Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
    Niezłe jaja w Zabrzu.
    Pierwszy karny wydrukowany stuprocentowo, a drugi słuszny (przestrzelony). Piast grał dobre zawody (usłyszeli ostatnio od kibiców, że jak też w Zabrzu przegrają to ich połamią, więc i chęci do gry jakoś takie większe były), ale na Górnika to za mało.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
      Najpierw, w meczu o mistrzostwo z nami, promuje Kownackiego kosztem Robaka wiedząc, co zrobili z nim nasi obrońcy w pierwszym spotkaniu. Teraz z kolei w sytuacji, gdzie skrzydła im praktycznie nie działają, ponieważ wypadł banderowiec i ten młody Gumny, a sensownie wygląda jedynie Makuszewski, to temperuje wychowanka kosztem ujowej gry co skutkuje tym, że pchać się muszą środkiem z tak kreatywnymi pomocnikami jak Trałka i Tetteh.

Trener skrojony na potrzebny poznańskiej gospodarności. Idealny do modelu braku "awanturniczej polityki transferowej", który klepnie wszystko, nawet kosztem wyników. Kabaret.
      Kabaret jak **** ..... zaraz, o którym trenerze mówimy?

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
        Kabaret jak **** ..... zaraz, o którym trenerze mówimy?
        Kręć śmigłem póki możesz. Przy 3 porażkach z rzędu możesz w końcu odreagować.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

5

znaki

Komentarz

kiedy nagrałeś ten filmik? po ostatnim meczu na Ł3? spoooko
            PS nie bijcie piłkarzy, co oni winni? :/

Komentarz

• Leć fetować kapitana Łukasza vel "nie wal w ten autokar pało jebana", zbijać piątki z banderowcem oraz tym Szwedem z penisem na czole. Adieu.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
                PS nie bijcie piłkarzy, co oni winni? :/
                Każdy ma inne podejście, a ktoś musi być winny. Wy zawsze sędziów obwiniacie za własne niepowodzenia, my naszych grajków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Każdy ma inne podejście, a ktoś musi być winny. Wy zawsze sędziów obwiniacie za własne niepowodzenia, my naszych grajków.

Oprócz sędziów jeszcze obwiniają "warszawkę", komisję Legii, ich pecha, nasz fart.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                    Oprócz sędziów jeszcze obwiniają "warszawkę", komisję Legii, ich pecha, nasz fart.
                    W co drugim poście muszę zaznaczać, że piszę wyłącznie za siebie - nie za jakichś, *****, "nas", ale ch.uja to pomaga. Poproszę jeden mój cytat, gdzie obwiniam za porażki Lecha "warszawkę", komisję Legii, pecha, fart, czy sędziów - jak nie macie, to się łaskawie już z tym ode mnie odj.ebcie - albo zarejestrujcie się na jakimś kks.com i tam napier.dalajcie frustratów w typie spoconego Arka. Jedyną dygresję nt. sędziowania poczyniłem na uwagę Roberta E. Lee, kiedy napisał, że w meczu z Utrechtem arbiter puścił metrowego spalonego - więc przytoczyłem temat Marciniaka i meczu w Warszawie. Na zasadzie reminiscencji , i ch.j, tyle...
                    Co do narzekania na sędziów - polecam wątek meczowy i stękanie w co drugim poście o karnych, które nie zostały podyktowane, z rozwinięciem ogólnym na poprzednie sezony
                    Uwaga o biciu piłkarzy była ironiczna - co robicie z grajkami swojego klubu mało mnie interesuje... No, może poza tym, czy swoje wyłapał Hamalainen ... nowela brazylijska w mediach, już wypowiedziały się wszystkie autorytety, prawnicy, psychologowie, dziennikarze, policja, byli piłkarze, klub, trener, asystent trenera, dyrektor techniczny - do całości obrazu brakuje chyba tylko wypowiedzi klubowej Pani Sprzątaczki :/... żenada - i tyle

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Faktycznie utnijmy temat, ode mnie spóźnione gratulacje za zwycięstwa sprzed miesiąc z Piastem i Cracovią, aktualnie ostatnią i przedostatnią drużyną, kiedy to twoje spazmy na tym forum się rozpoczęły. Życzę szybkiego powrotu do formy z tamtego okresu.
                    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    ... na forum Legii nie doceniono wiktorii nad Cracovią, Piastem i Niecieczą i napisano, że Lech gra takie samo gówno jak Legia I jeszcze pech chciał, że przyszły mecze z mocniejszymi drużynami niż aktualnie trzy ostatnie i już w ogóle wszystko jebło..
                    No fakt, z mocniejszą drużyną (Śląsk) ch.ujowo to wyglądało... Teraz widzę, że mogłem się nie odzywać, aż do teraz - było poczekać na bezpośredni mecz i wtedy się wymądrzać. Wiem, że wątek się rozmył przez bezsensowne dygresje nie na temat - ale moja pierwotne teza była taka, że Lech - póki co - gra mniejszą ch.ujnię niż Legia. I tyle, nic więcej. Każdy mecz oglądał, widział, zdanie może sobie wyrobić - i przyznać, kto miał rację ... Pozycje w tabeli, 5 punktów różnicy i bezpośrednie starcie dla mnie zamyka temat poziomu i dyspozycji obu klubów - na tę chwilę.

