Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    to ile według Ciebie powinien robić czekając na pieniądze, żeby nie wyjść na cwaniaczka?
    oficjalne oświadczenie Wisły

Dariusz Wdowczyk złożył oświadczenie o rozwiązaniu kontraktu z Wisłą Kraków. Oficjalnie powodem są sięgające trzech miesięcy zaległości finansowe - z punktu widzenia klubu podane podstawy nie są jednak zgodne ze stanem faktycznym. Mimo niedawnej trwającej niemal dwa miesiące serii aż siedmiu kolejnych przegranych meczów, współpraca ze szkoleniowcem była dotychczas kontynuowana.
    Ja tam sprzedawczykowi nie wierzę.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wisła twierdziła, że w sprawie z Cierzniakiem to oni mają rację. Jak się skończyło, każdy pamięta. Wisła to typowi dyletanci, jeżeli mowa o kontaktach i ich zapisach
      Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
      Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
      Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
      Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
        Wisła twierdziła, że w sprawie z Cierzniakiem to oni mają rację. Jak się skończyło, każdy pamięta. Wisła to typowi dyletanci, jeżeli mowa o kontaktach i ich zapisach
        A Wdowczyk handlował Idealna para
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          A Wdowczyk handlował Idealna para

Siebie warci Coś mi się wydaje, że gorzej na tym jednak wyjdzie Wisła. Może Wdowiec ma coś już ugadane, że rzucił Wisłę? Hajs tak, czy siak będą mu musieli kiedyś zapłacić.
          Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
          Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
          Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
          Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Wg Wdowca nie decydowały tylko kwestie finansowe:
            - Rozwiązałem umowę z Wisłą i nie widzę dalszej możliwości współpracy z zarządem. Gdyby decydowały finanse oraz to, jak klub o tym pisze, na pewno mógłbym odejść dużo wcześniej - twierdzi Wdowczyk. Krakowianie o decyzji szkoleniowca poinformowali za pośrednictwem strony internetowej. "Oficjalnie powodem są sięgające trzech miesięcy zaległości finansowe" - napisano.
            - Nie jestem w stanie dalej współpracować z tym zarządem. Nic więcej na ten temat nie powiem. Nie będę też wchodził w szczegóły umowy czy finansów. Wisła wiele miesięcy mi nie płaciła - mówi był trener Wisły.
            - Podstawą było dla mnie wyprowadzenie zespołu z zapaści. Udało nam się to osiągnąć. Może nie jest bardzo bezpiecznie, ale drużyna ma przewagę nad strefą spadkową i perspektywę trzech meczów z rzędu na własnym boisku. Jesteśmy też blisko Pucharu Polski. Chciałem wyjść z marazmu, nie zostawiam spalonej ziemi, jestem wdzięczny zawodnikom i sztabowi - dodaje Wdowczyk.
            Przy Reymonta od kilku miesięcy mówi się, że sytuacja między między szefostwem klubu a szkoleniowcem jest napięta. Wcześniej pracę stracili asystent Marcin Broniszewski oraz trener bramkarzy Paweł Primel.
            Tak czy siak z punktu widzenia strategicznego zrobił dobrze - nie odchodzi jako przegrany, a perspektywy dalszej pracy tamże nie wyglądają obiecująco.

Komentarz

• oficjalne oświadczenie Wisły
              Smuda, Jovanovic (?), Mandziara, Cierzniak, o kilku innych bankowo zapomniałem. Za każdym razem Wisła w oświadczeniu pisała, że są pewni swoich racji
              Bynajmniej nie ufam Wdowczykowi, ale po prostu po drugiej strony jest Wisła - historia pokazuje, że są bezsilni jak dziecko we mgle w kwestiach prawnych.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                Jovanovic (?)
                Marko Jovanovic (300k euro) i Milan Jovanic (ponad 500k euro)
                Do tego Genkow (ok 400k euro).

Komentarz

• Mógł odejść miesiąc temu po serii porażek, ale wolał odejść teraz po serii bez porażki. Zawsze lepiej to wygląda

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                    Mógł odejść miesiąc temu po serii porażek, ale wolał odejść teraz po serii bez porażki. Zawsze lepiej to wygląda
                    Ciekawa teoria. Wdowczyk musiał by jednak być jasnowidzem, który w swojej kryształowej kuli widzi nagły i niespodziewany progres gry i wyników. A wtedy to chyba niewiele na to wskazywało. Ja tam go nie bronię ale trenerzy rzadko kiedy podają się dobrowolnie do dymisji lekką ręką rezygnując z kontraktowego hajsu. Tak to już jest.

Żeby daleko nie szukać, też takich mieliśmy (Berg i Hasi), którzy za cholerę sami nie chcieli tak sobie po prostu odejść.
                    Ostatnio edytowany przez r9robins; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• przecież on z niczego nie rezygnuje. Rozwiązuje kontrakt z winy Wisły i jest wolny, ale oni nadal muszą mu zapłacić

Komentarz

• Ciekawostka.
                        Jagiellonia, pomimo dzisiejszych batów wciąż ma najwięcej strzelonych i najmniej straconych goli w lidze.
                        Wojciech K. lubi to .
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Końcówka meczu Piasta z Cracovią
                          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Strzelanina w Szczecinie.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                              Strzelanina w Szczecinie.
                              Węgier odpalił?
                              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Szykuje się niezła liczba strzelonych bramek w tej kolejce.

Komentarz

Pracuję...
                                X