Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przez mecz Cracovia - Górnik Zabrze rozbolała mnie głowa, a oczy zaczęły krwawić. To jak grają pasy za Probierza to jest jakiś dramat. 3 podań nie udało im się wymienić, straszny chaos na boisku, grają jakby nie wiedzieli, czego Probierz od nich oczekuje, no chyba, że oczekuje totalnego nieogaru. Te 2 karne to trafiły im się jak ślepej kurze ziarno. Gdyby nie one, byliby na ostatnim miejscu w tabeli.

Co do górnika. Posypały im się teraz kartki(swoją drogą dosyć późno, bo zawsze grają na pograniczu faulu w domyśle a fauli ewidentnego), ale mimo wszystko, ich gra przy grze pasów to tak jakby porównać Albańską Legię do Włoskiego PSG Ancelottiego.
    team LEGIA

Komentarz

• "Petar Brlek odchodzi z Wisły. Chorwacki pomocnik przenosi się do Genoa CFC".

Komentarz

• Jak my przejebalismy w tym polu kukurydzy to do teraz sie zastanawiam. Na marginesie Lech w koncu ma pazernego napastnika idealnie pasujacego do ich taktyki. Pazerny na bramki w automatycznym wejsciem na pierwszy slupek bez kalkulacji. Jakby Holusek wrzucal jak ich banderowiec to tez bym sie nie pogniewal. Dobrze ,ze jeszcze troche czasu do meczu z nimi bo na dzis to wygladamy bardzo slabo.
        Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Spoko. Oni przejebali w Płocku bez celnego strzału. Taka liga. Dzisiaj zresztą też grają takie g jak my.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Spoko. Oni przejebali w Płocku bez celnego strzału. Taka liga. Dzisiaj zresztą też grają takie g jak my.
            spoko spoko ,ale trzeba przyznac ze potrafia czasem cos sensownego kupic
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
              spoko spoko ,ale trzeba przyznac ze potrafia czasem cos sensownego kupic
              Jeżeli zawodnik ten odegra duża rolę w zdobyciu przez nich jakiegoś trofeum to będziesz mógł napisać że kupili kogoś sensownego.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Dzisiaj zresztą też grają takie g jak my.
                Jasne. Spróbuj komentowania jakiejś innej dyscypliny. Curling? ... kobiecy? Laski niezgorsze - a merytorycznie jest szansa,że się tak nie zbłaźnisz

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
                  Jasne. Spróbuj komentowania jakiejś innej dyscypliny. Curling? ... kobiecy? Laski niezgorsze - a merytorycznie jest szansa,że się tak nie zbłaźnisz
                  Bardzo mi przykro, że nie trafiam w gusta mistrzów okienka transferowego. Niestety w Warszawie nie mamy szczęścia do poważnych ludzi. Nie mniej jednak, pozwolisz, że będę pisał o czym będę chciał, taj jak wy sobie możecie świętować przed startem sezonu obronę dubletu, który zdobyliście w marcu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                    "Petar Brlek odchodzi z Wisły. Chorwacki pomocnik przenosi się do Genoa CFC".
                    Zastrzyk gotówki im się mocno przyda, pytanie czy będą w stanie zasypać dziurę po tym grajku.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Podobno mają zapłacić 2 mln Euro( bardzo dużo jak na warunki Ekstraklasy).

