Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• a oficjalnie brzmi to tak:
    Z dniem dzisiejszym została rozwiązana umowa z trenerem pierwszej drużyny Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Czesławem Michniewiczem. Zarząd klubu dziękuje za dotychczasową prace i życzy szkoleniowcowi powodzenia.
    http://www.termalica.brukbet.com/now...rem-rozwiazana

Komentarz

• Typowe podejście idiotów w Ekstraklasie - zrobił wynik ponad stan - super. Tylko zacznie się pierwszy kryzys - trenera już nie ma. I tak w kółko.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Cholera w takiej sytuacji pewnie się utrzymają...a miałem nadzieję
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czego oni wymagają? Pucharów?
          Kurde kopciuszek zajmuje (póki co) siódme miejsce, potrafi urywać punkty najlepszym w lidze... i wypieprzają trenera.

Ciekawe gdzie teraz zakotwiczy Michniewicz.

Komentarz

• A może to z Michniewiczem jest coś nie tak, że go tak chętnie wypieprzają z tych klubów
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              A może to z Michniewiczem jest coś nie tak, że go tak chętnie wypieprzają z tych klubów
              Fakt, Podbeskidzie upada coraz niżej w 1 lidze, Pogoń może mieć problem z wejściem do grupy mistrzowskiej. Jakoś im tak średnio idzie po Michniewiczu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Fakt, Podbeskidzie upada coraz niżej w 1 lidze, Pogoń może mieć problem z wejściem do grupy mistrzowskiej. Jakoś im tak średnio idzie po Michniewiczu.
                Ale ja nie twierdze, że to dobre decyzję Tylko właśnie na tamtych przykładach widać, że klubu popełniły błąd a mimo to następny się go pozbywa. Może Cześkowi odbija palma?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Ale ja nie twierdze, że to dobre decyzję Tylko właśnie na tamtych przykładach widać, że klubu popełniły błąd a mimo to następny się go pozbywa. Może Cześkowi odbija palma?
                  Pogoń zwolniła Michniewicza bo władzom nie podobał się styl gry drużyny. Nieciecza, bo przyszedł jakiś moment kryzysowy w pięciu meczach.
                  Ja nie bronię osoby Michniewicza tylko wyśmiewam typowo ekstraklasowe podejście prezesów, którzy wywalają trenerów przy pierwszym kryzysie po to, by zatrudnić zaraz kolejnego z obiegu. I tak w kółko. A potem zdziwienie, że ta liga to 3 świat piłki.

Komentarz

• Zwiedził pół ligi ,ale to bardzo dobry trener.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Swego czasu pojawiały się opinie, że w przypadku sukcesu wszystkie zasługi przypisuje sobie, a w razie porażki wini wszystkich naokoło poza sobą. Ponoć bardzo toksyczny we współpracy w dłuższym okresie i z biegiem czasu zraża do siebie wszystkich w klubie

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                        Swego czasu pojawiały się opinie, że w przypadku sukcesu wszystkie zasługi przypisuje sobie, a w razie porażki wini wszystkich naokoło poza sobą. Ponoć bardzo toksyczny we współpracy w dłuższym okresie i z biegiem czasu zraża do siebie wszystkich w klubie
                        No to rzeczywiście jak Mourinho.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          Pogoń zwolniła Michniewicza bo władzom nie podobał się styl gry drużyny. Nieciecza, bo przyszedł jakiś moment kryzysowy w pięciu meczach.
                          Ja nie bronię osoby Michniewicza tylko wyśmiewam typowo ekstraklasowe podejście prezesów, którzy wywalają trenerów przy pierwszym kryzysie po to, by zatrudnić zaraz kolejnego z obiegu. I tak w kółko. A potem zdziwienie, że ta liga to 3 świat piłki.
                          U was też zwolniono Hasiego przy pierwszym dłuższym kryzysie, aczkolwiek trzeba powiedzieć, że za jego kadencji awansowaliście do LM. Mimo awansu do LM duża większość z Was chciała jego zwolnienia.

