Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    I myślisz, że sędzia ma zbliżenie i widzi czy tamten go lekko dotknął czy nie... Sprytne zagranie Paszki i zasłużona kartka. Zresztą i bez tego Lechia by wygrała bi tak dającej dupy Wisły jak dziś przez 70 minut to nie widziałem
    W sumie racja, piłka to obecnie tak gówniany sport, że muśnięcie powoduje upadek śmiertelny. A potem nie dziwota, że coraz więcej jest nurków, skoro sędzia nie potrafi odróżnić naturalnego upadku od oszustwa.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      W sumie racja, piłka to obecnie tak gówniany sport, że muśnięcie powoduje upadek śmiertelny. A potem nie dziwota, że coraz więcej jest nurków, skoro sędzia nie potrafi odróżnić naturalnego upadku od oszustwa.
      Przecież zawsze tak było, że piłkarze szukają błędów sędziego poprzez swoje zachowanie. Dobry sędzia wyłapuje próby oszustwa, a słabszy nie. Nie powinno Cie to chyba dziwić. Piłka to tez gra błędów, jak każdy inny sport.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• W 60 minucie lub gdzieś około Lechia miała 11 strzałów przy okrągłym zerze Wisły. Zdominowali ich niemiłosiernie i wygrali zasłużenie. Wystarczyło chęci i zaangażowania co przy dodatku większych umiejętności dało taki efekt. Tych chęci i zaangażowania co tydzień wcześniej także z Wisłą niektorym zabrakło.

Komentarz

• Owszem natomiast pytanie czy w Wiśle wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak tydzień temu.

Ps. Zobaczymy czy w przerwie letniej nie będzie jakiegoś transferu na linii Lechia - Wisła ...
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• IMO Wisła nie zagrała dzisiaj jakoś strasznie słabiej niż z nami. My im po prostu zostawialiśmy hektary miejsca więc sobie biegali i sprawiali wrażenie jakby piłeczka chodziła im z nóżki do nóżki. Lechia im tyle miejsca nie zostawiła i tyle z siły Wisły. Trochę pod koniec się Lechia posrała, bo miała wynik i zaczęły się nerwy aby tego nie stracić. Widać, że w takich momentach psychikę mają na poziomie Lecha Poznań. Udało im się jednak to dowieźć.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Owszem natomiast pytanie czy w Wiśle wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak tydzień temu.

Ps. Zobaczymy czy w przerwie letniej nie będzie jakiegoś transferu na linii Lechia - Wisła ...
              Wydaje mi się że zapierdalali aż miło szczególnie w 2 połowie.

Komentarz

• Craxa wygrała z Arką 2:0, która to wcześniej pokonała Lecha i zdobyła Puchar Polski. Nie ogarniam ekstraklapy
                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                  Craxa wygrała z Arką 2:0, która to wcześniej pokonała Lecha i zdobyła Puchar Polski. Nie ogarniam ekstraklapy
                  Tak po prostu bywa. W 1952 r. puchar zdobyła Polonia, która spadła z ligi. Nie tylko dla mnie Cracovia była zdecydowanym faworytem tego meczu.
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                    Craxa wygrała z Arką 2:0, która to wcześniej pokonała Lecha i zdobyła Puchar Polski. Nie ogarniam ekstraklapy
                    Ja się skusiłem na oglądanie tego "widowiska". Nigdy więcej poniedziałkowych meczów! Dobrze, że na eurosport2 były skróty bundesligi, bo bym chyba zasnął przed 19

Komentarz

• Łukasz Olkowicz‏ @LukaszOlkowicz 14 godz.14 godzin temu
                      Więcej
                      Maciej Bartoszek w nowym sezonie nie poprowadzi Korony. Ma oferty z wielu klubów. Następcą trener z przeszłością w Bundeslidze #Ofensywni
                      Według mnie Zagłębie ewentualnie Pogoń.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Moskal po sezonie odchodzi z Pogoni ,nie ma co Lech ma pewne 3 punkty w niedzielę po meczu z Portowcami.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Według mnie Zagłębie ewentualnie Pogoń.
                          W spekulacjach prasowych pojawiło się nazwisko Stokowca... aczkolwiek nazwisk pewnie padnie sporo więcej.
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                            Moskal po sezonie odchodzi z Pogoni ,nie ma co Lech ma pewne 3 punkty w niedzielę po meczu z Portowcami.
                            I tak było to bardzo wątpliwe. Lech Bjelicy gra jednak bardzo solidnie z rywalami od nich słabszymi na papierze (choć z Koroną było blisko wtopy). Przypominają mi nieco "rumakowanie", gdzie łoili każdego kogo popadnie, ale jak przychodziły mecze prawdy (finał PP, czy mecz decydujący o mistrzu) to dostawali w dupę. Trzeba liczyć się z tym, że jednak 17-ego będziemy za nimi. Pytanie tylko z jaką stratą.

Komentarz

• Ciekawostka:

Maciek Serdak‏
                              @MaciekSerdak
                              Więcej
                              Radio Kielce podało, że przyczyną odejścia trenera Bartoszka z Korony jest brak zgody na budowę zespołu opartego na młodych Niemcach.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                                Ciekawostka:

Maciek Serdak‏
                                @MaciekSerdak
                                Więcej
                                Radio Kielce podało, że przyczyną odejścia trenera Bartoszka z Korony jest brak zgody na budowę zespołu opartego na młodych Niemcach.
                                Toż Niemiec nie kupił sobie klubu aby ogrywać naszych młodych
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X