Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak przy 2-1 Lechia dostała czerwo, to myślałem, że umiejętnie broniąc się, dowiązą ten wynik do końca. A tu bum, dokładnie po 12 wyszli wysoko i potrafili zdominować Lecha( cóż za potężny lider), ale jak dali sobie wpakować te 2 bramki, jedna po drugiej, to po chwili zaczęło mi śmierdzieć jakimś 2-5. A tu Lech zagrał pod Legię i swojaka dał! Dzięki!

W tej kolejce było 5 meczów, i tylko jeden nie zakończył się remisem.
    Były remisy: 1:1 (Sandecja - Craxa), 2:2(Lubin) 3:3(Gdańsk dziś, wczoraj Zabrze), jutro 0:0 w Gdynii, i 3:2 dla nas w Krakowie i doskakujemy na jeden punkt do tzw. czołówki
    Ostatnio edytowany przez Tibo; [ARG:4 UNDEFINED].
    team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
      Jak przy 2-1 Lechia dostała czerwo, to myślałem, że umiejętnie broniąc się, dowiązą ten wynik do końca. A tu bum, dokładnie po 12 wyszli wysoko i potrafili zdominować Lecha( cóż za potężny lider)
      Uważam, że przesadzasz. Akurat ten mecz oglądałem i pomiędzy pokazaniem jednej i drugiej czerwonej kartki, Lechia raz przypuściła konkretny atak na bramkę Lecha, gdzie w ciągu około 4-5 minut miała dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, wyszli wtedy dość wysoko no i w odpowiedzi dostali dwa gongi.

Komentarz

• Szczerze mówiąc nie wiem co było w tym meczu lepsze: klasyczny Kuciak i Lechia dostająca dwa gongi czy dwa bezsensowne żółtka dla gościa z Lecha i swojak dający Lechii remis

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Ale kolejka W sam raz aby jutro o 18.00 takie 0-0
          Wcale bym się nie zdziwił

Komentarz

i potrafili zdominować Lecha( cóż za potężny lider)
            Nie,no generalnie zgadzam się z ogólną koncepcją: jest to jakieś kosmiczne niedopatrzenie w regulaminie rozgrywek ESA, że aktualnym liderem jest drużyna, która co prawda nie jest Legią Warszawa,i gra mega ch.ujowo - ale ma za to najwięcej punktów plus najlepszy stosunek/różnicę bramek
            Osobiście uważam, że jakakolwiek ekipa (poza Legią Warszawa),powinna - w wypadku objęcia przez nią pozycji lidera po danej kolejce - powinna oficjalnie w mediach się samobiczować i przepraszać za taki wyjątkowy nietakt - oraz obiecywać "wyciągnięcie wniosków" i jak najszybsze oddanie należnej pozycji niekwestionowanemu suwerenowi i hegemonowi tych buraczanych rozgrywek
            .... zwłaszcza, że takie krępujące sytuacje stawiają pod znakiem zapytania dogmaty typu "co jest dnem Legii, jest sufitem innych klubów" - i chwilowo mogą namieszać we łbach niedowiarkom albo innym sceptykom

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
              Nie,no generalnie zgadzam się z ogólną koncepcją: jest to jakieś kosmiczne niedopatrzenie w regulaminie rozgrywek ESA, że aktualnym liderem jest drużyna, która co prawda nie jest Legią Warszawa,i gra mega ch.ujowo - ale ma za to najwięcej punktów plus najlepszy stosunek/różnicę bramek
              Osobiście uważam, że jakakolwiek ekipa (poza Legią Warszawa),powinna - w wypadku objęcia przez nią pozycji lidera po danej kolejce - powinna oficjalnie w mediach się samobiczować i przepraszać za taki wyjątkowy nietakt - oraz obiecywać "wyciągnięcie wniosków" i jak najszybsze oddanie należnej pozycji niekwestionowanemu suwerenowi i hegemonowi tych buraczanych rozgrywek
              .... zwłaszcza, że takie krępujące sytuacje stawiają pod znakiem zapytania dogmaty typu "co jest dnem Legii, jest sufitem innych klubów" - i chwilowo mogą namieszać we łbach niedowiarkom albo innym sceptykom
              Nie bardzo cię rozumiem. Uraziłem cię czymś?
              Twoim zdaniem Lech to silny lider, silny zespół na chwilę obecną? Nie wygrał nawet połowy swoich meczów.
              I nigdzie tu nie napisałem, że Legia jest od Lecha mocniejsza. Ale Ty i te twoje urojenia. Zmień dilera albo bierz po pół, ewentualnie naucz się czytać ze zrozumieniem.
              team LEGIA

