Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
    Cracovia 3pkt, bo inaczej spadek.
    Cracovia nie zdobyła 3 pkt, więc spadek. Biorąc pod uwagę czarne chmury wiszące nad Ruchem, już w grudniu znamy dwóch spadkowiczów - z ligi w sezonie 16/17 spierdolili się Cracovia i Ruch.

Niestety to oznacza niemałe kłopoty dla nas. Poza nami, Lechią, Jagą, Lechem, ewentualnie jeszcze Zagłębiem i Termalicą, które mogą powalczyć o puchary - reszta drużyn już o nic nie gra. Jeszcze przed przerwą zimową sezon się dla nich skończył - utrzymali się, a na puchary są raczej bez szans.

A to oznacza, że wszyscy będą się podkładać Lechowi, Lechii i Jagielloni, żebyśmy nie obronili mistrzostwa. Ja pierdole, ale lipa.

Komentarz

Cracovia 3pkt, bo inaczej spadek.
      Stało się. Pierwszego spadkowicza już znamy.

Lech po serii 4 zwycięstw wrócił do swojego normalnego poziomu górnych stanów średnich. Jeszcze tylko (i aż) zwycięstwo Legii i będzie całkiem niezła pozycja wyjściowa do walki wiosną o mistrza.

Komentarz

• Kolejka cud, miód i orzeszki. Nie spierdolcie tego Panowie, a Święta będą spokojne.

Komentarz

Amica dziś nadstawi tyłek, Cracovia 3pkt, bo inaczej spadek. H2H misi się zgadzać
          Póki co to ty po raz kolejny nadstawiasz tyłek .

Komentarz

• Ja to sie szczerze zastnawiam czy ludzie faktycznie wierza w tego typu ustawki? Jeszcze rozumiem sytuacje kiedy w ostatniej kolejce jakas druzyna gra "o nic" (cos jak nasz mecz z Pogonia w zeszlym sezonie) i pilkarze nie wybiegaja jakos ponadprzecietnie zmotywowani... Chyba jednak czasy troche sie zmienily, a pieniadze w pilce na pewno.

Komentarz

• Rumak odchodzi...
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czyli potwierdziło się, że Magiera to tylko opcja tymczasowa.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Czyli potwierdziło się, że Magiera to tylko opcja tymczasowa.
                  Ja myślę, że on po prostu jest gotowy na kadrę
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Rumak odchodzi...
                    Nie wierzę . User mmm nic o tym nie pisał .

Komentarz

• Zaliczyliśmy najgorszy w ostatnich latach start a mimo to mamy tyle samo porażek co "rewelacje" ligi Lechia i Jagiellonia

Aż się samo nasuwa, że co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą
                      Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Na gali Weszło w piątce najlepszych napastników nie było Niko . Wygrał Robal .

Komentarz

• Dodać trzeba, że to ponoć głosowali sami piłkarze. Zawiść niesamowita albo po prostu nie oglądają ligi, w której grają.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Dodać trzeba, że to ponoć głosowali sami piłkarze. Zawiść niesamowita albo po prostu nie oglądają ligi, w której grają.
                            Cytując klasyka , szary ligowiec się kurva skompromitował . Niko 12 bramek z akcji , Robal 5 .
                            Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Dodać trzeba, że to ponoć głosowali sami piłkarze. Zawiść niesamowita albo po prostu nie oglądają ligi, w której grają.
                              Nie pierwszy raz to widać. Chociażby wystarczy wspomnieć ekstraklasowe nagrody, gdzie do czołowej piątki trenerów poprzedniego sezonu nominowano trenera, co zdobył w tej lidze wszystko, tylko przez szantaż jednego z dziennikarzy, że jak go nie nominują, to on za rok, brać udziału w takiej chucpie nie będzie. Jak zobaczyłem, że jakiś Estończyk jest przed VOO czy Rado, to tylko się zaśmiałem, ale brak Niko na pierwszym miejscu u napastników to już dramat.

Zawiść i jeszcze raz zawiść, możemy nadal ich ***** na boiskach, grając prawie dwa razy więcej meczów w sezonie po 3/4/5-0, a i tak nic się nie zmieni.
                              Pazdan w czołówce brutali, ale Tosika co wyłapał 6 żółtych i jedno czerwo, a powinny być co najmniej 3, to już nie ma.

Rozjebmy ich na wiosnę tak, by znowu zostały im tylko chujowe plebiscyty.
                              Mioduski won
                              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                                Jak zobaczyłem, że jakiś Estończyk jest przed VOO czy Rado, to tylko się zaśmiałem, ale brak Niko na pierwszym miejscu u napastników to już dramat.
                                A jak widzisz, że jakaś Jagiellonia jest w tabeli przed Legią, to też tak się śmiejesz?
                                Nie ekscytuj się tak. Nie można spodziewać się wyników oceniających jedynie Legię Magiery. Była też Legia Hasiego, na którą się nie dało patrzeć.
                                Poza tym, to tylko jakiś głupi plebiscyt. Ważne będzie to, kto wygra ligę.

Komentarz

Pracuję...
                                X