Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
    Bramka na 1-0 po ewidentnym spalonym...

No nic.Pozostaje wygrac z Amicą.
    Do tego niepodyktowany karny dla Zaglebia po faulu Kelemena i bramka na 3:3 jak dla mnie po wyraznym faulu na bramkarzu.
    Ogolnie lawka rezerwowych Jagiellonii powinna miec zakaz pyskowania w dwoch najblizszych meczach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Ciekawe komu Probierz będzie gratulować mistrzostwa po 30 kolejkach
      Już się z tego gratulowania pomalutku, rakiem wycofywał w ostatnim wywiadzie w PN
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
        No tak, mam pisać "będzie łatwe 3:0 do przodu"? Tego gówna nie da się oglądać i patrzę realnie. Zapewne za czasów norweskiego Fergusona wychwalałeś jego geniusz trenerski za wpuszczanie defensywnego napastnika Sagana.

Nie kibicowałem Begowi i jego defensywnej taktyce, ale przynajmniej jako kibic Legii życzę swojej drużynie zwycięstw. A ty ewidentnie kibicem Legii nie jesteś, skoro pierdolisz jak ***** o zwycięstwach Poznania. Bez odbioru.

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
          No tak, mam pisać "będzie łatwe 3:0 do przodu"? Tego gówna nie da się oglądać i patrzę realnie. Zapewne za czasów norweskiego Fergusona wychwalałeś jego geniusz trenerski za wpuszczanie defensywnego napastnika Sagana.
          Sprzedaj kilka książek dostaniesz 50 zł i *********** stąd do stsa tam się wymądrzać debilu.

Komentarz

• Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
            Sprzedaj kilka książek dostaniesz 50 zł i *********** stąd do stsa tam się wymądrzać debilu.
            Jakiego stsa? Przeciez to futbolowy maskirowczyk jest Co prawda wchodzi mu co 10-ty typ,ale gosc sie nie zraza.

Komentarz

• A tymczasem w ekstraklasie Bruk Bet powoli żegna się z pierwszą ósemką. Na wiosnę punktują fatalnie. Oby tylko nie spadli w tym roku z ligi jak swego czasu dziewiąte po 30 kolejkach Podbeskidzie, bo w końcu trzeba z nimi wygrać.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                A tymczasem w ekstraklasie Bruk Bet powoli żegna się z pierwszą ósemką. Na wiosnę punktują fatalnie. Oby tylko nie spadli w tym roku z ligi jak swego czasu dziewiąte po 30 kolejkach Podbeskidzie, bo w końcu trzeba z nimi wygrać.
                Ale może niech nie awansują do pierwszej 8-ki bo znowu będzie jakaś wtopa.
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Sam nie mogłem znaleźć, a szukanie w odmętach 10-12 stron wstecz nie za bardzo mi się widziało.
                  Kto z kim, jak gdzie, jak grać to z kim grać. I czy lepiej 1 czy 2 po zasadniczej?
                  31. kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7
                  32. kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3
                  33. kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6
                  34. kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5
                  35. kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8
                  36. kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6
                  37. kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                    A tymczasem w ekstraklasie Bruk Bet powoli żegna się z pierwszą ósemką. Na wiosnę punktują fatalnie. Oby tylko nie spadli w tym roku z ligi jak swego czasu dziewiąte po 30 kolejkach Podbeskidzie, bo w końcu trzeba z nimi wygrać.
                    Niech spier. dalaja
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Niech spier. dalaja
                      Pozwolę sobie wyrazić nieco odmienną opinię. Najpierw 2-3 wpierdole a dopiero potem ewentualna relegacja do niższej ligi.
                      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzi Zobacz posta
                        Sam nie mogłem znaleźć, a szukanie w odmętach 10-12 stron wstecz nie za bardzo mi się widziało.
                        Kto z kim, jak gdzie, jak grać to z kim grać. I czy lepiej 1 czy 2 po zasadniczej?
                        31. kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7
                        32. kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3
                        33. kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6
                        34. kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5
                        35. kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8
                        36. kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6
                        37. kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8
                        Generalnie zawsze lepiej wygrywać i być pierwszym. Jednakże, biorąc pod uwagę naszą sytuację w tabeli, 2 miejsce po rundzie zasadniczej (przy 1 Jagi) nie byłoby takie złe. Jedyne ryzyko leży w przypadku zdobycia równej liczby punktów.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• To, co się odjebuje na TT z Czesiem to po prostu tragikomedia. To ma być bezstronne dziennikarstwo? A Czesiu 711 niech przestanie się lizać po fiucie, bo z każdego ostatniego klubu odchodził wy**bany na zbity pysk nie przerabiając nawet 12 miesięcy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nadczłowiek Zobacz posta
                            To, co się odjebuje na TT z Czesiem to po prostu tragikomedia. To ma być bezstronne dziennikarstwo? A Czesiu 711 niech przestanie się lizać po fiucie, bo z każdego ostatniego klubu odchodził wy**bany na zbity pysk nie przerabiając nawet 12 miesięcy.
                            A co się odjebuje?
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Czesiu 711 liże się po fiucie pokazując, jak był dobry. Płacze, że w Lidze+ go oceniają negatywnie i wytykają palcami. Atakuje wszystkich w Termalice na czele z Baszczyńskim. Przypomina jego wypowiedzi, gdy trenerem Wisły był Petrescu. Dziennikarzyny na czele z jego psiapsiółą Stanowskim bronią Czesia, jak lwice. Wejdź na jego TT to zobaczysz.

Wszyscy są źli i po prostu przyczepili się do biednego Czesia. A o tym, że z kolejnego klubu wykopują go po mniej niż 12 miesiącach pracy to już nikt nie napisze. Święty Czesio, polski Mourinho.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nadczłowiek Zobacz posta
                                Czesiu 711 liże się po fiucie pokazując, jak był dobry. Płacze, że w Lidze+ go oceniają negatywnie i wytykają palcami. Atakuje wszystkich w Termalice na czele z Baszczyńskim. Przypomina jego wypowiedzi, gdy trenerem Wisły był Petrescu. Dziennikarzyny na czele z jego psiapsiółą Stanowskim bronią Czesia, jak lwice. Wejdź na jego TT to zobaczysz.

Wszyscy są źli i po prostu przyczepili się do biednego Czesia. A o tym, że z kolejnego klubu wykopują go po mniej niż 12 miesiącach pracy to już nikt nie napisze. Święty Czesio, polski Mourinho.
                                W Szczecinie nie przedłużono z nim kontraktu, bo po pierwsze stracił szatnię, po drugie po prostu notował od dłuższego czasu słabe wyniki, a nie jak tam mówią dziennikarze przez styl gry zespołu. Czesio jeśli chodzi o warsztat trenerski jest w czołówce w naszym kraju. Tylko co z tego skoro ma beznadziejny charakter. Do tego za każdym razem żali się swojemu pieskowi medialnemu, a ten za wszelką cenę próbuje go wybielić. Ciężko przez to czuć do niego jakąkolwiek sympatie. Jednak będąc zupełnie obiektywnym z tego co się orientuje Baszczyński też ideałem nie jest delikatnie mówiąc, więc pewnie prawda o ich sporze leży gdzieś po środku.

Komentarz

Pracuję...
                                X