Komentarz

• Arka rozbija Jagiellonię 4-1. Arka tylko 2 porażki tak jak czołówka tabeli.

Komentarz

• W ogóle kolejka z ogromną ilością bramek. Już chyba dawno takiej nie było pod kątem strzelonych goli. Ciekawe jaki wynik padnie w meczu naszych kopaczy...

Komentarz

(...)
                    Gratuluję, dzięki Tobie dowiem się jak zrobić listę ignorowanych. Trafisz jako pierwszy .

Edit: Już umiem, brawo ja !
                    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

Nie bardzo cię rozumiem. Uraziłem cię czymś?
                      Twoim zdaniem Lech to silny lider, silny zespół na chwilę obecną? Nie wygrał nawet połowy swoich meczów.
                      I nigdzie tu nie napisałem, że Legia jest od Lecha mocniejsza. Ale Ty i te twoje urojenia. Zmień dilera albo bierz po pół, ewentualnie naucz się czytać ze zrozumieniem.
                      Niczym mnie nie uraziłeś, nie pochlebiaj sobie, chłopcze
                      Zanim uskutecznisz drętwe teksty o "czytaniu ze zrozumieniem", zacznij od siebie. Lider to lider - czyli drużyna na czele tabeli. Nie ma znaczenia, czy to jest Lech, Górnik, Legia - czy inny ch.uj - i czy wygrał swoich meczów połowę czy 3/5... Ligę wygrywa ekipa z najwyższą liczbą punktów - i nie ma znaczenia czy w twoim mniemaniu jest "potężna" czy nie.... W moim przekonaniu tracą punkty na własne życzenie, głównie przez brak koncentracji w kluczowych momentach - spokojnie mogli dowieźć wygraną w Białymstoku i Gdańsku... trudno... uczciwsze to niż granie totalnej ch.ujni i liczenie na pomoc sędziów ... skończyłem właśnie oglądać mecz w Krakowie, podobnie jak "cała Polska"

Komentarz

• Dobra, to wymieniaj gdzie sędziowie wygrali nam mecz jak to na waszym twitterze wszyscy płaczą.

Sędziowie w tym sezonie nie podyktowali nam 4 prawidłowych karnych to tak w nawiasie.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
                          skończyłem właśnie oglądać mecz w Krakowie, podobnie jak "cała Polska"
                          I co widziałeś spocony szatanku? Coś jak gdy Nagy u was dodał od siebie, a mający już żółtą kartkę Dilaver nawet nie musnął piłki=>sędzia nawet nie zerknął na VAR? Tutaj Kucharczyk przynajmniej piłkę zagrał.
                          Ostatnio edytowany przez Robert E. Lee; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przecież wiadomo, że kompleksiarze z innych miast widzą tylko karne przeciwko Legii, a tych dla Legii już nie

Lechowi to nawet pomoc sędziego w Europie nie pomogła (gol z ponad metrowego spalonego z Utrechtem). Ale wtedy wg amikorzy to nic się nie stało, to po prostu był dobry błąd
                            Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tego w Poznaniu i Krakowie na pewno nie widzieli:

Komentarz

• Grabo jak możesz psuć kompleksiarzowi wizję jego urojonego świata

Komentarz

Pracuję...
                                X