Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jak Korona nie urwie dziś punktów Jadze to będę bardzo w szoku. Ogólnie liczę, że odrobimy to co straciliśmy w poprzedniej kolejce.
    Bez Diawa, Dejmka, Możdżenia i Micanskiego to się nie uda.

Komentarz

• Tosik prosi sie o czerwien...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Jak Korona nie urwie dziś punktów Jadze to będę bardzo w szoku. Ogólnie liczę, że odrobimy to co straciliśmy w poprzedniej kolejce.
        podobno Korona dzis oslabiona ma byc takie male info z RMFm 6:30 rano

Komentarz

• Korona na tą chwilę ciśnie, ale znając życie pewnie wpadnie jakiś farfocel dla Jagiellonii i skończy się rumakowanie...
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• no dzisiaj tylko farfocel. Nie ma warunków do grania w piłkę
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Straszna szkoda że od razu udało im się wyrównać, bo w przypadku gdyby takim leszczom przyszło grać pozycyjny w tym deszczu, to śmiem twierdzić że by było po meczu.

Komentarz

• trzeba przyznać, że Korona gra naprawdę fajną piłkę dziś i może coś jeszcze ukuje
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Tak z nami jak i z Lechem byli zdecydowanie lepsi, więc przypadku tu nie ma.

Komentarz

• Ale i tak sa tacy co uparcie twierdzą ze kazdy gra przeciwko Nam

Komentarz

• 1/3 planu spełniona druga połowa to niezła wizytówka naszej kopanej!!

Co do Korony to na ich przykładzie widać jak bardzo gra głowa na boisku. Grają na luzie i fajnie im to wychodzi a jak grali z Termalica o awans to piach straszny.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Urwała a mogła nawet wygrać. Jaga słabo.

Komentarz

• Na kolanach do Supraśli za ten jeden punkt.

Komentarz

• Spisek, sędzia z Warszawy

Komentarz

• Pisałem, że są ciency. Zostało im 5 spotkań. Góra w jednym zgarną komplet punktów. Znowu mamy wszystko w swoich rękach (nogach) więc Panowie Piłkarze nie spierdolcie tego.

Komentarz

• Korona strzeliła ze spalonego.

Komentarz

Pracuję...
                                X