Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Czasem tak jest. A czemu największym przegranym? Jagiellonia większość sezonu na pierwszym miejscu i potknięcie na finiszu. Lech bez choćby Pucharu Polski.

Zważywszy na fakt, że do stycznia mieli ręcznik w bramce, a w tym sezonie skończyli te transferowe wariacje i do końca liczą się w grze o tytuł to dobry wynik.
    Przez większość sezonu to szli łeb w łeb a chyba każdy z nas przyzna, że Lechia ma mocniejszy skład niż Jaga i zbliżony do Lecha. Najprawdopodobniej zostaną z niczym a to się chyba nazywa największy przegrany
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Gdyby w najbliższej kolejce grali z kimś innym tj. Jagą lub Lechem, napisałbym - nie dziel skóry na niedźwiedziu, ale oczywiście z wiadomych przyczyn życzę im, żeby się do tych pucharów nie zakwalifikowali.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Gdyby grali z kimś innym to bym nie dzielił
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• no no, Ojrzyński to jednak fachowiec

Gdyby przydarzył się spadek, odchodzi pan z Arki?

Tak. Nigdy nie mów nigdy, ale na obecną chwilę, tak. Wiadomo, jakby była perspektywa szybkiego powrotu, chęć ze strony działaczy, to można rozmawiać, ale na obecną chwilę wydaje mi się, że bym nie został, ale oby takiego scenariusza nie było, dalej chcę pracować w ekstraklasie. Rok nie smakowałem tego, teraz przyszedłem na dziewięć kolejek i chciałbym po swojemu przygotować i zbudować drużynę, mieć większy wpływ. Czy tak będzie – trzeba poczekać do późnego wieczora.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Jeśli ktoś ma konto na Twiterze, to zachęcam do głosowania

https://twitter.com/KKSLECHcom/statu...05960590524416
            Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Mecz przyjaźni?

Komentarz

• Przecież to fake.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Przecież to fake.
                  Ale całkiem zabawny.

Komentarz

• No to cześć

Jednocześnie Komisja informuje, że zakończyła postępowanie wyjaśniające w stosunku do Klubu Ruch Chorzów SA i postanowiła na podstawie pkt. 4.3.5 lit. a Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2017/2018 i następnych, cofnąć Klubowi Ruch Chorzów SA przyznaną w dniu 12 maja 2017 roku licencję nr 16 na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie rozgrywkowym 2017/2018. Klubowi od przedmiotowej decyzji przysługuje odwołanie do Najwyższej Komisji Odwoławczej w terminie 7 dni.

Zagłębie w najmocniejszym skłądzie.
                    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• No proszę najpierw Ruch grzecznie dał strzelić Łęcznej, to po chwili Zagłębie nie przeszkadzało Arce
                      Normalnie jak w latach 80-tych

Komentarz

• Kabaret

Komentarz

• Obrońcy Zagłębia przy strzale Arki to nawet nie udawali że im na piłce zależy...

Komentarz

• A ja tam podskórnie czuję że Zagłębie się Arce koniec końców nie wypnie i będzie remis
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Żegnamy Łęczną.
                              Ostatnio edytowany przez trzeci; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Można było się domyślać ale, że tak bezczelnie to robią to już przegięcie.
                                "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                                (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                                Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

Pracuję...
                                X