Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Czyli jednak. Wychodzi na to, że warto było dyktować Bjelicy jak ma zakończyć poprzedni sezon (Kownacki kosztem Robaka). Ogólnie ładne pieniądze tulą w tym Poznaniu teraz.
    To w takim razie gó.wno, a nie trener, któremu narzucają kto ma grać.
    Poza tym wg Ciebie lepiej promować i sprzedać młodzika co prowadzi do braku mistrzostwa czy lepiej zdobyć mistrza?

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
      To w takim razie gó.wno, a nie trener, któremu narzucają kto ma grać.
      Poza tym wg Ciebie lepiej promować i sprzedać młodzika co prowadzi do braku mistrzostwa czy lepiej zdobyć mistrza?
      Pytaj księgowych w Poznaniu.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zawsze myślałem, że w sporcie głównie chodzi o to, żeby wygrywać, zdobywać trofea - jak widać dla niektórych najważniejsze jest taniej kupić, drożej sprzedać, zielono w excelu.

No i ta pokrętna logika - tak, Kownacki wypromował się meczem z Legią i na pewno jego cena skoczyła do góry, jak skauci oglądali mecz, w którym Pazdan z Dąbrowskim wycierali nim podłogę

Komentarz

• Patrząc na to ile zarobią na tych transferach to ci zawodnicy, którzy do nich w tym oknie przyszli, nie robią kompletnie szału. A wydali na nich ponoć ok 3 milionów euro.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

To nie księgowy z poznania napisał, że dobrze zrobili.
            Dlatego ja powtórzę pytanie. Wolałbyś mistrza czy transfer kogokolwiek za 4,5 mln euro?

Komentarz

Zapytałem ciebie jako kibica Legii (podobno, a może kibicujesz Lechowi-to uwielbienie Bjelicy), bo już irytujące jest to twoje jaranie się Bjelicą, a tak naprawdę to co ten trenerzyna osiągnął?

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
              Zawsze myślałem, że w sporcie głównie chodzi o to, żeby wygrywać, zdobywać trofea - jak widać dla niektórych najważniejsze jest taniej kupić, drożej sprzedać, zielono w excelu.
              Dokładnie, też zawsze byłem przekonany, że w sporcie chodzi o sukcesy, ale może my jako kibice starej daty tak mamy, a taki Mario-pewnie coś koło 20 lat ma inne zasady wpojone lub po prostu jest kibicem Lecha na naszym forum.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                No i ta pokrętna logika - tak, Kownacki wypromował się meczem z Legią i na pewno jego cena skoczyła do góry, jak skauci oglądali mecz, w którym Pazdan z Dąbrowskim wycierali nim podłogę
                Zawodnika z reguły ogląda się przynajmniej rok, czasem dłużej.

Zamieszczone przez Traper
                To nie księgowy z poznania napisał, że dobrze zrobili.
                Dlatego ja powtórzę pytanie. Wolałbyś mistrza czy transfer kogokolwiek za 4,5 mln euro?
                Będąc właścicielem klubu? Wybieram transfer za 4,5 mln euro.
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Póki Rutkowski chowa całą kasę do kiermany to dla mnie niech sprzedają i za 10mln euro a później się kompromitują jak chociażby w finale Pp z Arką. Ja tam im nie żałuję.
                  Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                    Póki Rutkowski chowa całą kasę do kiermany to dla mnie niech sprzedają i za 10mln euro a później się kompromitują jak chociażby w finale Pp z Arką. Ja tam im nie żałuję.
                    Dokładnie o to mi chodzi. Sztuką było sprzedanie TAKICH zawodników za TAKIE pieniądze. Za to się należy szacun.

Komentarz

Będąc właścicielem klubu? Wybieram transfer za 4,5 mln euro.
                      A będąc kibicem Legii?
                      ...albo Lecha, bo nie wiem komu ty kibicujesz. Sam wybierz wariant ze swojej perspektywy.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                        A będąc kibicem Legii?
                        ...albo Lecha, bo nie wiem komu ty kibicujesz. Sam wybierz wariant ze swojej perspektywy.
                        A co ma do tego, że jestem kibicem Legii? Rozegrali to po mistrzowsku w sensie finansowym. Za to im biję brawo.

Komentarz

• A swoją drogą, prośba do kogoś kto akurat ma wolne 5min. Mógłby ktoś sprawdzić wpływy z transferów nasze i Lecha od 2010rok? Mam duże wątpliwości czy Lech przez te 7 lat zarobil więcej od nas ale chętnie bym się przekonał.
                          Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

A co ma do tego, że jestem kibicem Legii? Rozegrali to po mistrzowsku w sensie finansowym. Za to im biję brawo.

Nawiasem mówiąc, niby tyle zarobili, a wzmocnienia nie rzucają na kolana.

Komentarz

• Amica przeszło 33,5 mln euro, Legia niecałe 37 mln euro.

E: Jak te ich wzmocnienia mają rzucać na kolana, jak jeszcze nie zaprezentowały się na boiskach Ekstraklasy?

Komentarz

Amica przeszło 33,5 mln euro, Legia niecałe 37 mln euro.

E: Jak te ich wzmocnienia mają rzucać na kolana, jak jeszcze nie zaprezentowały się na boiskach Ekstraklasy?
                                Taki np. Ljuboja gdy przychodził do nas, to póki jeszcze nie wszedł na boisko to większości kopary opadły.

Komentarz

Pracuję...
                                X