My zrobiliśmy 6te miejsce w Ekstraklasie, ale jak sam wspomniałeś poszło o wizję drużyny w przyszłości. Prezes oczekuje/oczekiwał drużyny grającej ofensywnie(co patrząc na ostatnie męczenie buły z Jagiellonią nijak ma się do oczekiwań prezesa - w sumie cały 2017 rok bardzo słaby) i stąd dlatego taki, a nie inny rozwój zdarzeń. Aczkolwiek Pogoń nie zwolniła Michniewicza, a nie zaproponowała nowego kontraktu(stary mu wygasł z końcem sezonu) - można zatem rzec, że wzięli go na rok, wykonał swoją robotę i do widzenia. Co innego Niecieczanie, którzy go wyj**li

W Niecieczy wynik ponad stan, ale na 6 meczów mieć bilans 0-3-3 chluby nie przynosi. W dodatku po roku czasu u nas większość miała go dość(i w klubie i na trybunach), bo zaiste Czesław jest bufonem, który wprowadza drony itp, ale efektów większych brak w dodatku więcej czasu na twitterku niż na rzetelnej pracy. Wszystko winne, tylko nie On.

Nieciecza wydawała się idealnym miejscem dla niego, ale jak widać i tam kopnęli go w zadek. 9 klubów za nim, zobaczymy gdzie będzie świętował jubileusz, bo znając geniusz prezesów - ktoś go weźmie
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                            U was też zwolniono Hasiego przy pierwszym dłuższym kryzysie, aczkolwiek trzeba powiedzieć, że za jego kadencji awansowaliście do LM. Mimo awansu do LM duża większość z Was chciała jego zwolnienia.

My zrobiliśmy 6te miejsce w Ekstraklasie, ale jak sam wspomniałeś poszło o wizję drużyny w przyszłości. Prezes oczekuje/oczekiwał drużyny grającej ofensywnie(co patrząc na ostatnie męczenie buły z Jagiellonią nijak ma się do oczekiwań prezesa - w sumie cały 2017 rok bardzo słaby) i stąd dlatego taki, a nie inny rozwój zdarzeń. Aczkolwiek Pogoń nie zwolniła Michniewicza, a nie zaproponowała nowego kontraktu(stary mu wygasł z końcem sezonu) - można zatem rzec, że wzięli go na rok, wykonał swoją robotę i do widzenia. Co innego Niecieczanie, którzy go wyj**li

W Niecieczy wynik ponad stan, ale na 6 meczów mieć bilans 0-3-3 chluby nie przynosi. W dodatku po roku czasu u nas większość miała go dość(i w klubie i na trybunach), bo zaiste Czesław jest bufonem, który wprowadza drony itp, ale efektów większych brak w dodatku więcej czasu na twitterku niż na rzetelnej pracy. Wszystko winne, tylko nie On.

Nieciecza wydawała się idealnym miejscem dla niego, ale jak widać i tam kopnęli go w zadek. 9 klubów za nim, zobaczymy gdzie będzie świętował jubileusz, bo znając geniusz prezesów - ktoś go weźmie :)
                            Cracovia
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Dlaczego go wyrzucili na zbity pysk? Wystarczy spojrzeć na tabelę ekstraklasy od października tamtego roku do dzisiejszego dnia. Oczywiście "dziennikarzyny" będą bronić i chronić swojego kumpla Czesia711 (szczególnie tęczowy Krzysio, który jeszcze kilkanaście tygodni temu popijał sobie z nim winko w Barcelonie). Wystarczy spojrzeć na to, co się dzieję na TT.

W żadnym ze swoich ostatnich 3-ch klubów nie pobył dłużej niż 12 miesięcy. To chyba o czymś świadczy, prawda? Może nawet nie o warsztacie trenerskim, ale o tym, jakim jest człowiekiem.
                              Ostatnio edytowany przez Nadczłowiek; 137280.

Komentarz

• Jeżeli zwolnili go piłkarze to będzie widoczne już w najbliższym meczu. Może nie wygrają ale zasuwać będą na pewno. Chyba, że faktycznie są po prostu pod formą a informacje o braku chemii z trenerem to zwykłe plotki.

Komentarz

Pracuję...
                                X