Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Dziwisz się?
    Jestem pelny podziwu jak koncertowo Jagiellonia rozwalila ekipe z zeszlego sezonu. Oddali Vasiliewa do Piasta (ktos w ogole wie co tam sie stalo?), Probierz mial byc w Slasku wyladowal w Cracovii. Teraz jeszcze moze Cernyh odejsc.
    Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
      Jestem pelny podziwu jak koncertowo Jagiellonia rozwalila ekipe z zeszlego sezonu.
      Czy ktoś w tej lidze nie rozwalił ekipy z zeszłego sezonu? Generalnie mamy tu dwa trendy:
      1) drużyna wygrywa: włodarze sprzedają grajków/grajki chcą iść do lepszych klubów
      2) drużyna przegrywa: włodarze sprzedają grajków/grajki chcą iść do lepszych klubów

Ogólnie koszmarny poziom naszej ligi został chwilowo zasłonięty występami Legii w poprzedniej edycji LM. Ale patrząc na to wszystko teraz, można odnieść wrażenie, że zjeżdżamy po równi pochyłej. Nie wiem skąd to się bierze (zakładam, że z powodu braku grubego pitosu), ale obecny sezon rozgrywek obnaża tę mizerię, którą dostrzegają nawet niedzielni piknikowicze piłkarscy.

Komentarz

Oddali Vasiliewa do Piasta (ktos w ogole wie co tam sie stalo?)
        Jagiellonia przedłużała kontrakt o rok, Vassiiev chciał dłuższy, Piast dał trzyletni.

Komentarz

Jestem pelny podziwu jak koncertowo Jagiellonia rozwalila ekipe z zeszlego sezonu. Oddali Vasiliewa do Piasta (ktos w ogole wie co tam sie stalo?), Probierz mial byc w Slasku wyladowal w Cracovii. Teraz jeszcze moze Cernyh odejsc.
          Dlaczego? To samo było sezon wcześniej z Piastem gdy zdobył wicemistrzostwo.

Komentarz

• Górnik jedzie już Wisłę 4:0 Angulo hat-trick... i Wieteska z golem.

Komentarz

• Angulo 7 meczów 10 goli, Kurzawa 7 meczów 7 asyst. Trzeba przyznać, że przyjemnie się na tego Górnika patrzy.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• ARMANDO Sadiku... <lol>

Kogo oni tu qrva sprowadzili.

Komentarz

• Lechia ma nowego napastnika. Romario Balde wzmocni atak Lechii Gdańsk. Portugalczyk, będący wychowankiem Benfiki Lizbona będzie występował w gdańskim klubie do 30 czerwca 2020 roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                    Lechia ma nowego napastnika. Romario Balde wzmocni atak Lechii Gdańsk. Portugalczyk, będący wychowankiem Benfiki Lizbona będzie występował w gdańskim klubie do 30 czerwca 2020 roku.
                    To chyba nici z transferu Araka do Lechii.

Komentarz

• Marciniak dał kolejny popis.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                        Marciniak dał kolejny popis.
                        Tym razem na biednego nie trafiło.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• W zeszłej kolejce dano w prezencie Probierzowi punkt, teraz mu zabrano.

A co do sędziowania i samego Marciniaka, to bez tego całego VARu mniej błędów popełniaj. I jak oni te powtórki oglądają, że nie zobaczył, że nie było kontaktu..... Z drugiej strony, formalnie to on szedł się upewnić, czy to było w polu czy nie, a nie czy faktycznie doszło do sytuacji czy nie xD Szok, ten VAR to jednak jest tak śmieszny jak hiszpańscy sędziowie.

No, ten Kurzawa to ciekawy grajek, ale jak oni go z tego PSG wyciągnęli!

Angulo jest na najlepszej drodze, do pobicia wyczynu Niko z ilością goli w jednym sezonie ogórkowej ligi. Bo w to, że wyprzedzi zeszłorocznych królów jedenastek to nikt nie ma wątpliwości, po 7 meczach ma tyle ile Paixao na starcie rundy finałowej.
                          team LEGIA

Komentarz

• A może ekipa, która obsługuje VAR jest śmieszna? Przed chwila oglądałem mecz Bundesligi i VAR się świetnie sprawdzał.

Komentarz

• Gdzieś teraz wyczytałem, że puszczona w TV powtórka wprowadza w błąd, bo rozchodzi się o lewą nogę piłkarza Śląska, a nie prawą. Jeśli jest tak jak w internecie piszą, to trochę szkoda, bo poszło w świat, że system VAR uczestniczy w spisku przeciwko Probierzowi!
                              team LEGIA

Komentarz

• Jakby nie było kontaktu to młody z Cracovii by się kłócil. A ten był świadomy faulu i pewnie początkowo cieszył się ze nie ma karnego.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X