Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Serio ***** nie potraficie normalnie ze soba rozmawiac?
    Niespecjalnie rozumiem co Wam daje dziecinne ubliżanie sobie w temacie piłkarskim.
    Nie chce mi się sprzatac tego syfu, po prosgu ogarnijcie sie wszyscy i albo zacznijcie normalnie rozmawiac albo po prostu zakończcie jałową dyskusję.
    Jak Bóg mi świadkiem, próbuję. Normalnie rozmawiać. Na temat piłkarski. Nie historyczny. Ciężko :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      2015, jak "cała Polska widziała" Górnika
      Cwane ale zapytam: chodzi ci o to, że w grupie mistrzowskiej Górnik wtopił z Lechem? czy tam Amiką? (jeden ch.uj)... znaczy - żeby uściślić - przegrał, bo się podłożył, tak?

Komentarz

• Tak, mecz był ustawiony. Mam na to dokładnie tyle samo dowodów ile udało się zebrać przez 24 lata na ustawienie pewnego innego meczu

Z ciekawości, dobrze Raffels trafił?

Komentarz

Tak, mecz był ustawiony. Mam na to dokładnie tyle samo dowodów ile udało się zebrać przez 24 lata na ustawienie pewnego innego meczu

Z ciekawości, dobrze Raffels trafił?
          Dobra. Mecz był ustawiony, ale nie masz dowodów - poza własnym subiektywnym odczuciem. Szanuję, poważnie.
          Twoja teza jest śmiała - ale implikuje kilka istotnych pytań:
          1. Czy gdyby Górnik przegrał np 1:2, zamiast 1:6 - coś by to zmieniło w tabeli końcowej? (Lech nie potrzebował lepszej różnicy bramek etc)
          2. Czy Górnik w następnej kolejce podłożył się również Legii, bo przegrał 0:2?
          3. Co przeszkadzało Legii wygrać któryś ze zremisowanych meczów w grupie mistrzowskiej, np z Lechią?
          4. I najważniejsze: co przeszkadzało wygrać Legii którykolwiek z 3 ligowych meczów z Lechem - zwłaszcza ostatni na Ł3?

Ze swojej strony dodam: w 3 minucie meczu z Górnikiem słychać strzały

PS teraz dopiero zauważyłem. Nie wiem o kim/o czym mówi/pisze Raffels. Nie mogę tego udowodnić, ale może popytaj admina na privie - jeśli to takie dla was istotne
          Ostatnio edytowany przez sat666n; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisanie PS

Komentarz

• "Ze swojej strony dodam: w 3 minucie meczu z Górnikiem słychać strzały "

I za ten tekst bita kurvo powinnaś zrobić wypad z tego forum.
            Mort ile Ci jeszcze trzeba??
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Nie odpowiada się pytaniem na pytanie
              Cała Polska widziała, to wystarczyło leśnym dziadkom do wygrania tytułu dla Lecha, a ja się mam na forum internetowym bawić Sherlocka Holmesa. Bez żartów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                "Ze swojej strony dodam: w 3 minucie meczu z Górnikiem słychać strzały "

I za ten tekst bita kurvo powinnaś zrobić wypad z tego forum.
                Mort ile Ci jeszcze trzeba??
                "Regulamin Forum

6. Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.

8. Na Forum zabrania się:
                - obrażania innych Użytkowników Forum oraz osób trzecich;"

Komentarz

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie
                  Cała Polska widziała, to wystarczyło leśnym dziadkom do wygrania tytułu dla Lecha, a ja się mam na forum internetowym bawić Sherlocka Holmesa. Bez żartów.
                  Na jakie PYTANIE odpowiedziałem pytaniem?
                  Zresztą spoko, nikt ci nie każe śledztwa przeprowadzać - na twoje usprawiedliwienie napiszę, że pytania były wysoce tendencyjne . Mogli wygrać z Lechem w 31 kolejce - czyli sami sobie ten tytuł podpierdolili. Mamy złodzieja. Jeszcze jakiś zajumany MP?

Komentarz

• Na pytanie czy jesteś tą poznańską gwiazdą twittera, która pewna potęgi poznańskiej lokomotywy najpierw zakładała się o mistrzostwo w tamtym sezonie a jak zakład przegrała nie miała honoru by się z niego wywiązać. Do tego ma chyba wysoce zaawansowane uszkodzenie mózgu wnioskując po twórczości artystycznej tegoż jego mościa.

Komentarz

• Komisja Legii, yyy Ligi ukarała Nenada Bjelice i nie będzie mógł poprowadzić Lecha w dwoch najbliższych meczach, w tym z nami.

Nie wiem kto od nas odpowiada za komisję (Mort to Ty?), ale tym razem ewidentnie się nie popisał. To, że Bjelica przepierdoli ważny mecz jest pewne jak smierć i podatki, a bez niego na lawce szanse Lecha mocno rosną.

Jak jeszcze jest szansa to odkręcajcie to!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        Jak jeszcze jest szansa to odkręcajcie to!
                        Zaufaj Mortowi, wie co robi

Komentarz

• Nawet nie wiem jak to skomentować Może Mario doradzi

Bjelica: Jóźwiak nie gra, bo negocjuje kontrakt i póki co nie chce go przedłużać. Zdolny chłopak, chce by był przyszłością Lecha.

Bjelica: Klub żyje ze sprzedaży zawodników. Jak nie przedłuży, to nie mamy nic z tego. Chcemy dobrze dla niego i dla klubu.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Najpierw, w meczu o mistrzostwo z nami, promuje Kownackiego kosztem Robaka wiedząc, co zrobili z nim nasi obrońcy w pierwszym spotkaniu. Teraz z kolei w sytuacji, gdzie skrzydła im praktycznie nie działają, ponieważ wypadł banderowiec i ten młody Gumny, a sensownie wygląda jedynie Makuszewski, to temperuje wychowanka kosztem ujowej gry co skutkuje tym, że pchać się muszą środkiem z tak kreatywnymi pomocnikami jak Trałka i Tetteh.

Trener skrojony na potrzebny poznańskiej gospodarności. Idealny do modelu braku "awanturniczej polityki transferowej", który klepnie wszystko, nawet kosztem wyników. Kabaret.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• W Sandecji podoba mi się Brzyski jako "wolny elektron". U Nas chyba nigdy nie zagrał jako fałszywy skrzydłowy albo skrzydłowy po prostu.

Komentarz

• Pasjonujące ostatnio te mecze w Ekstraklasie. Coraz mniej jakości w tej lidze i coraz ciężej ją oglądać. Co mecz to kopanina gdzie wynikami rządzi przypadek. A oni jeszcze chcą ją powiększać do 18 zespołów.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X