Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Dobrze wlasnie, ze jak My gramy piach to reszta nie chce byc gorsza
    Ja widzę, że Wisła wygrała dwa mecze

Komentarz

• Mario tak jak z Magierą Cię broniłem tak teraz myślę że czas zadać Ci wreszcie to pytanie.
      Czy napiszesz przed nami wszystkimi że Bjelica to ch.... trener i się pomyliłeś czy znajdziesz jakieś merytoryczne argumenty na pociągnięcie swojej tezy że jest dobry jeszcze o kilka tygodni?
      Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
        Mario tak jak z Magierą Cię broniłem tak teraz myślę że czas zadać Ci wreszcie to pytanie.
        Czy napiszesz przed nami wszystkimi że Bjelica to ch.... trener i się pomyliłeś czy znajdziesz jakieś merytoryczne argumenty na pociągnięcie swojej tezy że jest dobry jeszcze o kilka tygodni?
        Nie widziałem jeszcze żadnego meczu Amiki w tym sezonie więc się nie wypowiadam. Bilans Bjelicy taki sam jak Magiery. Jeden i drugi rotuje składem i nie wystawia tego najmocniejszego (papierowego), według mnie obaj chcą trafić do fazy grupowej w europejskich pucharach.

Jeszcze odnośnie Bjelicy - naściągał sporo nowych zawodników i teraz musi z nich rzeźbić. Kwestia czasu, czy podjął słuszne kroki, czy przekombinował.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Skompromitował się w finale PP, promował zawodników kosztem wyników, co w konsekwencji spowodowało brak mistrzostwa, robi niezrozumiałe zmiany (Burić w miejsce Puntockiego), odpalił króla strzelców na rzecz gościa przebierającego się za krowę, ośmieszył się w meczu z Norwegami i tylko czekać, jak z taką grą za moment odpadną z pucharów. Dla mnie bilans jest jasny.

Zaimponował mi jedynie tym, że szybko nauczył się języka. To przejaw wysokiej kultury i zaangażowania w prace, bo jak patrzę na Hamalainena, który siedzi tu 4,5 roku i nie potrafi wydukać nawet kilku prostych zdań, to mnie coś bierze.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Skompromitował się w finale PP, promował zawodników kosztem wyników, co w konsekwencji spowodowało brak mistrzostwa, robi niezrozumiałe zmiany (Burić w miejsce Puntockiego), odpalił króla strzelców na rzecz gościa przebierającego się za krowę, ośmieszył się w meczu z Norwegami i tylko czekać, jak z taką grą za moment odpadną z pucharów. Dla mnie bilans jest jasny.
            Z tym, że ta rotacja chyba wiąże się właśnie z pucharami. Z Utrechtem zapewne wyjdzie i Putnocky i Gytkjaer.
            Zamieszczone przez Bary89
            Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
              Nie widziałem jeszcze żadnego meczu Amiki w tym sezonie więc się nie wypowiadam. Bilans Bjelicy taki sam jak Magiery. Jeden i drugi rotuje składem i nie wystawia tego najmocniejszego (papierowego), według mnie obaj chcą trafić do fazy grupowej w europejskich pucharach.

Jeszcze odnośnie Bjelicy - naściągał sporo nowych zawodników i teraz musi z nich rzeźbić. Kwestia czasu, czy podjął słuszne kroki, czy przekombinował.
              Otóż to ich bilans jest identyczny, można dodać do tego że jeden rzezbi bo ma nowych zawodników a drugi też ich paru ma a do tego szpital w drużynie. Ale patrząc na poprzedni sezon Magiera cel wykonał czyli zdobył mistrza a Bjelica zdarzyl dać ciała w Pp. Tak więc wychodzi na to że w dniu dzisiejszym Magiera stoi lekko wyżej tak więc jeśli Magiera jest ch.... to jaki musi być Bjelica?
              Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Skompromitował się w finale PP, promował zawodników kosztem wyników, co w konsekwencji spowodowało brak mistrzostwa, robi niezrozumiałe zmiany (Burić w miejsce Puntockiego), odpalił króla strzelców na rzecz gościa przebierającego się za krowę, ośmieszył się w meczu z Norwegami i tylko czekać, jak z taką grą za moment odpadną z pucharów. Dla mnie bilans jest jasny.

Zaimponował mi jedynie tym, że szybko nauczył się języka. To przejaw wysokiej kultury i zaangażowania w prace, bo jak patrzę na Hamalainena, który siedzi tu 4,5 roku i nie potrafi wydukać nawet kilku prostych zdań, to mnie coś bierze.
                pominę kwestii promocji Kownackiego kosztem Robaka, bo to jeden z lepszych mitów zeszłego sezonu. Ale co Bjelica miał zrobić po tym jak Robak walił w niego publicznie? Udać, że deszcz padać i dalej go radośnie wystawiać?

