł paść gol(+ w jednej z ostatnich minut meczu, dośrodkowanie po wolnym w pole karne, gdzie Piast całkowicie to odpuścił, gdyby wyszli głębiej to mogli zdobyć gola. W sumie wtedy brakowało im Papadopulosa, który dobrze gra głową, ale takie odpuszczenie.... widać nie chcieli przegrać, ani wygrać).

Jeszcze jedna kwestia, Bjelicą to ja nie jestem, ale gdyby był, to bym pił tych patalachów po pysku. Zmarnowali przynajmniej 1 sytuację bramkową tym, że padali w polu karnym w nadziei że będzie karny*. Przecież sędzia, zwłaszcza kiepski, widząc takie żenujące zachowanie, będzie raczej wątpliwie podchodził do stykowych akcji w polu karnym. Z drugiej strony, po to jest VAR, żeby takie sytuacje rozstrzygać zgodnie z prawem(ale to Stefański, on mając 30 powtórek byłby skłonny podjąć złą decyzję, będąc przekonanym, że jest dobra).

*poza to jedną sytuacją, gdzie faktycznie mógł(co nie znaczy, że był, sytuacja była raczej z tej tzw. szarej strefy, zależnej od interpretacji sędziego) być karny.
                            team LEGIA

Komentarz

• Bjelica z tymi sędziami to sam sobie winien. Co kolejkę skacze do nich jak małpa niczym Probierz w Jadze, co potem w stykowych sytuacjach wychodzi im bokiem. Już pomijam fakt, że dzisiaj 5 razy próbowali wymusić karnego w czym prym wiedzie Makuszewski.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Kolejny raz po varze decyzja komiczna.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X