Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hołota został pewnie sprowadzony już z myślą o Maciusiu. Zespół buduje się ponoć od obrony, ale dla tego Pana wszystko zaczyna się w drugiej linii, o konkretniej to od pozycji defensywnego pomocnika. Ciekawe, kto będzie jego partnerem w środku, przy odejściu Matrasa, bo nie wierzę, że trener zrezygnuje ze swojej firmowej taktyki z dwoma DMami.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jakby ktoś liczył na dobry wynik Niecieczy z Jagiellonią to właśnie dwóch chyba najlepszych ich zawodników wykartkowało się z najbliższego meczu.

Komentarz

• Korona na wyjeździe wygrała ze słonikami 2:0, od 65 minuty grali w 10 (po kartce z de). Mają konkretny cel i realizują. Mam nadzieję że nasz sztab przeanalizuje ten mecz.
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Podobno PZPN ma się też wycofać z projektu Pro Junior System właśnie kosztem 3 obcokrajowców spoza UE, a uwolnione środki przeznaczyć na VAR albo PJS w II lidze.

Komentarz

• W sumie to jestem w szoku, że Maciek zawita w Szczecinie. Za całym szacunkiem do portowców ale Skorża zawsze wybierał klub gdzie ma szansę na mistrzostwo. Ciekawe czym go skusili i jakie będzie miał postawione cele
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
              A tymczasem Maciuś "liga będzie ciekawsza" ma zostać trenerem Pogoni
              I tu z góry, wyrazy współczucia dla Portowców. Pogoń mogła brać Bartoszka z Korony Dobry agent jest.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                W sumie to jestem w szoku, że Maciek zawita w Szczecinie. Za całym szacunkiem do portowców ale Skorża zawsze wybierał klub gdzie ma szansę na mistrzostwo. Ciekawe czym go skusili i jakie będzie miał postawione cele
                O 11-ej konferencja - powinno być wiadomo coś więcej. Może zapewnili apartament nad "morzem" i darmową dostawę pasztecików

Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                I tu z góry, wyrazy współczucia dla Portowców. Pogoń mogła brać Bartoszka z Korony Dobry agent jest.
                Sam dałbym Bartoszkowi szansę, w kierunku Skorży nawet nie rozglądałem się, bo uważałem, że zbyt drogi jak na nas. Dotychczas pracował z klubami, gdzie kadrę miał dość solidną - zobaczymy jak sobie u nas poradzi.

U nas kombinują z bramkarzami, bo i Słowik i Kudła mają kontrakty na 1,5 sezonu bodajże.
                Mówi się o Załusce, że może trafić, ale są i inni kandydaci, aczkolwiek stawiam, że Załuska przedłuży z Wisłą kontrakt.
                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

W sumie to jestem w szoku, że Maciek zawita w Szczecinie. Za całym szacunkiem do portowców ale Skorża zawsze wybierał klub gdzie ma szansę na mistrzostwo. Ciekawe czym go skusili i jakie będzie miał postawione cele
                  Długo był na bezrobociu, to i wymagania spadły. Klubów z szansami na mistrzostwo szukających trenera też nie ma - nie licząc Jagi, która finansowo szału nie robi. Ciekaw jestem jak sobie poradzi, bo pomimo różnych podśmiechujek, to jednak sukcesów miał trochę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                    U nas kombinują z bramkarzami, bo i Słowik i Kudła mają kontrakty na 1,5 sezonu bodajże.
                    Mówi się o Załusce, że może trafić, ale są i inni kandydaci, aczkolwiek stawiam, że Załuska przedłuży z Wisłą kontrakt.
                    Nie tak dawno w Senicy spotkałem ludzi z Pomorza. Przyjechali po Michala ©ullu, ale to już było prawie miesiąc temu, a konkretów chyba nie ma. Drugim wyborem jest niby Dúbravka ze Slovana Liberec, ale o niego zabiega dwójka z Pragi - Sparta i Slavia. Do tego mówią o Zagłębiu Lubin i Wiśle Kraków.
                    Zamieszczone przez Bary89
                    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

A jakie ma mieć postawione cele z drużyną która ma w składzie może max dwóch piłkarzy? Cele Pogoni jasno widac po składzie jaki mają i jak ich sezon wygląda do końca sezonu regularnego i w playoffach.

Wzieli niż jednego defensywnego pomocnika (Hołotę) wezmą jeszcze że dwóch podobnych i Skorża uzna okienko za udane... ))
                      "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                      (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                      Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        A jakie ma mieć postawione cele z drużyną która ma w składzie może max dwóch piłkarzy? Cele Pogoni jasno widac po składzie jaki mają i jak ich sezon wygląda do końca sezonu regularnego i w playoffach.

Wzieli niż jednego defensywnego pomocnika (Hołotę) wezmą jeszcze że dwóch podobnych i Skorża uzna okienko za udane... ))
                        Obejrzałem konferencję i wychodzi na to, że Pogoń będzie bić się o puchary Trzymam kciuki

PS. ponoć jakieś ciekawe nazwiska zawodników są wymieniane w kontekście Szczecina.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

Obejrzałem konferencję i wychodzi na to, że Pogoń będzie bić się o puchary Trzymam kciuki

PS. ponoć jakieś ciekawe nazwiska zawodników są wymieniane w kontekście Szczecina.
                          Niech zgadne: Janusz Gol, Dominik Furman itp. Może jakiś skrzydłowy jak odejdzie ten Bułgar
                          "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                          (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                          Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Niech zgadne: Janusz Gol, Dominik Furman itp. Może jakiś skrzydłowy jak odejdzie ten Bułgar
                            Furmi to na bank Podejrzewam, że i Boguski może dostać swoją szansę bo odchodzi z Wisły.

PS. Góralski jednym meczem z Legią załatwił sobie nominację do nagrody Pomocnik sezonu
                            Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

PS. Góralski jednym meczem z Legią załatwił sobie nominację do nagrody Pomocnik sezonu
                              To jakaś pomyłka, zapewne chodzi o nagrodę dla Przecinaka sezonu!
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                                To jakaś pomyłka, zapewne chodzi o nagrodę dla Przecinaka sezonu!
                                Zapewne zdaniem Kazia Węgrzyna - to już klasa reprezentacyjna. Tak jak atmosfera na trybunach w B-stoku to już niemalże Anglia

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X