Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    To samo sobie pomyślałem. Dla nich ważniejsze, niż własny tytuł jest to, żebyśmy my go nie zdobyli
    Typowa poznańska mentalność.
    To tak jakbym powiedziała, ze typowy warszawiak jest fanem HGW.
    Ale niech Ci będzie.
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Viola chyba sobie żartujesz?
      Ja nie twierdzę, że u Was nie ma wyjątków ale znaczna część jest jaka jest. Wszak to nie my organizowaliśmy fetę z okazji 4 miejsca w lidze
      Ostatnio edytowany przez Majkisek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
        Viola chyba sobie żartujesz?
        Ja nie twierdzę, że u Was nie ma wyjątków ale znaczna część jest jaka jest. Wszak to nie my organizowaliśmy fetę z okazji 4 miejsca w lidze
        Feta z okazji czwartego miejsca w lidze to był szczyt marketingowego debilizmu. Komuś żal było kasy włożonej w rezerwacie i wolał odstawić błazenadę.
        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
          Feta z okazji czwartego miejsca w lidze to był szczyt marketingowego debilizmu. Komuś żal było kasy włożonej w rezerwacie i wolał odstawić błazenadę.
          o rezerwat chodzi czy rezerwację?

Komentarz

• Zerkam na Lecha i śmiem twierdzić ze to główny konkurent do walki o MP z nami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
              Zerkam na Lecha i śmiem twierdzić ze to główny konkurent do walki o MP z nami.
              odkryłeś Amerykę. Myślę, że większość tej forumki tego nie wiedziała
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Zerkam na Lecha i śmiem twierdzić ze to główny konkurent do walki o MP z nami.
                ja bym to ujął inaczej: Lech to główny konkurent Lechii do MP.

Komentarz

• Pogoń ma bardzo interesujących, nowocześnie grających skrzydłowych. Obaj z dryblingiem, dośrodkowaniem i strzałem na bramkę. Widać, że nie trzeba czekać na łaskę Błaszczykowskiego, żeby wzmocnić się ciekawy zawodnikiem.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Czerwiński też był taki wyróżniający się
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      Czerwiński też był taki wyróżniający się
                      Fojut nie chciał to Czerwinskiego wzięli Gyurcso taki dobry nie jest, mało powtarzalny i stabilny.

Komentarz

Fojut nie chciał to Czerwinskiego wzięli Gyurcso taki dobry nie jest, mało powtarzalny i stabilny.
                        Jak to Fojut Legionista nie chciał do domu? Co Ty pier....? Po prostu Czerwiński miał klauzulę...

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                          Jak to Fojut Legionista nie chciał do domu? Co Ty pier....? Po prostu Czerwiński miał klauzulę...

aaaa to sorry, ochroniarz w Vanessie mówił że chcieli Fojuta

Komentarz

• Kuciak przypomniał mi dlaczego Malarz był u nas tylko rezerwowym.

Komentarz

• Przy okazji Lechia pokazuje, jak grając chujowo wygrać mecz z leszczami.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jaga przegrała na Wisle 1:3. Co nie zmienia faktu, że w obliczu zeszłotygodniowej przegranej z Ruchem oraz przy wygranych Lechii i Lecha, nie za bardzo możemy jutro stracić punkty.
                                Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X