Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
    Co do przychylności sędziów, to po ostatniej (chociażby) kolejce trochę ważyłbym słowa na Twoim miejscu
    Niestety z tym u mnie słabo. Wy dużo lepiej ważycie, wystarczy porównać reakcje na brak karnego dla Legii z Koroną i brak karnego dla Płocka z Legią. Cały temat grania nie po jedenastu to sam zacząłeś, więc się nie maż jak baba wszak wszystko sprowadza się do tego, że "dajesz przytyki dostajesz odpowiedź".

Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
    Ale pytanie: od kiedy to kibicowi Legii przeszkadza metrowy spalony?
    Równie dobrze można zapytać: od kiedy kibicowi Lecha taki nie przeszkadza? Chyba od zeszłorocznego PP z Wisłą jak was sędziowie przepy...znaczy jak DOCHODZILIŚCIE do finału.

potrzebowaliście 50 (pięćdziesięciu) minut, żeby wturlać babola
    Schematy jakieś widać, bramki po WYPRACOWANYCH akcjach, a nie indywidualne przebłyski czy podarunki pokraki Lebedyńskiego
    Niech tak będzie, że przy bramkach na 1:0 z Piastem czy Cracovią(2 z 3 waszych ligowych wygranych w sezonie) żadna pokraka z drużyny rywala nie brała udziału, a te bramki i tak były tylko kwestią czasu wynikającą z bardzo dobrych MOMENTÓW i wielu WYPRACOWANYCH akcji.

przejmował zespół rozjebany kompletnie po erze Wesołego Janka, w sytuacji gorszej niż Magiera...
    A tu już pełna zgoda. Przecież Magiera nie przejmował zespołu mającego 2 punkty straty do Lecha, i w perspektywie 5 "dodatkowych, ciężkich meczów".
    Ostatnio edytowany przez Robert E. Lee; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zaczęło się

TYLKO SMUDA LEPSZY OD BJELICY. LECH PUNKTUJE NAJLEPIEJ OD DEKADY
      http://www.przegladsportowy.pl/pilka...ampaign=profil

I tym się właśnie różnimy Oni mają najlepszy start w ekstraklasie od dekady i mają 11 pkt po 6 meczach a my jesteśmy w beznadziejnej formie i mamy punkt mniej
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Zaczęło się

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...ampaign=profil

I tym się właśnie różnimy Oni mają najlepszy start w ekstraklasie od dekady i mają 11 pkt po 6 meczach a my jesteśmy w beznadziejnej formie i mamy punkt mniej
        Należy niezmiennie powtarzać "nasze dno jest sufitem dla dowolnego innego klubu z ekstraklapy" ...
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Równie dobrze można zapytać: od kiedy kibicowi Lecha taki nie przeszkadza?
          Nie wiem, brachu czy Ty tak manipulujesz wypowiedziami intencjonalnie, czy z natury? :/.... Zadałem konkretne pytanie - oczywiście podszyte ironią - ale bynajmniej nie retoryczne - i jaką dostaję odpowiedź?
          Nie wiem, jak tam statystycznemu kibicowi Lecha - ale mnie metrowy spalony przeszkadza ZAWSZE... A już szczególnie taki, który ma wymierne konsekwencje. Drużyna, która prowadzi, powiedzmy, 5:0 - i przeciwnik im zasadzi minutę przed końcem ze spalonego, ma na to pewnie wyjebane... Gdyby Gytkjaerowi w meczu z Utrechtem nie uznali tej kasty z 30 minuty, mecz po prostu potoczyłby się inaczej, tak mówią żelazne zasady logiki... może by Lech wygrał 3:1, a może przejebał 0:5 - to dylemat na forum wróżbiarstwa i astrologii, a nie piłkarskie. Zresztą chvj - i tak przecież odpadli, więc na tym spalonym nic nie zyskali, sprawiedliwości stało się zadość
          Kiedy Hamalainen strzelił na 2:1 - mecz się już NIE POTOCZYŁ. Legii dopisano 2 punkty, Lechowi odjęto 1. Koniec, kropka. Dla mnie zresztą temat dawno zamknięty, piszę to tylko po to, żeby zobrazować przykładem, o co mi chodzi. Już jaśniej się nie da, kto chce zrozumie, kto nie - chvj z nim

