Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A mają coś do gadania?
    IMHO postulat Legii jest bardzo racjonalny ze sportowego punktu widzenia, jeden dzień może zrobić różnicę ...
    NO raczej mają. Nie tyle co ustalają terminarz ale na pewno Ekstraklasa bierze ich opinię pod uwagę.

Z piłkarskiego na pewno ale kibolsko to beznadziejny termin. Mecze w poniedziałek to totalne gówna
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      A mają coś do gadania?
      IMHO postulat Legii jest bardzo racjonalny ze sportowego punktu widzenia, jeden dzień może zrobić różnicę ...
      Jasne, że mają, kasa wszystkim rządzi, nie wiedziałeś!
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        NO raczej mają. Nie tyle co ustalają terminarz ale na pewno Ekstraklasa bierze ich opinię pod uwagę.

Z piłkarskiego na pewno ale kibolsko to beznadziejny termin. Mecze w poniedziałek to totalne gówna
        To może lepiej, żeby nie awansowali?
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          To może lepiej, żeby nie awansowali?
          Są tacy na tym Forum, którzy na pewno na to liczą ale ja do nich nie należę. Mogą grać czwartek-niedziela jak większość klubów w Europie
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

Są tacy na tym Forum, którzy na pewno na to liczą ale ja do nich nie należę. Mogą grać czwartek-niedziela jak większość klubów w Europie
            To precyzyjniej pisz posty. Albo zmniejsz ich ilość:
            Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Według Błońskiego, Legia chce grać swoje w poniedziałki jeżeli awansuje do LE.

Jak dla mnie to poroniony pomysł i mam nadzieje, że się nie uda.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Albo czytaj ze zrozumieniem
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Moja rada aktualna.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Mogą grać czwartek-niedziela jak większość klubów w Europie
                  Ale nie muszą tak jak kluby w kilku europejskich ligach.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Świetne wykonanie hymnu w Krakowie

Komentarz

• I ta oprawa - tresc i wykonanie... Jedyny plus ze bez tych przekumatych skrotow.

Komentarz

• Carlitos Lopez ależ to zrobił !
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zasadniczo chyba znamy tegoroczny Bełchatów/Piasta/Jagę.

Komentarz

• Nie można im odmówić serca, i kolejnych wydartych punktów w końcówce ale dziś zaczęli grać dopiero jak mieli przewagę 1 zawodnika, przedtem zupełna bezradność i to Cracovia była bliższa podwyższenia aniżeli Wisła wyrównania. A trzeba pamiętać, że Cracovia nie dość, że w tygodniu w PP grała dzień później, to jeszcze grali dogrywkę więc też mogli siąść fizycznie, niezależnie od czerwonej. Osobiście zdziwię się, jeśli Wisła odegra w tym sezonie większą rolę niż w poprzednim. No chyba, że będzie zupełna nędza z pozostałymi zespołami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                              Świetne wykonanie hymnu w Krakowie
                              Orkiestra nie była podpięta do nagłośnienia na stadionie, nikt nie słyszał kiedy zaczęli i czy w ogóle.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Nie można im odmówić serca, i kolejnych wydartych punktów w końcówce ale dziś zaczęli grać dopiero jak mieli przewagę 1 zawodnika, przedtem zupełna bezradność i to Cracovia była bliższa podwyższenia aniżeli Wisła wyrównania. A trzeba pamiętać, że Cracovia nie dość, że w tygodniu w PP grała dzień później, to jeszcze grali dogrywkę więc też mogli siąść fizycznie, niezależnie od czerwonej. Osobiście zdziwię się, jeśli Wisła odegra w tym sezonie większą rolę niż w poprzednim. No chyba, że będzie zupełna nędza z pozostałymi zespołami.

Nic bardziej mylnego
                                Z zawodników którzy grali w PP w Tychach, w podstawowym składzie wyszedł tylko ... "Sandomierski"
                                Czyli jest wręcz na odwrót.
                                To Cracovia powinna mieć w tym aspekcie przewagę.

Komentarz

Pracuję...
                                X