Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Też mnie mocno zaskoczyła wtopa Odry, byłem pewien, że remisik najmarniej wywiozą, a tak Odra mimo solidnych wzmocnien i całkiem niezłej rundy, chyba przywita się z drugą ligą, bo mają jeszcze Wisłę w Krakowie i nawet ewentualne zwycięstwo ze Śląskiem u siebie może im nic nie dać, ogólnie po tej kolejce wygląda na to, że liczba drużyn walczących o utrzymanie zredukowała się do pięciu, z czego Odra,Arka i Piast są w zdecydowanie gorszej sytuacji niż Cracovia i Śląsk ( w spadek Polonii nie wierzę bo jako jedyni mają jeszcze w kalendarzu jeden mecz z totalnymi luzakami)
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
      ( w spadek Polonii nie wierzę bo jako jedyni mają jeszcze w kalendarzu jeden mecz z totalnymi luzakami)
      A drugi z Polonią Bytom

P.S. I jeszcze suplement do oczywistej czystości ligi http://www.weszlo.com/news/4931
      Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Wywiad z Tarasiewiczem przed spotkaniem z Odrą ,i jego stwierdzenie,że piłkarze Odry Wodzisław są lepsi piłkarsko i zarazem technicznie po prostu mnie rozbroiło przed dzisiejszą kolejką.Trzeba przyznać,że wierzy w swój zespół o którego kształcie przecież sam decydował przed sezonem.

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
          Wywiad z Tarasiewiczem przed spotkaniem z Odrą ,i jego stwierdzenie,że piłkarze Odry Wodzisław są lepsi piłkarsko i zarazem technicznie po prostu mnie rozbroiło przed dzisiejszą kolejką.Trzeba przyznać,że wierzy w swój zespół o którego kształcie przecież sam decydował przed sezonem.

To asekuracja w czystej postaci.
          Jeśli Śląsk przegra Taraś powie - ''mówiłem już przed meczem, że rywal jest lepszy piłkarsko i technicznie, niestety nie zawsze te braki można zrekompensować walką, zaangażowaniem i taktyką, więc nie miejcie do mnie pretensji, że gram takimi zawodnikami''

Jeśli Śląsk wygra lub zremisuje Taraś powie - ''co prawda, jak mówiłem przed meczem, rywal jest lepszy piłkarsko i technicznie, ale udało mi się tak zmobilizować chłopaków i poustawiać zespół, że dzięki walce, zaangażowaniu i dobrej taktyce osiągnęliśmy utrzymanie w lidze''

Także Taraś cytowanym wyżej wywiadem jest zabezpieczony na każdą ewentualność .

A poza tym chyba nie zapomnieliście jak niewygodnym rywalem jest Odra ?
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Naszej gry niewarto komentować, ale co do innych spotkań: jeśli Śląsk nie przegra i Arka dowiezie zwycięstwo, to jestem przekonany, że optymistyczny scenariusz sprawdzi się przynajmniej na dole, czyli Odra i Piast out. Bo wtedy na dole grałyby 3 drużyny o utrzymanie w ostatniej kolejce [ punkty w wypadku utrzymania wyników]:

właśnie gdynianie [28 punktów]
            Odra i Piast [ po 27]

a w ostatniej kolejce

Śląsk ( utrzymany przy takich wynikach) - Arka
            Wisła (która nadal będzie grać o 1. miejsce) - Odra
            Piast - Cracovia (utrzyma się przy tych wynikach i swoim remisie, bądź nie przegrywając z Piastem)

Komentarz

• Lech jak zwykle.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No to na górze wszystko może skończyć się już dziś. Jeśli Wisła wygra, to ma mistrza po wygranych derbach ( pozazdrościć), Ruch trzeci. Odra prowadzi, co może mieć znaczenie tylko w wypadku zdobycia przez Wisłę tytułu w tej kolejce, bo wtedy mogą liczyć na zdobycz punktową w Cracovie potrzebną do utrzymania.

Komentarz

• Lewandowski ratuje znów dupe kartoflom.
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Dostawił tylko nogę. Siedemnasty raz
                    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                    ------------------------
                    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Ciekawie będzie jeśli chodzi o utrzymanie,spadnie Odra to już pewne,ale jeśli chodzi o drugi zespół to ostatnia kolejka wszystko rozstrzygnie.

Komentarz

• Wisła przegrała mistrza w ostatniej minucie haha

Komentarz

• Jop

Komentarz

• No kierwa takiego obrotu sprawy to ja sie nie spodziewałem

No to mamy Mistrza w Poznaniu.
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Ale jaja !
                              Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Kartofle mistrzem Czarnuchy się utrzymały ... ja pierdole
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X