Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Ja za to za ch,uja nie mogę zrozumieć czemu Vassiliev, jeden z najlepszych graczy ligi przeszedł do takiego Piasta, który w zeszłym sezonie bronił się przed spadkiem, a w tym zresztą może być podobnie.

Dziwi mnie też, że nie było ( jak domniemam ) zainteresowania ze strony takiego Lecha czy Lechii. Poza tym mógłby z powodzeniem występować ruskiej ekstraklasie ( w zespole klasy Amkara Perm niczym Janek Gol Ale ale ).
    Vassiliev chciał 3 letni kontrakt. Jaga ani nikt inny nie chciał dać tak długiej umowy (dawali max. 2 lata). Tylko Piast się zgodził
    Janusz z Południowej

Komentarz

• Szkoda trochę Piasta. Cisną ten Śląsk, cisną, masa dobrych okazji do gola i Vasilijew jak z Cracovią z karnego w kosmos. I pewnie znowu nie wygrają, a akcje naprawdę fajne tworzą. Śląsk beznadziejny.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Są i pierwsze wstrząsy w polskiej lidze. Długo czekać na reakcje Probierz nie musiał

Chociaż to tylko wlodar85 z PS więc różnie może być z wiarygodnością tego infoska.

Komentarz

• Wisła gra z Wisłą. Emocje takie, że usnąłem po kawie
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Na razie Piast gra całkiem przyjemnie, chociaż wyniki mówią co innego. Podobnie jak z Bjelicą, trener dobry tylko wyników nie ma. Swoją drogą, ładnie to dzisiaj Probierz skomentował "za jaja by mnie za to powiesili"

Skisła mocno przyfarciła w końcówce. Ehhh... a liczyłem, że jutro ich przeskoczymy w tabeli.
            Ostatnio edytowany przez Tibo; [ARG:4 UNDEFINED].
            team LEGIA

Komentarz

• Kraków wciska bramkę w 95. minucie.
              Nie do oglądania ogólnie...
              q[-_-]p

Komentarz

• Dalej upierajcie sie o lige 18 zespolowa...

Komentarz

• Bardzo fajnie wygląda ten Górnik, widać, że wiedzą co i jak mają grać. Są dobrze przygotowani fizycznie, po odbiorze od razu idą na kontrę, każdy wie co ma robić, nawet kombinacyjnie potrafią pograć. Stałe fragmenty widać też, że jest na nie pomysł i jest to wytrenowane. No i mają Angulo, 4 mecz 7 bramka, chociaż strzelił chyba z najtrudniejszej z trzech sytuacji jakie miał.

A Lechia słabiutko.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Górnik będzie miał z tego Angulo dużo radości, ale tylko na początku. Zakładam, że późną jesienią, w meczu z nami, nawet nie zbliży się do ustrzelenia czegoś, nie mówiąc o pobiciu wyniku Niko sprzed 2 sezonów.
                    Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Niestety remis. Liczyłem, że Gównik przegra. To jak faulują, i ile kartek nie dostają, to jest normalnie śmieszne.

Każdy mecz ogląda mi się gorzej, kiedy komentuje ta dwójka co dzisiaj. Robią z tej ligi taką szopkę, że głowa mała.
                      team LEGIA

Komentarz

• Sandencja idzie po swoje

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                          Gównik.
                          ogarnij się

a Sandecja już 2-1

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                            ogarnij się

a Sandecja już 2-1
                            Moralny zwycięzca ekstraklapy 3:1 e we doopę
                            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                              Moralny zwycięzca ekstraklapy 3:1 e we doopę
                              A okienkowy Mistrz Polski do przerwy 0:0 w Krakowie

Komentarz

• Na razie moje oczy krwawią. Mecz ogląda się jeszcze gorzej niż BBTLEG. Jest jeszcze więcej podań do nikogo. Laga do przodu z nadzieją, że ktoś dobiegnie i coś z tym zrobi. Ta Liga jest naprawdę tragiczna.
                                team LEGIA

Komentarz

Pracuję...
                                X