Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Może jedni liczą opłaty za sam transfer/wypożyczenie, a niektórzy wliczają pensje czy prowizje do tych kwot, o których mówicie.

Dziś Kownacki podpisał kontrakt w Genui.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Po za tym, że jest ***** to akurat ma bardzo dobre informacje na temat Lecha bo co chwilę się spotyka z Rutkowskim czy tym drugim. Ponad 3,5mln w kilkuletnich ratach, tak twierdzi.
      To chyba wlicza w to pensje i kasę za podpis dla Gytkjaera.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Po za tym, że jest ***** to akurat ma bardzo dobre informacje na temat Lecha bo co chwilę się spotyka z Rutkowskim czy tym drugim. Ponad 3,5mln w kilkuletnich ratach, tak twierdzi.
        Nie wiem z kim się spotyka ale gość jest znany z pie******* totalnych farmazonów więc jeśli łykasz wszystko co on wypisuje to gratuluje .

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
          Nie wiem z kim się spotyka ale gość jest znany z ************** totalnych farmazonów więc jeśli łykasz wszystko co on wypisuje to gratuluje .
          Daruj sobie teksty z łykaniem. Trafiał z transferami do Lecha zanim podawały go klubowe media więc chyba wiadomo skąd czerpie źródło.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Jedyny gotówkowy transfer jaki przeprowadzili to tego Szweda (Makuszewskiego nie liczę, bo już tam był). Wątpię, żeby 3 mln euro wydali na wypożyczenia i prowizje za podpisy, bo poza tym Duńczykiem to nie oszukujmy się raczej kokosów żadnemu płacić nie musieli. A Rutkowski zawsze lubi pierdolić ile to oni nie wydali, bo przecież tam wszyscy podnieceni tymi transferami, ale dwa, trzy razy im się noga powinie i zaraz będzie gdzie się pieniądze podziały z okienka.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
              Jedyny gotówkowy transfer jaki przeprowadzili to tego Szweda (Makuszewskiego nie liczę, bo już tam był). Wątpię, żeby 3 mln euro wydali na wypożyczenia i prowizje za podpisy, bo poza tym Duńczykiem to nie oszukujmy się raczej kokosów żadnemu płacić nie musieli. A Rutkowski zawsze lubi pierdolić ile to oni nie wydali, bo przecież tam wszyscy podnieceni tymi transferami, ale dwa, trzy razy im się noga powinie i zaraz będzie gdzie się pieniądze podziały z okienka.
              Wiadomo że nie wydali . Chyba że ktoś lubi płacić za wolnych zawodników. Niektórzy jednak wierzą ślepo w brednie spoconego Arka uważając je za rzetelne informacje. Jakby było mało przykładów że gość wypisuje totalne farmazony nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

Komentarz

• Przed chwilą mało co się nie zesrał ze szczęścia, że wygrali wyścig z nami o Szweda na skrzydło, także nie wiem jak można brać na poważnie wpisy te farmazoniarza.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• J.Brzęczek trenerem Wisły Płock. Jurka kapitana zawsze będzie się pamiętało z gola strzelonego na Wembley Anglikom.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                    konkurs kto i gdzie ;-)
                    Kuźwa, jaki odlot. Biedni, są skazani na sukces, pewnie czują się jak na smyczy Dobrze, że co roku zdejmujemy z ich obolałych pleców tę odpowiedzialność bycia mistrzem i najlepszą drużyną

To dlatego ten ich stadion ma taki biały dach, jakby balon - ich napompowane ego tak go uniosło

Komentarz

• Ciekawie o Śląsku: https://twitter.com/LatkowskiS/statu...98939622453248

Komentarz

• Kownaś oficjalnie w Sampdorii 4miliony euro podobno plus ewentualne bonusy, odlot jakiś dla mnie...

tym bardziej, że cytując klasyka "on ma 20 lat i ja jeszcze formy jego nie widziałem..."

Komentarz

• Z kronikarskiego obowiązku i pozostając przy Lechu: barwy klubowe zmienił też Tomasz Kędziora; w jego przypadku mówi się o 1,5 mln euro, ale już bez ewentualnych bonusów (gość miał rok do końca kontraktu).
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                            Z kronikarskiego obowiązku i pozostając przy Lechu: barwy klubowe zmienił też Tomasz Kędziora; w jego przypadku mówi się o 1,5 mln euro, ale już bez ewentualnych bonusów (gość miał rok do końca kontraktu).
                            I to jest dziwne, bo z tej trójki wydaje mi się najlepszym piłkarzem a idzie za najmniejszą kwotę, jeszcze w mało atrakcyjnym kierunku.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                              Kownaś oficjalnie w Sampdorii 4miliony euro podobno plus ewentualne bonusy, odlot jakiś dla mnie...

tym bardziej, że cytując klasyka "on ma 20 lat i ja jeszcze formy jego nie widziałem..."
                              Bo płacone było od kilograma.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ano, jak za niego kwota wydaje się stosunkowo niska, ale pewnie to kwestia tego kończącego się kontraktu, albo może jakichś dżentelmeńskich uzgodnień z włodarzami klubu, zawartymi jakiś czas temu, w stylu: "w razie co nie będziemy robić Ci problemów". Cholera wie.
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X