Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Czy im spadły wpływy to nie wiem ale budżet obecnie mają ok 90 milionów czyli 30% więcej niż rok temu. Owszem, pucharów w ostatnich latach nie zdobywają co nie oznacza, że wszystko robią źle. Akademia jak widać przynosi im już jakieś korzyści, transfery na oko raczej im wychodzą od jakiegoś czasu(nie licząc wpadek z jakimiś Thomalami). Zobaczymy jak to będzie wyglądać w tym sezonie. Dla nas lepiej by było, żeby ta liga sportowo była coraz mocniejsza.
    Budżet im skoczy, bo wpływy z transferów skoczyły. Nam też skoczył do 200 milionów po jednorazowym występie w LM. W necie pojawiają się informację, ze Anglicy za Bendnarka płacą w 4 ratach, więc hajs nie od razu będzie

Lech teraz ewidentnie stawia wszystko na jedną kartę. Celem w tym roku ma być mistrzostwo, co potwierdzają transfery zawodników już ukształtowanych. Po odejściu Bendarka, Kownackiego i Kędziory jedynym młodzikiem z potencjałem na dobry zarobek, który gra na pozycji, która mają słabiej obsadzoną jest Gumny. W tym sezonie młodziki będą grali mniej, bo kadra szeroka, presja wysoka,a awans do fazy grupowej LE będzie cudem. Więc raczej nie zanosi się, że będzie dużo okazji do ogrywania młodzików. Lech trafił z młodzikami, tak jak my z rocznikiem 92. Czy im ta akademia przyniesie dalsze korzyści to zobaczy. Ja mimo zamiast transferów Bednarków czy Kownackich wolę naszą przygodę w LM, 4 razy fazę grupową LE i 4 mistrzostwa Polski.
    Janusz z Południowej

Komentarz

• W odpowiedzi do tego:
      Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
      A Misu i pokaż mi te 6 transferów rok rocznie, bo zaczne podejrzewać, ze masz IP z Poznania.
      zacytuję siebie :

Rozumiem, że jeśli nie napiszę, że ironizuję, to nikt tego wyłapie.
      team LEGIA

Komentarz

Czy im spadły wpływy to nie wiem ale budżet obecnie mają ok 90 milionów czyli 30% więcej niż rok temu. Owszem, pucharów w ostatnich latach nie zdobywają co nie oznacza, że wszystko robią źle. Akademia jak widać przynosi im już jakieś korzyści, transfery na oko raczej im wychodzą od jakiegoś czasu(nie licząc wpadek z jakimiś Thomalami). Zobaczymy jak to będzie wyglądać w tym sezonie. Dla nas lepiej by było, żeby ta liga sportowo była coraz mocniejsza.
        Transfery im wychodzą? W tym samym okienku co Thomalla przyszli Volkov, Sisi i Nicki Bille Nielsen. Tetteha jako dobry transfer to też raczej bym nie postrzegał. Rok wcześniej Keita, Holman czy Djoum. Rok temu Kostevych, Kolaković, Lasse Nielsen i Radut. Tutaj też raczej trafionym transferem to tylko Ukrainiec był.

I im te pieniądze w transferach niewiele zmieniają, bo i tak szukają głównie piłkarzy z kartą w ręku, albo biorą za frytki na wypożyczenia. Ogólnie kolejny sezon szybko porobili transfery i ciekawe co z tego wyjdzie. Warto też zauważyć, że zawsze na początku sezonu dużo w mediach Rutkowskiego, jak wtedy po Superpucharze kiedy stwierdził, że nam odjechali. Potem jakoś w trakcie sezonu skory do wywiadów nie jest.
        Ostatnio edytowany przez Antares; 59608.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ich ostatnie transfery oraz nasza wtopa w SP wyraźnie dodały im animuszu. Pięknie będzie po raz kolejny utrzeć te zasmarkane nosy. A wcześniej liczę na prawdziwą weryfikację tego dream-teamu w eliminacjach LE.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
            Transfery im wychodzą? W tym samym okienku co Thomalla przyszli Volkov, Sisi i Nicki Bille Nielsen. Tetteha jako dobry transfer to też raczej bym nie postrzegał. Rok wcześniej Keita, Holman czy Djoum. Rok temu Kostevych, Kolaković, Lasse Nielsen i Radut. Tutaj też raczej trafionym transferem to tylko Ukrainiec był.