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    Leć fetować kapitana Łukasza vel "nie wal w ten autokar pało jebana", zbijać piątki z banderowcem oraz tym Szwedem z penisem na czole. Adieu.
                    Ciebie, tumanie, zostawiłem na koniec. Któryś post z rzędu przypierd.alasz się do mnie jakimiś osobistymi wycieczkami, które niczego merytorycznego do dyskusji nie wnoszą, zamulają tylko wątek... Nie masz nic konkretnego do napisania poza jakimiś bredniami frustrata, to weź się od.jeb. Fuck off, monsieur.
                    Ostatnio edytowany przez sat666n; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dokończenie posta

Komentarz

• Ja ci najtmerku przypomnę,że jesteś tutaj w gościach więc od tumanów wyzywaj sobie swoich na waszym forum.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        Ja ci najtmerku przypomnę,że jesteś tutaj w gościach więc od tumanów wyzywaj sobie swoich na waszym forum.
                        Już sam ten debilizm powinien wystarczyć, żeby zlać cię ciepłym moczem... Masz jakiś dowód, to dawaj - jak nie to trzym gębę, bo się wyłącznie ośmieszasz
                        Jedyny adekwatny komentarz, jaki mi przychodzi do głowy na ten smęt, jest taki, że podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi, to się puka
                        Forum jest ogólnie dostępne, zarejestrowałem się, przeszedłem weryfikację i - co najważniejsze - trzymam się regulaminu. Staram się pisać merytorycznie, poprawną polszczyzną (co ma walor edukacyjny )- a wszelkie personalne pojazdy są wyłącznie odpowiedzią na zaczepki idiotów - a i to nie zawsze mi się chce...
                        Dopóki mod czy admin mnie nie zbanuje albo nie wyj.ebie z forum, musisz zatem znosić moje impertynencje - zresztą możesz ignorować. Przymusu czytania ani komentowania nie ma, a że cię dupa swędzi, to twój problem.
                        Zdaję sobie sprawę, że - eufemistycznie mówiąc - nie wszyscy się tu ze mną zgadzają, ale od kiedy jest to powód, żeby do szanującego się forum wprowadzać białoruskie standardy?
                        No chyba, że chcecie dobić poziomu kks.com - ale nawet wtedy, co zostało napisane i przeczytane, to moje
                        BTW z twoich wpisów wiem już na pewno, że pedałem i lewakiem nie jesteś

Komentarz

• We wtorek śniło mi się, że Lech zremisuje z Jagiellonią, a przegra z Lechią. Jak na razie sen się sprawdza. Jeżeli się sprawdzi całkowicie, a my wygramy swoje mecze, to pktówo zrównamy się z przynajmniej Amicą.

Teraz oglądam mecz Zagłębie - Górnik. Bramka dla Zagłębia to kontra cud, miód i orzeszki. Na jeden kontakt, wyprowadzenie piłki na wolne pole, podanie piętą w bok, dobra centra.

Jeżeli tak się to dzisiaj ułoży, że my wygramy, to do lidera będa tylko 3 pkt straty co należy rozpatrywać w kategorii pozytywów.
                          team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                            Jeżeli tak się to dzisiaj ułoży, że my wygramy, to do lidera będa tylko 3 pkt straty co należy rozpatrywać w kategorii pozytywów.
                            Co kto lubi - dla mnie to dowód beznadziei w naszej lidze

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Co kto lubi - dla mnie to dowód beznadziei w naszej lidze
                              A co, Ja napisałem, że to dowodzi potędze i sile tej ligi? Nie, ja napisałem, że to pozytyw, chyba, że w obecnej sytuacji dla ciebie zmniejszenie straty do lidera nie jest pozytywem.

Chyba, że gdzieś pomiędzy "my" a "wygramy" wyczytałeś zdanie "strasznie lubię to, że ta liga jest słaba".
                              team LEGIA

Komentarz

• Dla mnie pozytywem jest dobra gra Legii, a nie chujowa gra innych paralityków.

Komentarz

Pracuję...
                                X