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Niech tak będzie, że przy bramkach na 1:0 z Piastem czy Cracovią(2 z 3 waszych ligowych wygranych w sezonie) żadna pokraka z drużyny rywala nie brała udziału, a te bramki i tak były tylko kwestią czasu wynikającą z bardzo dobrych MOMENTÓW i wielu WYPRACOWANYCH akcji.
          Co masz do bramek nr 3 i 5 z Piastem, 1 z Miedziowymi, wszystkich 3 z BBT? Rozegranie do skrzydła, na skrzydle, dośrodkowanie, bramka. Schemat. Większość bramek Lecha tak padła w tym sezonie. A, rozuuumiem - nie każda. To przepraszam Pana Analityka
          Dobra, zresztą widzę, że dyskusja robi się jałowa :/ niech Ci tam będzie - jeśli ma Ci to poprawić kibicowskie samopoczucie, to rzeczywiście chvja grają

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          więc się nie maż jak baba
          No tu mi tak celnie dojechałeś, że aż się uśmiechnąłem. Przez łzy, oczywiście

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Należy niezmiennie powtarzać "nasze dno jest sufitem dla dowolnego innego klubu z ekstraklapy" ...
            O, i takie teksty lubię najbardziej a i tak topowy jest "Jak ktoś nie przychodzi do Legii, to znaczy, że tak naprawdę Legia go nie chce"... czy jakoś tak
            A poważnie - artykuł z dupy i o niczym, typu "zbiory ziemniaków w analogicznym okresie roku ubiegłego". Gość wali wierszówkę, każdy pracuje na chleb, jak umie (albo nie umie) Poza tym to "PS" - taka sportowa Wyborcza: mędzą, judzą, chvja się znają... Warto się spinać? :/

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
              Co masz do bramek nr 3 i 5 z Piastem, 1 z Miedziowymi, wszystkich 3 z BBT?
              Nie wiem, brachu czy Ty tak manipulujesz wypowiedziami intencjonalnie, czy z natury? 5 bramka z Piastem to miała takie znaczenie jak bramka na 5:0 ze spalonego. Napisałem o konkretnych przykładach bramek mających duży wpływ na końcowy wynik bo sobie zupełnie nie radziliście do momentu wyjścia na prowadzenie tak z Piastem jak i z Cracovią.

Nie chce mi się już z tobą przekrzykiwać bo nie jesteś Kulesza i żadnego wpływu to nie ma ani na wasze majstrowania, ani na nasze kompromitacje, które polegają na tym, że mamy 1 punkt mniej niż wasze rekordowe początki sezonu.
              Z Bogiem.

Komentarz

Napisałem o konkretnych przykładach bramek mających duży wpływ na końcowy wynik bo sobie zupełnie nie radziliście do momentu wyjścia na prowadzenie tak z Piastem jak i z Cracovią.
                No wywód z punktu widzenia logiki zajebisty, nie powiem... "nie radziliście sobie do momentu wyjścia na prowadzenie"... Nie radziliśmy sobie z czym konkretnie? Z wyjściem na prowadzenie, tak? Bo chyba o to w meczu piłkarskim chodzi. Drużyna, która wali kastę w 10 min np, też "sobie nie radzi do momentu wyjścia na prowadzenie" :/... koorwa, naprawdę dobre Karny na Jóźwiaku był, nawet na tym forum ktoś fotę wrzucał, no ale chvj - powinien być zakaz na "wychodzenie na prowadzenie" z karnego ... Z Craxą był karny na Makuszewskim, ale sędzia puścił i Jóźwiak przyjebał - o co kaman?... Chłopie, masz rację - nie jestem Kuleszą, ani tym bardziej Kotarbińskim, pogubiłem się, leżę jak ciapek... Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek pisał o "rekordowym początku sezonu" - masz problem, pisz do Henszela .... a wszystko to, bo napisałem, że W TYM MOMENCIE Lech gra lepszą piłkę od Legii - nawet nie, że DOBRĄ, tylko LEPSZĄ
                Kończymy, masz-masz to ostatnie słowo
                emocji jutro dużo życzę
                Ja liczę na futbolową ucztę (bo przecież "mojego" klubiku już nie ma "w Europie")
                Pozdro

Komentarz

• Ja pierdole...Wyskoczyłeś z tekstem o babolach, farfoclach i pokrakach Lebedyńskich więc ci odpowiedziałem, że grając gówno z Piastem i Cracovią wychodziliście na prowadzenie po bramkach które również można tak sklasyfikować.

