Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kownacki też chyba miał rok do końca kontraktu?

Naprawdę nie ogarniam fenomenu Kownackiego i tej kwoty za niego. Zwykły kopacz jakich wielu. Co z tego, że w dość młodym wieku miał nastukane ileś meczów w lidze? A w ilu z tych spotkań grał dobrze? Zazwyczaj to była kupa i nic więcej. Przy takim Pazdanie to wyglądał jak amator a nie zawodowy piłkarz.

Kabaret.

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
      Kownaś oficjalnie w Sampdorii 4miliony euro podobno plus ewentualne bonusy, odlot jakiś dla mnie...

tym bardziej, że cytując klasyka "on ma 20 lat i ja jeszcze formy jego nie widziałem..."
      Dycha Kownasia

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Bo płacone było od kilograma.

Komentarz

• I tak patrząc na Kownackiego to jest może tajemnica naszego "sukcesu" na młodzieżowym EURO. Chłopy po 22, 23 lata, a albo są z bębenkami, albo wyglądają jak anemicy. To ma być sylwetka profesjonalnego sportowca, który od najmłodszych lat regularnie trenuje? A potem wyjeżdżają na zachód i zdziwienie, że rok treningów trzeba, żeby się przystosować do poziomu fizycznego jaki tam jest.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
            Kownaś oficjalnie w Sampdorii 4miliony euro podobno plus ewentualne bonusy, odlot jakiś dla mnie...

tym bardziej, że cytując klasyka "on ma 20 lat i ja jeszcze formy jego nie widziałem..."
            Na Weszło pod tym zdjęciem napisali że wygląda jak lesbijka w ciąży i coś w tym jest .

Komentarz

• Taaa ...
              i jeszcze niech ktoś powie, że chłopak z biednej rodziny, ze wsi, nie miał warunków by zadbać o swój wygląd.
              Mają te młode talenty w naszych top-klubach wszystko co potrzeba a co niektórzy wyglądają jak załączony obrazek.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Dziwna polityka klubów. Zespoły występujące w Ekstraklasie rezygnują z drużyn rezerw. Od sezonu 2016/2017 drużyn rezerw nie prowadzą już Lechia Gdańsk i Wisła Kraków, a w czerwcu decyzję o rozwiązanie drugiego zespołu seniorów podjęły też Jagiellonia Białystok i Korona Kielce. Teraz na taki krok zdecydowała się Cracovia.

Komentarz

• Jeżeli redaktor Henszel nie ściemnia (a nie ma zwyczaju) to Janicki idzie do Lecha.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A w Poznaniu Janicki i Rogne z IFK Goeteborg (ale dopiero od stycznia)...mają rozmach...

źr. weszło
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Teraz tylko czekać, jak wyłożą się w eliminacjach i zostaną z kadrą 30 typa na mecze w Ekstraklasie i PP.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• 10 transferów w jedno okno. Trochę przypomina mi to nasz truskawkowy zaciąg, bądź początki Niemców w Lechii.
                        Janusz z Południowej

Komentarz

• Maloca był za drogi ,odpuścili Fojuta to kupują Janickiego ,który byl łączony z Lechem już od blisko 2 lat.Ciekawy ruch.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ciekawy to jest Situm, Szwed na skrzydło czy ten zboczek do ataku.

Czwarty w hierarchii srodkowy obronca Lechii to jak dla mnie strata czasu i pieniedzy.
                            ...ta ziemia do Polski należy
                            choć Polska daleko jest stąd,
                            bo wolność krzyżami się mierzy
                            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Po za tym, że jest ***** to akurat ma bardzo dobre informacje na temat Lecha bo co chwilę się spotyka z Rutkowskim czy tym drugim. Ponad 3,5mln w kilkuletnich ratach, tak twierdzi.
                              W dzisiejszym PS piszą, że faktycznie wydali ponad 3 mln euro ale uwzględniając wszystkie opłaty związane z transferami czyli prowizje dla agentów, piłkarzy i wypożyczenia.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wydać duże pieniądze na nowych grajków, a poskładać to do kupy i stworzyć drużynę, to dwie różne rzeczy. Zapewne masa pracy przed Bjelicą. W lidze pierwsze mecze grają ze słabeuszami, więc trener może testować różne warianty z różnymi piłkarzami na boisku, bez wielkiego ryzyka porażek.
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X