Komentarz

Nie mniej jednak, pozwolisz, że będę pisał o czym będę chciał.
                        Ależ pisz - na swój rachunek przecież piszesz ... Nie wiem, jak inni - ale ja świętuję tylko wtedy, kiedy mam powód - to raz. Dwa: przeszłość, to przeszłość. Dla mnie zeszły sezon znaczy tyle samo, co czasy Deyny i Białasa albo Skorży czy Łazarka - było, minęło. Trzy: przykro mi - ale doskonale rozumiem Twój niepokój - ale nadzieję mieć trzeba, że transfery wypalą ... w końcu jest i kolega Pirlo i gość z nadwagą, który jednym sprintem "zrobił różnicę" ) potencjał ma - a jak uczy doświadczenie, z czarnych grubasków wychodzą koty, jakich ta liga jeszcze nie widziała no NIE MOŻE być inaczej (bo jakby się jednak okazało, że może?...)... na razie jest git majonez - w czwartek "mecz o wszystko" i szczerze życzę wygranej (choć tym razem będzie was na boisku tylko jedenastu - no ale czasami się tak zdarza). A wygranej życzę, bo to oznacza 6 dodatkowych, ciężkich meczów za damski **** (ale za to jaki prestiż!) - no i to, że Magiera jeszcze jakiś czas na stołku zostanie ... to najlepsza decyzja personalna (L) w tym sezonie - z punktu widzenia pozostałych 15 drużyn ESA . Pozdrawiam, z mojej strony bez napinki.

Komentarz

• Zamieszczone przez sat666n Zobacz posta
                          Ależ pisz - na swój rachunek przecież piszesz ... Nie wiem, jak inni - ale ja świętuję tylko wtedy, kiedy mam powód - to raz. Dwa: przeszłość, to przeszłość. Dla mnie zeszły sezon znaczy tyle samo, co czasy Deyny i Białasa albo Skorży czy Łazarka - było, minęło. Trzy: przykro mi - ale doskonale rozumiem Twój niepokój - ale nadzieję mieć trzeba, że transfery wypalą ... w końcu jest i kolega Pirlo i gość z nadwagą, który jednym sprintem "zrobił różnicę" ) potencjał ma - a jak uczy doświadczenie, z czarnych grubasków wychodzą koty, jakich ta liga jeszcze nie widziała no NIE MOŻE być inaczej (bo jakby się jednak okazało, że może?...)... na razie jest git majonez - w czwartek "mecz o wszystko" i szczerze życzę wygranej (choć tym razem będzie was na boisku tylko jedenastu - no ale czasami się tak zdarza). A wygranej życzę, bo to oznacza 6 dodatkowych, ciężkich meczów za damski **** (ale za to jaki prestiż!) - no i to, że Magiera jeszcze jakiś czas na stołku zostanie ... to najlepsza decyzja personalna (L) w tym sezonie - z punktu widzenia pozostałych 15 drużyn ESA . Pozdrawiam, z mojej strony bez napinki.
                          Dziewiętnaście, pojęcia nie mam jak z wpisu, że jesteście słabi zrobiłeś wywód, że się oszukuje co do aktualnej sytuacji Legii, no ale u was spocony Arek to jest pan redaktor więc... Nie mniej jednak także życzę jak najdłuższej kariery panu, który przez rok notorycznie daje dupy w kluczowych momentach, a dumą nastraja go remis w meczu, gdzie najpierw graliście 12 na 11, a ostatnie 20 minut 12 na 10.

Komentarz

• Po obejrzeniu wczorajszego meczu Zagłębia z Wisłą dochodzę do wniosku, że Zagłębie gra przyjemny dla oka futbol. Proste granie, bez żadnego kombinowania i wszystko wychodzi. Jak dla mnie skończą sezon w pierwszej 3, jeżeli nikt ich nie rozkupi w tym okienku transferowym, lub zimowym.

