Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Jaga przegrała na Wisle 1:3. Co nie zmienia faktu, że w obliczu zeszłotygodniowej przegranej z Ruchem oraz przy wygranych Lechii i Lecha, nie za bardzo możemy jutro stracić punkty.
    Po mojemu to my już wyczerpaliśmy limit strat. Jak jutro nie wygramy, to Mort niech dzwoni. Aczkolwiek cały czas wierze!
    Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez Waldek_Legionista Zobacz posta
      ja bym to ujął inaczej: Lech to główny konkurent Lechii do MP.
      A ja jeszcze inaczej: Legia w okienku zimowym wypisała się z walki o MP.

Te mecze Lecha przypominają nieco grę Legii z początku zeszłego sezonu, kiedy to w trzech kolejkach strzeliliśmy bodajże 10 bramek i straciliśmy jedną. Zobaczymy czy w dłuższej perspektywie podtrzymają trend. Właściwie w tej chwili to oni mają pod górkę, bo grają na dwóch frontach, Legii pozostała już tylko liga.

Komentarz

• No prosze. Ruch najpierw ograł Mistrza, a dzisiaj pukneli wice. Przypadek? Nie sądze Czyżby casus Lester w Gliwicach?
        Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
          No prosze. Ruch najpierw ograł Mistrza, a dzisiaj pukneli wice. Przypadek? Nie sądze Czyżby casus Lester w Gliwicach?
          Przecież Piast grał wczoraj w Łęcznej. Ruch grał dziś ze Śląskiem. Oj chyba Twoje ostatki trwają już 3 wieczór

Komentarz

• Cillian Sheridan podpisał 2,5-letni kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".

28-letni irlandzki napastnik jest trzykrotnym reprezentantem swojego kraju. W przeszłości reprezentował m.in. Celtic, a przez ostatnie półtora roku grał w cypryjskiej Omónii. W obecnym sezonie w 23 meczach strzelił osiem bramek.

W Jagiellonii Sheridan zagra z numerem 18.
            90minut.pl

nie głupie wzmocnienie Jagiellonii w kontekście walki o medale

Komentarz

• Mazek trafił do Zagłębia Lubin.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Obejrzałem dzisiaj półfinałowe starcie PP Lecha z Pogonią i znowu Szczecinianom wcisnęli 3:0. Jeśli mam być szczery to nie wiem jak my sobie z nimi, do tego u nich poradzimy, potrzebna jest jakaś hiper rewolucja w naszej grze, obiektywnie to ostatnio tak dobrze grającym polskim zespołem, była późno-jesienna Legia. Nieciecza 0:3, Piast 0:3, Pogoń 2x0:3. Dwanaście strzelonych goli, my w ostatnich jedenastu tegorocznych spotkaniach strzeliliśmy ich 5.
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• No są w gazie, ale zacznie im spadać, a nam wzrośnie. Nie można być cały czas na maksymalnej amplitudy . Praw fizyki pan nie oszukasz .
                  Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Z drugiej strony można też patrzeć że:
                    a)z Termalicą z karnych tylko strzelali
                    b)z Piastem to my 5:1 wygraliśmy
                    c)Pogoń zagrała dwa słabe spotkania

Komentarz

• Trzeba wierzyć w to, że teraz są w formie, więc pod koniec sezonu będą już "wybiegani" i forma zacznie spadać

Komentarz

• Taaa. Już kiedyś ładowali nam 3 w Superpucharze i w takiej byli formie , że mieli do LM awansować a ligę roznieść w pył. Skończyło się , że ich Basela pojechała, a pół sezonu siedzieli w strefie spadkowej.

Komentarz

• Lech już odjeżdża, pytanie jak daleko...

Na koniec Bjelica został zapytany, czy Lech w obecnej formie jest drużyną prezentującą podobny poziom jak Austria Wiedeń, z którą kilka lat temu jako trener grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów. - Ten Lech jest nawet lepszy niż tamten zespół. Z tą drużyną mogę zagrać w Champions League - zadeklarował.
                          Wygrali 4 mecze i zaraz awansują do LM
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                            Lech już odjeżdża, pytanie jak daleko...

Wygrali 4 mecze i zaraz awansują do LM
                            można się śmiać ,ale fakty sa takie iż drużyna zaliczyła progres jakościowy w porównaniu do jesieni. Pytanie jest takie czy wytrzymają z tym do rundy finałowej.
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• A później trafią się poławiacze z Islandii lub kelnerzy z Wilna i cały misterny plan w pizdu.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                                Przecież Piast grał wczoraj w Łęcznej. Ruch grał dziś ze Śląskiem. Oj chyba Twoje ostatki trwają już 3 wieczór
                                Ja nie wiem. Naprawde nie wiem, co mialem w głowie pisząc o takie fopa
                                Bo śnieg...

Komentarz

Pracuję...
                                X