Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Zarejestrowałeś się tylko po to, żeby odpisać na "Poznań to stan umysłu"? Taka prawda, zawsze się na wszystko napinacie, we wszystkim jesteście najlepsi, aż przyjdzie czas weryfikacji i..... doopa.
    Póki co gościu to Ty jesteś najbardziej napięty na tym forum. Więcej czytaj, mniej pisz to może nauczysz się odpowiedniego poziomu dyskusji.

Komentarz

• no no Wisła ściąga dobrego kota z Portugalii.

José Manuel Silva Oliveira, znany jako Ze Manuel nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Portugalski napastnik pomyślnie przeszedł testy medyczne, dzięki czemu został wypożyczony do zespołu Kiko Ramireza na rok z opcją transferu definitywnego.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
        Zarejestrowałeś się tylko po to, żeby odpisać na "Poznań to stan umysłu".
        Ty też się KIEDYŚ zarejestrowałeś i napisałeś PIERWSZY post - czy od razu miałeś 50 jako bonus?... I "po czym wnosisz", że jestem kibicem Lecha/Amiki/Kuchenkorza* (skreśl sobie któreś...) - bo odpowiedziałem na post, w którym kolo daje wsiową "psychoANALizę", mało związaną z samym futbolem, a zalatującą raczej grubo sztucznym podnoszeniem ego? Były różne momenty weryfikacji - literalnie WSZYSTKIE należą już do przeszłości ... możemy się dowolnie cofać: ostatni rok, 5 lat, 30 - jak Ci tam wygodnie ... mnie interesuje STAN AKTUALNY - a przyszłości nie zna nikt.. no, kilku by się znalazło. Obstaw najbliższego Totka.

Komentarz

• Za chwilę w PP może nie być 3 z 4 najlepszych drużyn poprzedniego sezonu. No i okejka generalnie
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Coś mi mówi ,że to Zagłębie Lubin będzie taką drużyną jak w tamtym sezonie (J) ,a 2 lata temu Piast ,a więc czarnym koniem.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Za chwilę w PP może nie być 3 z 4 najlepszych drużyn poprzedniego sezonu. No i okejka generalnie
              Znając życie w tej czwórce znowu będziemy my i Lech, a miejsce Jagi i Lechii zajmie ktoś inny, tak jak dwa lata temu były to Zagłębie i Cracovia tak teraz znowu może być to Zagłębie i np. Pogoń.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                no no Wisła ściąga dobrego kota z Portugalii.
                Co to za kot? Dobry? Nazwisko ani pseudonim nic nie mówi...

Komentarz

• Nazwisko prawie nikomu nic nie mówi, ale z FC Porto, więc musi być kotem.
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                    Nazwisko prawie nikomu nic nie mówi, ale z FC Porto, więc musi być kotem.
                    Biorąc pod uwagę realia jakie są teraz w Krakowie to naprawdę ciekawy zawodnik. A określenie kot miało charakter humorystyczny i nawiązujący do wcześniejszych kotów na tym forum
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Ciekawy jestem postawy Lecha w tym sezonie.

Z jednej strony została im tylko ekstraklasa, więc to swego rodzaju handicap i może im pomóc. Ale z drugiej strony zawodników chętnych do gry mają wielu, a meczów za wiele w tym sezonie nie zagrają. Do tego wieża babel i może być ciężko ogarnąć szatnię, co może skończyć się piękną katastrofą.

Niemniej Bjelica jak do tej pory strasznie się kompromituje. Dostał wolną rękę na transfery, sprowadził kogo chciał, a już ze wszystkich pucharów odpadł. Dobrze dla nich, że w ekstraklasie nie można odpaść na początku sezonu, bo już by ich nie było Tylko Mistrzostwo może uratować im sezon. Choć zapewne będą jak co roku oglądać nasze plecy
                      Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Według Błońskiego, Legia chce grać swoje w poniedziałki jeżeli awansuje do LE.

Jak dla mnie to poroniony pomysł i mam nadzieje, że się nie uda.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• W poniedziałki tylko po meczach LE. Ale wątpię, że C+ się na to zgodzi bo to by oznaczało że część spotkań Legii przejmie Eurosport a jak wiadomo te mecze są najchętniej oglądane.

Komentarz

• Rozkład kolejek rozgrywanych po czwartkowych meczach w LE ( o ile awansujemy ) :

Legia - Cracovia
                            Lech - Legia
                            Wisła K. - Legia
                            Pogoń - Legia
                            Korona - Legia
                            Legia - Termalica

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
                              Rozkład kolejek rozgrywanych po czwartkowych meczach w LE ( o ile awansujemy ) :

Legia - Cracovia
                              Lech - Legia
                              Wisła K. - Legia

Pogoń - Legia
                              Korona - Legia
                              Legia - Termalica
                              Taaa już widzę jak Canal + oddaje takie mecze w ręce Eurosportu
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Taaa już widzę jak Canal + oddaje takie mecze w ręce Eurosportu
                                A mają coś do gadania?
                                IMHO postulat Legii jest bardzo racjonalny ze sportowego punktu widzenia, jeden dzień może zrobić różnicę ...
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X