Komentarz

• W zeszłym sezonie też "pięknie" grali, a jak skończyli, łatwo sprawdzić
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Dziewiętnaście (???) pojęcia nie mam jak z wpisu, że jesteście słabi zrobiłeś wywód, że się oszukuje co do aktualnej sytuacji Legii, no ale u was spocony Arek to jest pan redaktor więc... Nie mniej jednak także życzę jak najdłuższej kariery panu, który przez rok notorycznie daje dupy w kluczowych momentach, a dumą nastraja go remis w meczu, gdzie najpierw graliście 12 na 11, a ostatnie 20 minut 12 na 10.
                                To forum DYSKUSYJNE, tak? Czyli ktoś daje opinię (np. "Dzisiaj zresztą też grają takie g jak my"), ktoś inny się do niej odnosi... Zakładam, że oglądałeś jakieś mecze Lecha w tym sezonie, skoro się autorytatywnie wypowiadasz? Ok. No więc skoro - jako osoba interesująca się futbolem - nie widzisz różnicy w grze Lecha i Legii, zasugerowałem Ci zmianę zainteresowań. Dajesz przytyki odnośnie transferów czy "świętowania", dostajesz odpowiedź na jeden i drugi temat - co nie pasuje?
                                I ważna sprawa - piszę wyłącznie ZA SIEBIE, nie ma, że "u was" to czy sramto.
                                Spocony Arek mnie centralnie wali - to *****, a jego "forum" to wylęgarnia frustratów, na poziomie mniej więcej forum Lechii Gdańsk - poziom artykułów i większości komentów poza skalą.. To prywatna inicjatywa, nie Klubu, ani moja - więc niech on się martwi Twoją opinią
                                Co do Bjelicy - przegrał finał PP, drabinkę miał trudną, ale do niego DOSZEDŁ, a co do faworytów w meczach z Arką, to może się też Magiera wypowiedzieć po finale SPP co do ligi - no cóż... przejmował zespół rozjebany kompletnie po erze Wesołego Janka, w sytuacji gorszej niż Magiera... do końca bił się o tytuł, chłopaki trochę fajnych meczów na wiosnę zagrali - można to nazwać porażką, fakt... niemniej widoczki z szatni (L), kiedy lukają na mecz w Białymstoku... chociaż tyle satysfakcji z tego marnego 3-go miejsca
                                Pracuje niecały rok - dopiero teraz sam przygotowywał zespół, dostał zabawki jakie chciał - zobaczymy... Niektórzy lepsi, niektórzy jeszcze się nie pokazali... Gytkjaer mało w sumie grał, ale 6 kast na razie zasadził, Barkroth wchodzi na końcówki - 2 marne asysty, Situm - 3 bramy i też chyba ze 2 asysty, Dilaver - spoko w obronie... Nie grają DOBRZE - mają dobre MOMENTY, pół godziny, 45 minut...na razie. Schematy jakieś widać, bramki po WYPRACOWANYCH akcjach, a nie indywidualne przebłyski czy podarunki pokraki Lebedyńskiego... Może i niewiele - ale porównywanie tego do męczenia buły przez Legię (praktycznie od początku roku) trochę słabe - znawco
                                I na koniec: "dumą nastraja go remis w meczu, gdzie najpierw graliście 12 na 11, a ostatnie 20 minut 12 na 10" - tu są dwie kwestie.
                                Albo nie zrozumiałeś sensu jego wypowiedzi, albo nie chciałeś zrozumieć - więc albo manipulujesz jak GW, albo...?
                                Powiedział wyraźnie, że jest dumny z POSTAWY ZESPOŁU - w sensie walki do końca, zaangażowania etc - A NIE WYNIKU. Jest różnica? A jak się skutecznie gra z przewagą 1 zawodnika, to (L) pokazała w meczu z mocarzami z Sandecji, gdzie potrzebowaliście 50 (pięćdziesięciu) minut, żeby wturlać babola
                                Co do przychylności sędziów, to po ostatniej (chociażby) kolejce trochę ważyłbym słowa na Twoim miejscu Zresztą - brama Gytkjaera z metrowego spalonego, fakt. Ale pytanie: od kiedy to kibicowi Legii przeszkadza metrowy spalony? Jeden taki załatwił wam 2 dodatkowe punkty w poprzednim sezonie, a Lechowi 1 odebrał... Jakby to w tabeli końcowej wyglądało?
                                Tak więc - jakby nie patrzeć: dupa z zawsze z tyłu, kolego. Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                                X