Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    W Białymstoku zeszli z łyskaczy na mamroty
    Czy ja wiem.

Jagiellonia może zaskoczyć wszystkie kluby i sprowadzić do siebie doświadczonego argentyńskiego skrzydłowego Maxi Rodrigueza. Według doniesień medialnych, były gracz Liverpoolu został zaproponowany klubowi z Białegostoku.

Ostatni sezon dla Jagiellonii był bardzo udany. Wicemistrzostwo Polski z aktualnym składem to świetne osiągnięcie, lecz bardzo możliwe jest, iż klub z Ekstraklasy straci Konstatina Vasillieva. Estończyk był motorem napędowym wicemistrza Polski i zdecydowanie najlepszym zawodnikiem klubu z Podlasia.

Sytuację tę chcą wykorzystać piłkarscy agenci. Widząc sytuację w polskim klubie, zaproponowali oni byłego gracza Liverpoolu czy Atletico Madryt. Obecnie Maxi Rodriguez jest bez klubu. Po ostatnim sezonie kontrakt z Newell’s Old Boys został rozwiązany, więc Jaga nie będzie musiała płacić nic za zatrudnienie tego zawodnika.

Gdyby zespół z Lotto Ekstraklasy zdecydował się go zatrudnić, mógłby być to naprawdę dobry ruch ze strony działaczy, zarówno pod względem sportowym jak również marketingowym. Taki zawodnik może zdecydowanie przyciągnąć ludzi na stadion i zainteresować ewentualnych sponsorów. Doświadczenie Argentyńczyka może być również bardzo potrzebne w walce o mistrzostwo Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=tfjtwxivKjc
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jakie źródło ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Jakie źródło ?
        http://polskapilka24.net/doswiadczon...nczyk-w-jadze/
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• 36 lat. Po mamrota do sklepu jeszcze dobiegnie.

Komentarz

• to jest typowy transferowy bait bo wyszedł od nołnejma z twittera, chociaż w komentarzach ktoś twierdzi że imię i nazwisko się zgadza ale chodzi o Urugwajczyka z gremio porto alegre

Komentarz

• Rumak na słoniu
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Damian Kądzior kolejnym wzmocnieniem Cracovii. W minionym sezonie piłkarz Wigier Suwałek zdobył 14 goli w 1 lidze i zanotował 16 asyst.

Komentarz

• Ciekawe transfery w Lubinie. Matuszczyk w końcu zawita do naszej ligi. Czerwiński z GKS-u gdzie się o nim od dwóch lat mówi, że najlepszy boczny obrońca 1 ligi i Świerczok, który potencjał przynajmniej na solidnego ligowca na pewno posiada tylko we łbie nie tak jak potrzeba.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Lechia Gdańsk sezon 2017/18 rozpocznie na ostatnim miejscu w tabeli z minus 3 punktami na koncie. Jest to kara Komisji Licencyjnej za nieprawidłowości w złożonych dokumentach. Oprócz punktów Lechia musi zapłacić 250 tysięcy złotych kary.

Ogólnie to trochę mnie śmieszy ta Komisja Licencyjna. Przez tyle lat ciągnęli Ruch za uszy, na wszystkie oszustwa sobie pozwalali, kary finansowe dawali małe albo wcale. Podwójne standardy jak widać. Albo.... albo nikt z gdańskich przyjaciół nie siedzi w Komisji.

Co do transferów, to niektóre kluby zrobiły ciekawe ruchy. Cracovia, Zagłębie czy Lechia ściągając Schikowskiego. Ciekawe kiedy ruszy coś u nas.
                    team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                      Co do transferów, to niektóre kluby zrobiły ciekawe ruchy. Cracovia, Zagłębie czy Lechia ściągając Schikowskiego. Ciekawe kiedy ruszy coś u nas.
                      U nas się ruszy dopiero po wyjaśnieniu się statusu Vadisa, jak widać nawet w transferach to kluczowy zawodnik Legii!
                      Ponadto, już z mniejszym naciskiem, czekamy na koniec negocjacji z Gui, odejście Pazdana nie opóźnia spraw, było wliczone już zimą w interes transferowy.

p.s. Nawet szukanie dziewiątki zależne jest od prognozowanego bilansu w pozostałych transferach ...
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ogólnie to trochę mnie śmieszy ta Komisja Licencyjna. Przez tyle lat ciągnęli Ruch za uszy, na wszystkie oszustwa sobie pozwalali, kary finansowe dawali małe albo wcale. Podwójne standardy jak widać. Albo.... albo nikt z gdańskich przyjaciół nie siedzi w Komisji.
                        Ruch tak samo dostawał ujemne punkty

Komentarz

• Napastnik Deniss Rakels i skrzydłowy Mario Situma pojawili się na testach medycznych w Lechu Poznań. Podobna mają być wypożyczeni z opcją pierwokupu.

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                            Albo autor tekstu nie zna znaczeniu slowa rekomendacja; albo nadal nie jest pewne.
                            O 15:00 Zarząd PZPN zdecyduje o regulaminie ESA na sezon 2017/18 z podziałem czy bez?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• a to już nie jest pyknięte, że teraz bez ?
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Wygląda na to, że oni sami nie wiedzą
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X