Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Moim zdaniem Jovetic i Pawełek (sam w to nie wierzę )
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Potrzebuje pewnego info kto pauzuje w ostatniej kolejce. Ktoś ma jakąś stronę?
      Z 4 walczącej o MP nikt

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Urocza jest ta "masówka" na Arkę. Wszyscy tylko zapominają, że Arka potrzebuje wygranej tylko w sytuacji gdy Łęczna bedzie wygrywać w Chorzowie.

W sytuacji gdy np. Ruch będzie prowadził z Łęczna(czego wykluczyć nie można) to i Arka może przegrać w Lubinie. (Zwyczajnie sytuacje zmienił ten wynik Arka - Ruch). Jeszcze granie Arki za 2.3 gdzieś potrafię zrozumieć ale teraz gdy jest 1.9 to zwyczajnie ewentualnie do grania ale na livebetach (w sytuacji od wynik z Chorzowie).

Pomijam fakt, że gdyby serio coś było z tym meczem nie tak ewentualnie buki miały potwierdzone info o ewentualnym graniu ZL juniorami to juz dawno by wycofało ten mecz z zakładów. A tak idzie masówka dokladnie tak samo jak tydzien temu na Arke z Ruchem albo MTK Budapeszt w lidze węgierskiej.
        Kijek, istnieje coś takiego jak pro junior system, gdzie 3 kluby, które wystawią najwięcej juniorów w sezonie dostają za to hajs, także w interesie klubu jest żeby Stokowiec wystawił jak najwięcej młodzieży. Dodając do tego zgodę z Arką, osobiście nie wierzę żeby Arka to spieprzyła, chyba że juniorzy Zagłębia postanowią zagrać mecz życia i im to wyjdzie.
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Ale ja to wszystko wiem i rozumiem. Tylko chyba Ty nie rozumiesz co ja napisałem, zwyczajnie obecne kursy to zwyczajny brak "value" w sytuacji gdy Arka wcale nie potrzebuj wygranej aby się utrzymać (Arka potrzebuje wygranej dopiero w sytuacji gdy Łęczna będzie wygrywać w Chorzowie czyt. gdyby Arka miała punkt albo max dwa punkty mniej niż Łęczna to co innego).

Hipotetycznie, jeden z wielu scenariuszy: remis w Lubinie, Górnik dostaje 2-0 w Chorzowie (co też jest realne - nie sądze aby na własnym boisku Ruch położył się przed Łęczną) - w takim przypadku ten remis urządza i Arkę i "pro junior system" i buków. Ba w takiej sytuacji nawet wygrana Lubina urządza też wszystkich.
          Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Ale ja to wszystko wiem i rozumiem. Tylko chyba Ty nie rozumiesz co ja napisałem, zwyczajnie obecne kursy to zwyczajny brak "value" w sytuacji gdy Arka wcale nie potrzebuj wygranej aby się utrzymać (Arka potrzebuje wygranej dopiero w sytuacji gdy Łęczna będzie wygrywać w Chorzowie czyt. gdyby Arka miała punkt albo max dwa punkty mniej niż Łęczna to co innego).

Hipotetycznie, jeden z wielu scenariuszy: remis w Lubinie, Górnik dostaje 2-0 w Chorzowie (co też jest realne - nie sądze aby na własnym boisku Ruch położył się przed Łęczną) - w takim przypadku ten remis urządza i Arkę i "pro junior system" i buków. Ba w takiej sytuacji nawet wygrana Lubina urządza też wszystkich.
            I co myślisz, że będą stać z livesportsem przy linii bocznej i cały czas kontrolować wynik z Chorzowa, zamiast na spokoju sobie zapewnić to utrzymanie? Ja złapałem Arkę po 2.65 i uważam to za bardzo dobre value. Jak ktoś miał po 1.9 to też przy grubszej grze można coś tam zarobić. Nie uważam też żeby Ruchowi po tej sytuacji z Siemaszką w Gdyni, specjalnie zależało żeby jeszcze pomagać Arce. Pogadamy w piątek późnym wieczorem.
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
              I co myślisz, że będą stać z livesportsem przy linii bocznej i cały czas kontrolować wynik z Chorzowa,
              W sytuacji gdy u nas w Kielcach przy ławce Kowalewski przesiedział cały mecz z tabletem w łapie kontrolując livesporta tak tak uważam.

Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
              zamiast na spokoju sobie zapewnić to utrzymanie? Ja złapałem Arkę po 2.65 i uważam to za bardzo dobre value.
              Pisałem w pierwszym poście, że kursy 2.3 i wyżej jeszcze miały jaki sens, teraz 1.85 to głupota.

Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
              Nie uważam też żeby Ruchowi po tej sytuacji z Siemaszką w Gdyni, specjalnie zależało żeby jeszcze pomagać Arce. Pogadamy w piątek późnym wieczorem.
              Z tym się mogę zgodzić.

Komentarz

• Tak na marginesie: Wisła już czeka 6 rok z rzędu na mistrzostwo, tyle co my za "ajtijaju".

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                  Tak na marginesie: Wisła już czeka 6 rok z rzędu na mistrzostwo, tyle co my za "ajtijaju".
                  No i?

Okres tłustych lat dla nich minął i wrócili do normalności.

Komentarz

• Taka ciekawostka od Bońka

Musiał poniesie konsekwencje?
                    Zbigniew Boniek:Niby dlaczego? Nie, to bardzo dobry arbiter. Mało tego. Wie pan, jaki mecz będzie sędziował w ostatniej kolejce? Wisła – Bruk-Bet Termalica.

Przecież jest z Krakowa, a jego ojciec mocno związany z „Białą Gwiazdą”.
                    Zbigniew Boniek:I co z tego? Mam dość robienia z sędziów idiotów! Myśli pan, że taki Musiał przekreśliłby sobie karierę gwiżdżąc dla Wisły, nawet gdyby był jej kibicem? Czasy się ludziom pomyliły. Mam zamiar złamać to bezsensowne sędziowskie tabu, że arbiter z tego samego miasta niby faworyzuje daną drużynę. Chcę normalności, więc kończmy z tymi sędziowskimi bredniami. To profesjonaliści. Są bezstronni, poza klubowymi podziałami i ja to udowodnię: czy się to komuś podoba czy nie.
                    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...221,1,381.html
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Rudy będzie teraz całemu światu udowadniał, że sędziowie są bezstronni Co z przepisem, który zabrania sędziemu gwizdania na meczu klubowi z tego samego OZPN-u? Tak na marginesie, ojciec Musiała nie jest wciąż zatrudniony gdzieś w TS Wisła?

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                        Rudy będzie teraz całemu światu udowadniał, że sędziowie są bezstronni Co z przepisem, który zabrania sędziemu gwizdania na meczu klubowi z tego samego OZPN-u? Tak na marginesie, ojciec Musiała nie jest wciąż zatrudniony gdzieś w TS Wisła?
                        Ojciec i żona.

Komentarz

• Ranking polskich trenerów według weszlo:

11. Wdowczyk
                          10. Zieliński
                          9. Stokowiec
                          8. Brosz
                          7. Fornalik
                          6. Magiera
                          5. Michniewicz
                          4. Nowak
                          3. Skorża
                          2. Probierz
                          1. Nawałka
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• I tak dziwne, że Michniewicz tak daleko

A czemu bawi Cię Nawałka?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Bo poza tym, że akurat trafił na najlepszą generację piłkarzy z Lewandowskim na czele to w piłce klubowej nie osiągnął nic. Rozumiem, że mógłby być w pierwszej 5, ale nie na pierwszym miejscu.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• A tak z ciekawości. Kogo dałbyś przed Nawałką?
                                Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

Pracuję...
                                X