Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Weź no, właśnie na dwa lata przedłużyłem…
    A poza tym, pomimo wielu zastrzeżeń do ekspertów i pomysłów programowych (że o światopoglądzie głównych gwiazd nie wspomnę), to jak próbowałem teraz obejrzeć podsumowanie ligowego łikendu za granicą w Eleven (Gol czy jakoś tak), to jednak wolałem stary dobry Sport+ (jak było tam więcej lig niż teraz).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Weź no, właśnie na dwa lata przedłużyłem…
      A poza tym, pomimo wielu zastrzeżeń do ekspertów i pomysłów programowych (że o światopoglądzie głównych gwiazd nie wspomnę), to jak próbowałem teraz obejrzeć podsumowanie ligowego łikendu za granicą w Eleven (Gol czy jakoś tak), to jednak wolałem stary dobry Sport+ (jak było tam więcej lig niż teraz).
      Poniedziałek od 15 do 18. Cztery magazyny, czterech lig. Tylko skróty meczów tak jak kiedyś Sport + Polecam zwłaszcza ten z Bundesligi
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie wiedziałem, ale poniedziałek od 15 do 18 to "super" termin (przy szwankującej nagrywarce )
        A poza tym niedziela wieczór to był bardzo dobry termin na piwo, jakąś zagrychę i piłkę kanapową (Liga+ Ekstra + Sport+).

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Na pewno znajdziesz powtórki ale fakt, nagrywarka się przydaje ja już drugi dzień oglądam
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czyli mam nadzieje, że zrobią konkurencje Eleven. Sory, ale styl wprowadzony przez Mirosławskiego i komentowanie meczów tak jakby z kumplem przy piwie to robili zupełnie do mnie nie przemawia.

Ligi angielskiej bez komentatorów C+, z tymi z Eleven też sobie jakoś nie wyobrażam.

Może Smokowski przechodzi do Polsatu. Borek mówił w Cafe Futbol, że Polsat wchodzi w wiele wielkich przedsięwzięć.
            Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Weź no, właśnie na dwa lata przedłużyłem‌
              nie martw się - nc+ ma polską ligę do końca sezonu 2018/2019. Akurat Ci się umowa będzie kończyć

Komentarz

Weź no, właśnie na dwa lata przedłużyłem‌
                Nie no bądźmy szczerzy - pooglądałem sobie kilka lig w tym Eleven, nawet głupią formułę. Oni kładą konkurencję na łopatki, naprawdę dobrze się to wszystko ogląda zaczynając od samych spotkań, studiem przed/po, "merytoryką" czy programami typu Eleven Gol. Wątpie, że ktoś w najbliższej przyszłości się do nich zbliży.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Meczów oglądałem tylko jakieś fragmenty (nic specjalnego mnie nie urzekło), a ten łikendowy magazyn Gol zupełnie mi nie podszedł - kwestia gustu, ewentualnie przyzwyczajenia.

Komentarz

• Twarowski też odchodzi, ale podobno nie żadne Beiny czy inne katarskie bogacze wchodzą, ale maja się skupić na tworzeniu kanału na YT...

Jak się dowiadujemy, obaj dziennikarze kończą pracę dla Canal+ w listopadzie br. Zamierzają wspólnie uruchomić przedsięwzięcie internetowe - najpewniej kanał na YouTube, podobny w formule do programu prowadzonego przez nich dla Canal+. O szczegółach jednak na razie milczą. - Cisza na morzu - napisał nam w SMS-ie Tomasz Smokowski w odpowiedzi na prośbę o potwierdzenie informacji o internetowym kanale.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...-im-powodzenia
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jak odchodzi również Twarowski, a w planach we dwóch zamierzają robić to co robili w nc+ to oznacza, że nie żadne nowe przedsięwzięcia im w głowie tylko się z przełożonymi nie dogadywali do tego jak ma wyglądać Liga+. #takToWidzę

Komentarz

• Jakiś tam projekt ma odpalać Stanowski (ponoć dość duży i poważny), może to ich odejście jest też jakoś z tym związane (?)
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Patrząc na to ile C+ ostatnio straciło na rzecz Eleven/Polsatu, to decyzja raczej spodziewana. Tak czy siak liga angielska bez Twarowskiego to już nie będzie to samo :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                            Patrząc na to ile C+ ostatnio straciło na rzecz Eleven/Polsatu, to decyzja raczej spodziewana. Tak czy siak liga angielska bez Twarowskiego to już nie będzie to samo :/
                            Tego mi najbardziej szkoda. Bo Liga+Extra to w ostatnim czasie taka chujoza, że szkoda oglądać.
                            #teamMioduski

Komentarz

• Szymon Pawłowski bliski przejścia do Termaliki Bruk -Bet Nieciecza.

Komentarz

• A do Wisły kolejny Hiszpan
                                Dziś ogłoszony został transfer Jesusa Imaza z Cadiz. 26-letni napastnik występował ostatnio na drugim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii (wyżej niż Carlitos!) i utrzymuje się na tym poziomie nieprzerwanie od trzech lat. Zamienił wówczas Lleidę na Llagosterę, regularnie na boiskach LaLiga 2 występował aż do teraz.

Zapewne od razu zaczną się porównania Imaza do Carlitosa, ale ciężko od nich uciec, zresztą sami nie zamierzamy tego robić. Oto jak przedstawia się pozycja wyjściowa Imaza w porównaniu z tą, z jakiej startował nowy ulubieniec trybun przy Reymonta.

Ostatni sezon:
                                Carlitos: 33 mecze, 13 goli w Segunda B
                                Imaz: 20 meczów, 6 goli w LaLiga 2

Najwięcej bramek w sezonie:
                                Carlitos: 33 mecze, 13 goli w Segunda B (16/17)
                                Imaz: 21 meczów, 8 goli w Segunda B (13/14)

Mecze w wyższych klasach rozgrywkowych niż Segunda B:
                                Carlitos: brak
                                Imaz: 81 meczów, 17 goli, 4 asysty w LaLiga 2

Komentarz

Pracuję...
                                X