Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    ...a to jest mimo wszystko forum kibolskie
    Ale wątek stricte sportowy

Mi też by było szkoda Lechii.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Przecież użyłem stwierdzenia "mimo wszystko"

Komentarz

• E tam, myślałem że nienawidzimy wszystkich
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          E tam, myślałem że nienawidzimy wszystkich
          No ale lepiej mieć w lidze kogoś kogo się nienawidzi niż jakieś bezpłciowe Nieciecze czy inne popierdółki

Komentarz

Prawie wszyscy nas nienawidzą, my już tacy radykalni nie jesteśmy
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
              Ale wątek stricte sportowy

Mi też by było szkoda Lechii.
              Sportowo i kibolsko są potrzebni Eklapie, ale nienawidzić ich trzeba )
              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Że zacytuję fragment utworu wykonawcy innej, za to bardzo popularnej na Ł3 pieśni:
                "Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie"
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Korona co gra ich napastnik, niejaki Kacharava żongluje sobie w polu karnym Śląska

Komentarz

• Nieźle ta Korona gra jak na zespół prowadzony przez parodystę co stracił szatnię zanim zaczął się sezon.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                      Korona co gra ich napastnik, niejaki Kacharava żongluje sobie w polu karnym Śląska
                      A pisałem przed sezonem, że od wszystkich wzmocnień Lecha dla mnie ciekawszy jest transfer tego Kaczarawy, bo gdzie by nie grał tam strzelał. Teraz w końcu doszedł do pełni formy fizycznej po kontuzji i w poprzedniej kolejce dwa gole, a dzisiaj wywalczony karny, gol i asysta.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Grają jakby przed meczem dostali wiadro witamin od Kazka Węgrzyna.
                        #teamMioduski

Komentarz

• A za trzy kolejki (o ile będą, nie chce mi się sprawdzać kalendarza) będą parodystami. Ot, polska liga.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                            A za trzy kolejki (o ile będą, nie chce mi się sprawdzać kalendarza) będą parodystami. Ot, polska liga.
                            Czy ja wiem, Korona od początku sezonu dobrze wygląda. Wybiegani, wiedzą co mają grać. Brakowało im napastnika do tej pory, bo Kaczarawa był kontuzjowany, Soriano też. Grał Górski.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Z Zagłębiem dosyć pechowo przegrali, z Jagiellonią byli o poziom lepsi(ale niewykorzystane sytuacje, zwłaszcza te z karnych.... lubią się mścić), podobnie na wyjeździe z Lechem.

Są fizycznie najlepiej przygotowani do sezonu, potrafią przez 90 minut(a w PP nawet przez 120) zapieprzać, aż miło.
                              team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                A pisałem przed sezonem, że od wszystkich wzmocnień Lecha dla mnie ciekawszy jest transfer tego Kaczarawy, bo gdzie by nie grał tam strzelał. Teraz w końcu doszedł do pełni formy fizycznej po kontuzji i w poprzedniej kolejce dwa gole, a dzisiaj wywalczony karny, gol i asysta.
                                Akurat ten karny to się powinien dla niego skończyć żółtą kartką za padolino.

Komentarz

Pracuję...
                                X