I im te pieniądze w transferach niewiele zmieniają, bo i tak szukają głównie piłkarzy z kartą w ręku, albo biorą za frytki na wypożyczenia. Ogólnie kolejny sezon szybko porobili transfery i ciekawe co z tego wyjdzie. Warto też zauważyć, że zawsze na początku sezonu dużo w mediach Rutkowskiego, jak wtedy po Superpucharze kiedy stwierdził, że nam odjechali. Potem jakoś w trakcie sezonu skory do wywiadów nie jest.
            W tym oknie jednak za frytki nie brali bo wydali ok 3,5 miliona euro.
            Widać, że zaryzykowali ale też mieli z czego. Pytanie jak teraz tę wieżę Babel poukładają.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• konkurs kto i gdzie ;-)

W końcu nie ma niepewności przed sezonem tylko jest większa pewność. Rok temu zaczynaliśmy z Urbanem na ławce wierząc, że „jakoś to będzie” i „może się uda”. Teraz jest inaczej. Teraz „czas na nas” i „musi się udać”. Lechowi nie pozostaje nic innego jak przełożyć papier na boisko. Jest mocna kadra, szeroka kadra, uniwersalna kadra, złożona z doświadczonych piłkarzy, którzy już sporo wygrali, a uzupełnieni przez młodszych zawodników z akademii mają poprowadzić klub do sukcesów. W ubiegłym sezonie Lech miał mniejsze szanse na tytuł, a mimo to, walczył o tytuł do ostatniej kolejki. Teraz już powinien go wywalczyć.
              Lech Poznań co sezon jest zmuszony walczyć o najwyższe cele, lecz dopiero teraz z różnych względów wydaje się być w stanie zrealizować przedsezonowe założenia. Celem jest Mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski, a prócz tego faza grupowa Ligi Europy. Jeśli Kolejorz dojdzie do IV rundy eliminacyjnej w której będzie nierozstawiony i nie poradzi sobie z wyżej notowanym rywalem wówczas nikt nie będzie robił z tego powodu tragedii. Obecna kadra Kolejorza czysto na papierze powinna wystarczyć do równej rywalizacji co 3-4 dni na 3 różnych frontach
              Ostatnio edytowany przez brachu; 10441.
              Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

W tym oknie jednak za frytki nie brali bo wydali ok 3,5 miliona euro.
                Widać, że zaryzykowali ale też mieli z czego. Pytanie jak teraz tę wieżę Babel poukładają.
                Piszesz o Amice? Przecież oni wydali w tym okienku transferowym niewiele ponad milion euro (wliczając wypożyczenia).
                Zamieszczone przez Bary89
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                  konkurs kto i gdzie ;-)

Ezop nie żyje, Andersen (duń.) nie żyje, Brzechwa również. To musi zaginiony brat braci Grimm

Oby po sezonie ci "doświadczeni piłkarze, którzy już sporo wygrali" okazali się wypalonymi ogórkami bez ambicji, "młodsi zawodnicy z akademii" zapłakanymi beztalenciami, nienadającymi się do dorosłej piłki.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• nie mam nic przeciwko, aby Lech w tym sezonie zdobywał cenne doświadczenie w grupie LE, walczył o tytuł jak równy z równym i na końcu jak zwykle przegrał oraz, aby po raz kolejny doszedł do finału PP

Tylko cholera mogą mieć trudno grając bez napastnika
                    Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Tylko cholera mogą mieć trudno grając bez napastnika
                      W sensie, przykład płynie z góry tabeli?
                      Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• My mieliśmy Vadisa
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                          Piszesz o Amice? Przecież oni wydali w tym okienku transferowym niewiele ponad milion euro (wliczając wypożyczenia).
                          No to chyba masz złe informacje bo o kwocie ponad 3mln mówią ludzie z Poznania, m.in. spocony Arek, który ostatnio się spotkał z zarządem.

Komentarz

No to chyba masz złe informacje bo o kwocie ponad 3mln mówią ludzie z Poznania, m.in. spocony Arek, który ostatnio się spotkał z zarządem.
                            Wdg transfermarkt wykupili Makuszewskiego za 300 tys i kupili tego Nikalsa za 650 tys...
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

Nie wiem kim jest spocony Arek, ale ni ***** nie wydali ponad 3 mln euro za zawodników sprowadzonych w tym okienku transferowym. Dilaver, Vujadinović i Gytkjaer przyszli z wolnego transferu. Rakkels, Da Marco i Situm na zasadzie wypożyczenia (były opłaty). Mniej więcej kwoty za Makuszewskiego i Barkrotha podał Benek.
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                                Nie wiem kim jest spocony Arek, ale ni ***** nie wydali ponad 3 mln euro za zawodników sprowadzonych w tym okienku transferowym. Dilaver, Vujadinović i Gytkjaer przyszli z wolnego transferu. Rakkels, Da Marco i Situm na zasadzie wypożyczenia (były opłaty). Mniej więcej kwoty za Makuszewskiego i Barkrotha podał Benek.
                                Po za tym, że jest ***** to akurat ma bardzo dobre informacje na temat Lecha bo co chwilę się spotyka z Rutkowskim czy tym drugim. Ponad 3,5mln w kilkuletnich ratach, tak twierdzi.

Komentarz

Pracuję...
                                X