Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    A w Legii Chukwu, Niezgoda, Sadiku, Pasquato i reszta wynalazków xuj wie skąd
    Dokładnie. Trzeba było brać przed sezonem 33 letniego Angulo, z pewnością byś się nie pruł "kogo oni kurva biorą"...

Komentarz

• Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
      A w Legii Chukwu, Niezgoda, Sadiku, Pasquato i reszta wynalazków xuj wie skąd
      A jakie miał sytuacje ten Sadiku, że już się go ludzie czepiają? Jak drużyna gra jak gra i sytuacji mu nie stwarza to przecież sam piłki nie weźmie i nie minie 6 zawodników. 4 mecze w tym 3 z ławki i 2 gole to nie taka tragedia.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        A jakie miał sytuacje ten Sadiku, że już się go ludzie czepiają? Jak drużyna gra jak gra i sytuacji mu nie stwarza to przecież sam piłki nie weźmie i nie minie 6 zawodników. 4 mecze w tym 3 z ławki i 2 gole to nie taka tragedia.
        Cóż, Kuchy trzech minął i dał radę piłę wcisnąć pod bramkarzem
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jakby nie było, to Sadiku te dwa gole w oficjalnych meczach zdobyte ma, w tym bardzo ważny z Astaną. Gdyby przez cały czas utrzymywał mniej więcej taką średnią goli co tyle minut, to nie byłoby źle.

4 spotkania (219 minut) i 2 bramki. Gol co 109,5 minut.
          Nie wiem co na razie od niego niektórzy chcą.

Niko zapewne nie przebije i się do niego nie zbliży, ale przypomnijcie sobie jak Nikolic po pierwszych bodajże dwóch spotkaniach był wyśmiewany, że bije rekordy spalonych.

Komentarz

• Lech z masą nowych grajków w drużynie miażdży Piasta. Bjelica nie oszczędza zawodników na rewanż z Holendrami.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
              Lech z masą nowych grajków w drużynie miażdży Piasta. Bjelica nie oszczędza zawodników na rewanż z Holendrami.
              4 zawodników z podstawy z Holandii, dzisiaj wyszło w pierwszej 11. Jakby tego było mało to w pierwszej 11 tylko Dilaver, Gumny i Jóźwiak nie grali w poprzedniej rundzie w Lechu...No ale faktycznie zmiażdżyli Piasta więc 1 z 3 informacji zawartych w twoim poście jest prawdą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                4 zawodników z podstawy z Holandii, dzisiaj wyszło w pierwszej 11. Jakby tego było mało to w pierwszej 11 tylko Dilaver, Gumny i Jóźwiak nie grali w poprzedniej rundzie w Lechu...No ale faktycznie zmiażdżyli Piasta więc 1 z 3 informacji zawartych w twoim poście jest prawdą.
                ?
                Patrzę na to przez pryzmat zmian jakie u nich zaszły. Dużo transferów, zapewne spora presja, a gra dosyć efektowna. Nie muszą czekać na aklimatyzację, nie muszą się przestawiać po dużych ubytkach z pierwszej jedenastki ?
                Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                  ?
                  Patrzę na to przez pryzmat zmian jakie u nich zaszły. Dużo transferów, zapewne spora presja, a gra dosyć efektowna. Nie muszą czekać na aklimatyzację, nie muszą się przestawiać po dużych ubytkach z pierwszej jedenastki ?
                  Oglądałem pierwszą połowę przecież do czasu pięknego padolino Jóźwiaka Piast był w tym meczu lepszy, a Lech dwóch piłek nie potrafił wymienić.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Tam akurat padolino nie było.

Komentarz

• Widzę ,że w Lechu chcą pójść za ciosem teraz promować będą Gumnego i Jóźwiaka. Jaga nadal będzie groźna mimo prawdopodobnego odejścia Góralskiego i Frankowskiego ,Cernych z Sheridanem robią tam dobrą robotę.
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                        Widzę ,że w Lechu chcą pójść za ciosem teraz promować będą Gumnego i Jóźwiaka. Jaga nadal będzie groźna mimo prawdopodobnego odejścia Góralskiego i Frankowskiego ,Cernych z Sheridanem robią tam dobrą robotę.
                        No faktycznie, jedna asysta Cernycha i bramka Fojuta na trzy kolejki to dobra robota

Co do Lecha to jestem zdania, że jak Jóżwiak dalej będzie się tak rozwijał to będą mieli z niego mega pociechę na boisku ale i na koncie.

A w Gdańsku skończyło się życie na bogato

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...ampaign=profil
                        Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To kogo tam warto wyjąć z Gdańska?
                          Ten Stolarski, o którego kiedyś przegraliśmy rywalizację z Lechią?

Komentarz

• To jakiś żart. Czytam w mediach o testach. Zapytałem dyrektora (Arkadiusz Aleksander - red.) dlaczego nic mi o tym nie powiedział. A on na to, że przecież wysłał mi sms, że "będzie piłkarz na testach". No i że wszyscy wiedzieli. Marketing wiedział, pracownicy w klubie wiedzieli... No tak, tylko trener nie wiedział, że będzie testował piłkarza - mówi.
                            https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ie-z-internetu

349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja za to za ch,uja nie mogę zrozumieć czemu Vassiliev, jeden z najlepszych graczy ligi przeszedł do takiego Piasta, który w zeszłym sezonie bronił się przed spadkiem, a w tym zresztą może być podobnie.

Dziwi mnie też, że nie było ( jak domniemam ) zainteresowania ze strony takiego Lecha czy Lechii. Poza tym mógłby z powodzeniem występować ruskiej ekstraklasie ( w zespole klasy Amkara Perm niczym Janek Gol Ale ale ).

Komentarz

• Nic tak nie cieszy jak porażka Orędownika Polskiej Myśli Szkoleniowej, Biskupa Polskich Trenerów, byłego przywódcy Moralnego Mistrza Polski z Koroną, prowadzoną przez niemiecko-włoskiego trenera, który z hukiem spadł z 3 bundesligi a teraz miał to samo uczynić w Ekstraklasie. Swoją drogą, obecna Korona imponuje mi jeszcze bardziej niż ta Bartoszkowa.
                                team LEGIA

Komentarz

Pracuję...
                                X