Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    To ogólnopolskie niedoiebanie umysłowe w temacie kompleksu Legii niestety krąży w żyłach rodaków od pokoleń. Ostatnio objawy się nasilają (patrz: komentarze na weszło do najnowszej akcji Leśniodorskiego). Szkoda, że niewielkim zainteresowaniem wśród kibiców tych wszystkich milusińskich drużyn cieszą się rozgrywki europejskie i postawa ich piłkarzy. Głosniej będą w stanie dopingować rywali Legii w LM, niż swoją własną drużynę.
    To teraz tak z ręką na sercu powiedz(napisz), czy ty kibicujesz Jadze w pucharach czy masz wyje...? Jak dla mnie mogą odpaść z pastuchami z Malty a potem zlecieć z ligi.

Komentarz

• Plotka z TT mówi, że bank w którym Bruk Bet ma linię kredytową, nakazał im pozbyć się klubu albo kredyt zostanie wymówiony bo zalegają ze spłatą 9 mln.

Marcin Wąsiak‏
      @PrezesMarcin
      Obserwuj
      Więcej
      W odpowiedzi do @mateuszzelazny @rafal_musiol
      A oni już nie mają kasy. Bank kazał firmie pozbyć się klubu, bo firma w I kwartale 9 mln deficytu i cofną im kredytowanie.
      Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez hajti Zobacz posta
        To teraz tak z ręką na sercu powiedz(napisz), czy ty kibicujesz Jadze w pucharach czy masz wyje...?
        Rozum mi podpowiada: "niech grają w tych pucharach". Mogą ciułać te punkty do rankingu, bo na tym wygrywają wszyscy, a dodatkowo - nie będziemy jedyną druzyną walczącą na dwóch frontach przez kilka miesięcy.

A jak pytasz czy kibicuję... emocjonalnie mam wyjeb@ne, wręcz jak odpadną z kelnerami to podrę łachą nie mniejszego jak przy przegranym PP przez Lech, ale mieć coś w dupie, a sączyć bezmyślnie jad (do czego się odnosiłem), to dwie różne rzeczy. Możesz mieć gdzieś jak ktoś z pracy/osiedla lata z iPhonem za 5 koła, albo kupił sobie nową furę, podczas gdy Tobie się tak nie powodzi. Jeśli jednak marnujesz energię na absurdalną zawiść, debilny hejt, "wstajesz rano i przypominasz sobie jak kogoś nienawidzisz" zamiast robić swoje - dla siebie, to znaczy, że coś masz z głową.

Komentarz

• Zamieszczone przez hajti Zobacz posta
          To teraz tak z ręką na sercu powiedz(napisz), czy ty kibicujesz Jadze w pucharach czy masz wyje...? Jak dla mnie mogą odpaść z pastuchami z Malty a potem zlecieć z ligi.
          dostrzegasz roznice w "maniu wyje.." na dwumecz w pucharach ligowych rywali a "maniu wy.." na dwumecz w pucharach wlasnej ekipy, zeby wystarczylo sil na dopingowanie pucharowych przeciwnikow ligowego smiertelnego wroga.
          Ta praktycznie coroczna mentalna sraczka dowodzi, ze w naszym pieknym kraju najukochansza i najbardziej wspierana jest antyLegia, a reszta ekip to jakas popierdolka wspierana przy okazji. Dla mnie jest to powod do zadowolenia.
          jacki77

Komentarz

• Uwaga HIT!

Bartosz Rzemiński‏
            @bartek_rem
            Obserwuj
            Więcej
            Jutro wyjaśni się sprawa przejęcia Śląska Wrocław. Jeżeli Andrzej Kuchar wykupi klub, nowym trenerem zostanie Michał Probierz.

Komentarz

• A niech sobie szczekają. Serio się tym przejmujecie? Patrzmy na siebie i to co się dzieje u nas. Legia Mistrz !

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                Uwaga HIT!

Bartosz Rzemiński‏
                @bartek_rem
                Obserwuj
                Więcej
                Jutro wyjaśni się sprawa przejęcia Śląska Wrocław. Jeżeli Andrzej Kuchar wykupi klub, nowym trenerem zostanie Michał Probierz.
                Na pewno już bliżej niż dalej do Niemiec

Komentarz

• Andersen + Probierz

Lubię To !

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Andersen + Probierz

Lubię To !

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
                    jeszcze transfer spoconego Arka i bylby wunderteam
                    jacki77

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      andersen + probierz

lubię to ! :d

Urban do Jagi, Probierz do Śląska...
                      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

Plotka z TT mówi, że bank w którym Bruk Bet ma linię kredytową, nakazał im pozbyć się klubu albo kredyt zostanie wymówiony bo zalegają ze spłatą 9 mln.

Marcin Wąsiak‏
                        @PrezesMarcin
                        Obserwuj
                        Więcej
                        W odpowiedzi do @mateuszzelazny @rafal_musiol
                        A oni już nie mają kasy. Bank kazał firmie pozbyć się klubu, bo firma w I kwartale 9 mln deficytu i cofną im kredytowanie.
                        Podobnie bank zagrał z Cupialem i Wisłą. Też jakieś kredyty nie spłacone i rozgrywka podobna.
                        Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Mączyński się żali, że Wisła mu nie płaci od lutego i zablokowała transfer do Slavi.

Komentarz

Uwaga HIT!

Bartosz Rzemiński‏
                            @bartek_rem
                            Obserwuj
                            Więcej
                            Łohohohohohoho ! Czekamy na potwierdzenie !
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Podobnie bank zagrał z Cupialem i Wisłą. Też jakieś kredyty nie spłacone i rozgrywka podobna.
                              Jacobsonix‏
                              Dobra bajka 5 minut w googlach wystarczyło na obalenie tych bajek

dropssunited‏
                              o trenerze czy banku?

Jacobsonix‏
                              O banku i deficycie księgowym. Przeniesienie kapitału do innej spółki i wykazanie długu, aby uniknąć podatku to normalny zabieg księgowy )
                              tt
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• @Benek
                                Zabiłeś we mnie nadzieję na unicestwienie tego tworu.

Komentarz

Pracuję...
                                X