Komentarz

• W TYM MOMENCIE Lech gra lepszą piłkę od Legii - nawet nie, że DOBRĄ, tylko LEPSZĄ
                    No i super, a co z tego wynika? Póki co 1 pkt przewagi...
                    A w ubiegłym sezonie brak MP oraz PP.

Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe, tutaj liczą się gole, a nie styl.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                      No i super, a co z tego wynika? Póki co 1 pkt przewagi...
                      A w ubiegłym sezonie brak MP oraz PP.
                      Kurde, stary.... no pliiz... czy Wy czytacie w ogóle co ludzie napisali?.... i rozumiecie?? najlepiej od podstaw: kolega Konfederat napisał, że Lech gra AKTUALNIE (znaczy: TERAZ, po 6 kolejkach :/ ) "takie same g. jak Legia", tak? pozwoliłem sobie się z tym nie zgodzić - uważam, że gra jednak LEPSZĄ piłkę, jakieś schematy widać, ciut większą jakość etc... powtarzam: NA TERAZ
                      I taki był sens mojej wypowiedzi, główny motyw.
                      Potem dyskusja poszła w dygresje, spalone i inne chvje, ok? Nie napisałem, ja , Jarząbek - że Lech ma mega start, wciąga ligę nosem, wypracował sobie przewagę na majstra itd
                      Zaznaczyłem też WYRAŹNIE: wali mnie sezon poprzedni, przedpoprzedni, za Skorży, Czerczesowa, Łazarka czy Vejvody - to już historia. Możemy się zarzucać datami i licytować, ale mi nie o to chodziło, do chvja Mariana... żyjecie historią czy teraźniejszością - wasz problem. I tak: z tego, że Kolejorz (czy tam Amika, jak wolicie) gra teraz lepszą piłkę, nie wynika absolutnie nic poza tym, że aktualnie gra lepszą piłkę
                      Dostatecznie jasno wyraziłem SWOJĄ opinię?
                      PS ja nie jestem kibicem Legii, więc ze względu na dobre wychowanie nie wypowiadam się w tematach typu "Jacek Magiera" czy "Legia rozpierdalająca w Europucharach" (sorry, tam chyba jakieś zmiany były w tytule) - ale to wątek o Ekstraklasie, więc chyba mogę? chyba, że ten wątek jest coś w stylu "nur fur Deutsche"?

Komentarz

Ja pierdole...Wyskoczyłeś z tekstem o babolach, farfoclach i pokrakach Lebedyńskich więc ci odpowiedziałem, że grając gówno z Piastem i Cracovią wychodziliście na prowadzenie po bramkach które również można tak sklasyfikować.
                        Gwoli ścisłości: "wyskoczyłem" z takim tekstem: "Jasne. Spróbuj komentowania jakiejś innej dyscypliny. Curling? ... kobiecy? Laski niezgorsze - a merytorycznie jest szansa,że się tak nie zbłaźnisz". To Ty poszedłeś w klimaty "mistrz okienka transferowego" i "obronę dubletu" :/... i poszło. Do kogo pretensje?

Komentarz

• Dobra mistrzu kończmy, bo każda twoja kolejna odpowiedź ma mniej wspólnego z tym co cytujesz.

Komentarz

• Chwilę potem zwrócił uwagę, że jest to problem, z którym zespół boryka się od dawna, długo przed tym, nim on został trenerem "Pasów". - To jest największa bolączka Cracovii. 50 straconych bramek rok temu, 52 dwa sezony temu (w rzeczywistości było odwrotnie - przyp.), wcześniej 44. To jest ten problem. A jak nie idzie burdel, to nie zmienia się właściciela, tylko zmienia się dziwki - spuentował szkoleniowiec.

Czytaj więcej: http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/mi...rdel,12416574/

349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Fedor Èernych może jeszcze w tym tygodniu odejść z Jagiellonii Białystok. Litwinem zainteresowane jest Anży Machaczkała. Wszyscy najlepsi z Ekstraklasy odchodzą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                                Fedor Èernych może jeszcze w tym tygodniu odejść z Jagiellonii Białystok. Litwinem zainteresowane jest Anży Machaczkała. Wszyscy najlepsi z Ekstraklasy odchodzą.
                                Dziwisz się?
                                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Pracuję...
                                X