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  pominę kwestii promocji Kownackiego kosztem Robaka, bo to jeden z lepszych mitów zeszłego sezonu. Ale co Bjelica miał zrobić po tym jak Robak walił w niego publicznie? Udać, że deszcz padać i dalej go radośnie wystawiać?
                  Jaki znowu mit? Dąbrowski z Pazdanem raz wytarli Kownacką podłogę, a trener, w być może decydującym momencie sezonu, wystawia go raz jeszcze prosząc się o powtórkę meczu w Poznaniu. Stąd ponoć spięcie z Trałką i Szymusiem Pawłowski, ale jak było naprawdę? Nie wiem, nie śledzę tego. Podobnie zresztą jak sytuacji Robaka, który wygląda na stosunkowo spokojnego gościa, który wcześniej nie miał problemów z trenerami.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• ale Robak w tamtym meczu zagrał (30 min bodajże) i absolutnie nic nie pokazał. Dwa, to grał więcej od Kownackiego i np. wychodził w podstawowym składzie po tym jak Kownacki strzelił w bodajże 3 meczach pod rząd. Trzy, licząc bramki z gry Robak punktował rzadziej od Kownackiego.
                    A na koniec, jeśli ktoś publicznie wali w trenera (niezależnie od powodów) to efekt powinien być tylko jeden - wypad z klubu. I to tym bardziej, jeśli robi to piłkarz-nikt taki jak Robak właśnie.

Komentarz

• Znowu Stempniewski w Lidze Plus Extra dorabia fakty do pasującej mu teorii. Okazuje się, że w meczu Lechia-Cracovia, sędzia Marciniak do spółki z VAR-em dopatrzyli się jakiegoś niedozwolonego wybloku Ćovilo w sytuacji gdy facet stał w miejscu i zachowywał się biernie. To jest kvrwa niewiarygodne jak Stempniewski kręci faktami. I na chvj w ogóle tan cały VAR skoro nawet po powtórce sędzia podejmuje decyzję z kosmosu by nie powiedzieć że z głębi dupy

Komentarz

• Aha. Czyli dla Ciebie zasadne było posadzenie na ławce rosłego Robaka i wystawienie gościa o aparycji gimbusa, któremu nasi obrońcy dwa razy z rzędu pokazali miejsce w szeregu?

Dwa. Kownacki był w takim gazie, że swoją ostatnią bramkę zdobył na początku marca. Poza tym napastnika nie rozlicza się tylko z bramek, ale z sytuacji jakie kreuje kolegom. Robak to kawał chłopa i dla większości kibiców Lecha wyjście Kownackim było czymś totalnie niezrozumiałym.

PS Berg też chciał coś komuś udowodnić sadzając na ławce Orlando Sa. Skończyło się bardzo podobnie.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Furman jaka indywidualna akcja i gol
                          A kapitan Lecha, ten murzyn to naprawdę poj.eb jakich mało

Komentarz

• Chmielo, ale ja nie uważam, że Kownacki był właściwym wyborem. Tak jak zresztą nie uważam, że Robak na pewno był lepszy. Po prostu gdy grał to nie potrafił jednoznacznie pokazać, że on powinien być bezapelacyjnym numerem 1. I dlatego też nie porównywałbym tego do sytuacji Berg-Sa. Gdy Orlando grał to pokazywał, że jest w dużo lepszej dyspozycji od Sagana i decyzja Berga była po prostu głupia. Tego właśnie w Lechu zabrakło.

Komentarz

• W Lechu to chyba mają problem taki, że ci nowi jeszcze nie gotowi do gry i przeciętni. Mówiłem, że idą w ilość nie jakość. Dodatkowo być może na całą jesień wypadał im Jevtić, a to ich zdecydowanie najlepszy zawodnik.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Bramki bramkami ale jak to ma wyglądać to niech ten system wypieprzą w pizdu.
                                Jedni strzelają, drudzy machają łapami,pierwsi nie wiedzą czy się cieszyć czy nie,ludzie na trybunach czy mają kurvić,a sędzia znika na minutę i ogląda powtórki.
                                Zabijanie jakikolwiek emocji , gdzie druga bramka ( ta uznana) i trzecia ( druga nieuznana) były tego kwintesencją.

A co do Bjelicy to pełna zgoda z Chmielo.
                                Jedyne czego nie można mu zarzucić to profesjonalnego podejścia do zawodu.
                                Czysto trenersko narazie się kompromituje.
                                Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X