Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co tam sie odUrbaniło w tym Wrocławiu?? 😮
    Bo śnieg...

Komentarz

• Lech na luzie klepnął Pogoń i nasz mecz z nimi będzie chyba kluczowy przy założeniu, że wygrywamy dzisiaj. Lechia tymczasem remisuje z Koroną i stawia się pod ścianą co teoretycznie dla nas jest dobre bo następny mecz grają z Jagiellonią.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
        Zgadzam się z @6xir. Oglądałem drugą połowę, Wisła nic nie grała, tylko na przetrwanie. Nie wiem w jaki sposób nasi piłkarze z nimi zremisowali.
        O wielu sprawach decyduje nastawienie.
        NIe chodzi nawet o mityczne sprężanie sie na Legię.
        Ale jeszcze dwie kolejki temu Wisła mogła mieć nadzieję, że którys z klubów z czołowej czwórki (Lechia?) zostanie obity przez pozostałe trzy i uda się go wyprzedzić. 4 miejsce mogło zapewnić występ w pucharach,
        Potem Lech przegrał finał Pucharu Polski i nagle 4 miejsce przestało cokolwiek dawać.

I motywacja do walki osłabła.
        W tej chwili już nawet matematycznych szans na puchary nie mają, także spodziewałbym się raczej występów a'la Niecieczanie. Eksperymentów w składzie. Wprowadzania młodzieży etc.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Lech na luzie klepnął Pogoń i nasz mecz z nimi będzie chyba kluczowy przy założeniu, że wygrywamy dzisiaj. Lechia tymczasem remisuje z Koroną i stawia się pod ścianą co teoretycznie dla nas jest dobre bo następny mecz grają z Jagiellonią.
          I będę mocno zdziwiony jeśli z Gdańska przywiozą komplet punktów. Wówczas będę musiał posypać głowę popiołem, bo nadal uważam, że są najsłabsi z całej czwórki. Ten Sheridan trafił im się, jak ślepej kurze ziarno. Bez niego dawno wypadliby z wyścigu o tytuł.

Komentarz

• Osobiście bardzo nie lubię takich dyskredytujących wstawek odnośnie maluczkich którzy wchodzą w drogę faworytom.Naprawdę to co robi Jagiellonia zasługuje na podziw i szacunek,a jak mamy być mistrzem to po prostu nim będziemy ,bo inaczej nie ma wytłumaczenia i tyle w temacie.Może to wynika z mojej sympatii w stosunku do szeroko pojętego Wschodu który u mnie całkowicie wygrywa z liberalnym lewactwem Zachodu (pochodzę ze zdecydowanie regionalnej Polski wschodniej),ale jeżeli nie Legia(co nie może się zdarzyć) to Mistrzem niech będzie właśnie drużyna z Białegostoku.W tamtym sezonie Piast,a teraz oni pokazują jak nędzna sportowo jest nasza liga,bo przecież to są zespoły mega przeciętne dla których konsekwencja i regularność to wystarczające argumenty.Przewagą Legii jest poziom europejskich pucharów gdzie naprawdę możemy pokazać różnicę wyższości jeżeli tylko zawodnicy będą wiedzieli,że muszą i zagrają na wymaganym zaangażowaniu.Oczekuję LM po raz drugi z rzędu ,bo po finansowej reformie pasożytów z UEFA następne sezony to już...

Komentarz

• A ja wręcz przeciwnie. Zdecydowanie lepiej dla Polskiej piłki będzie jak Jaga nie zakwalifikuje się nawet do pucharów. Jest wielce prawdopodobne, że wypadną równie słabo co poprzednio a dla samej Legii będzie lepiej, jak jej rywale w Polsce także będą z powodzeniem grali w europie. Liczę zatem, że Jaga wszystkie trzy ważne mecze przegra i wyląduje na 4 miejscu
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Również mam nadzieję,że Jaga w najbliższych 2 kolejkach odpadnie z peletonu i nawet do pucharów się nie zakwalifikuje.Grają piłkę którą się naprawdę ciężko ogląda ,a idzie im jak idzie bo nikt zbytnio się na nich nie spina tak jak na nas czy Lecha.Gra Jagi w pucharach to będzie tylko szkoda dla rankingu w Uefa,a wystarczy ,że Arka się tam znalazła i będą 2 szybkie wpierdole.Kluczowe mecze rozegrają się w środę ,w sobotę myślę,że piłkarsko pokażemy Jagiellonii gdzie ich miejsce,tym bardziej,że my do gry co 3 dni przyzwyczajeni jesteśmy ,jeszcze na takim poziomie.

Komentarz

• 90minut.pl‏
                  Ruch otrzymał licencję na grę w Lotto Ekstraklasie http://www.90minut.pl/news/277/news2...traklasie.html
                  Dobre jaja
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Dobre jaja
                    Dlaczego?
                    "Komisja potwierdziła, że klub spełnia wymogi zawarte w podręczniku licencyjnym i spłacił wszystkie niezbędne zobowiązania finansowe..."

E: Zdaje sie ze wobec miasta mają.Ruch i tak spadnie wiec ta licencja na niewiele sie zda
                    Ostatnio edytowany przez Janusz81; 139864.

Komentarz

• I co nie ma już długu na 30 baniek?
                      No bez jaj ta licencja to jakichś kabaret...

Komentarz

• Proces licencyjny bierze zapewne pod uwagę przeterminowane zobowiązania, a dzięki ugodom takich nie mają... kabaret.

Komentarz

• Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
                          Ruch i tak spadnie wiec ta licencja na niewiele sie zda
                          A czy czasem nie jest tak, że jak nie dostajesz licencji i jesteś na miejscu spadkowym, to spadasz o dwa poziomy rozgrywkowe?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                            A czy czasem nie jest tak, że jak nie dostajesz licencji i jesteś na miejscu spadkowym, to spadasz o dwa poziomy rozgrywkowe?
                            Chyba nie bo licencje na 1 lige przyznawane są również przez PZPN spadli by dwa poziomy niżej jak by nie skończyli rozgrywek

Komentarz

• miasto jest współ właścicielem klubu i jeśli się nie mylę to tego typu długi nie są brane pod uwagę. nasze zobowiązania wobec iti tez nie były nigdy brane pod uwagę.

Komentarz

• Sam fakt, że w ciągu sezonu odchodzi z klubu piłkarz z winy klubu, powinien być wystarczający, aby im w końcu tej licencji nie dać.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X