Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Serio myślisz że Wy wygracie w Kielcach, a my przegramy w Gdynii?
    Nie. Jestem pewien, że my wygramy w Kielcach a wy nie wygracie w Gdyni
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Edytowałem zanim odpisałeś ale to w gruncie rzeczy nieważne.
      Taki układ wyników da Ci zarobić mniej więcej 5 zł za każdą postawioną złotówkę. Jak dużo zamierzasz zainwestować?
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Edytowałem zanim odpisałeś ale to w gruncie rzeczy nieważne.
        Taki układ wyników da Ci zarobić mniej więcej 5 zł za każdą postawioną złotówkę. Jak dużo zamierzasz zainwestować?
        Nie gram u buka od pewnego czasu ale możemy zrobić zakład tutaj Jak będzie tak jak napisałem to zmienisz avatar na tydzień (i będziesz się udzielał co nie co) i umieścisz w nim logo Arki Jak my stracimy pkt a Lechia zdobędzie komplet to ja wstawię w swój zdjęcie herbu dziewczyn. Umowa stoi ?

Swoją drogą to jak żeś wyliczył te 5 zł? Na Legię płacą z tego co widzę 1,9 a Arkę 1x płacą ok 1,5 ...
        Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Nie gram u buka od pewnego czasu ale możemy zrobić zakład tutaj Jak będzie tak jak napisałem to zmienisz avatar na tydzień (i będziesz się udzielał co nie co) i umieścisz w nim logo Arki Jak my stracimy pkt a Lechia zdobędzie komplet to ja wstawię w swój zdjęcie herbu dziewczyn. Umowa stoi ?

Swoją drogą to jak żeś wyliczył te 5 zł? Na Legię płacą z tego co widzę 1,9 a Arkę 1x płacą ok 1,5 ...
          Nie stoi, nie zakładam się o pryncypia.
          W dniu meczu za zwycięstwo/remis(ostatecznie DNB) będą płacić ok 2.1~2.2
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

W dniu meczu za zwycięstwo/remis(ostatecznie DNB) będą płacić ok 2.1~2.2
            Skoro więc teraz za wygraną gości płacą ok 2.3 (strzelam, skoro 1x jest 1.5), to jak dużo zamierzasz zainwestować w czyste 2 teraz a potem na kontrę na 1x w dniu meczu za 2.2?

Komentarz

• Na kontrę nic, na czyste 2 poszedł 1000 - po kursie 3.4
              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Po 11 kolejce Korona była 8 , minęły dwie kolejki i zajmuje ostatnie miejsce . Do 5 miejsca traci jednak tylko 4 punkty a ostatnie pięć drużyn ma po 14 oczek . Marzenie Macieja Skorży iści się na naszych oczach .

Komentarz

• W następnej kolejce wygrana Arki i Cracovii.
                  Legia wygrywa w Kielcach i leci u nich trener

W rewanżach:

Legia zgubi punkty w Gdańsku
                  Lechia z Jagiellonią i Piastem
                  Zagłębie z Petrochemia i Ruchem oraz Legia (wygrana w Lubinie)
                  Lech z Pogonią

Pozdrowienia od fryzjera

Komentarz

• Ile już tymi twoimi teoriami zrobiłeś kasy u buków?

Komentarz

• Piszę tu bo tutaj chyba była dyskusja na temat kandydatów na prezesa PZPN . Ziutek wreszcie zdiagnozował problemy naszej skopanej .
                      "– Ale to co słyszymy od pana teraz, to są ogólniki. Myślę, że delegaci, którzy mają na pana zagłosować, takim brakiem szczegółów się nie zadowolą. Co wymaga zmian na teraz?
                      – Już mówię. Jeżeli chodzi o to, żeby zmienić polską piłkę, trzeba do niej włożyć więcej pieniędzy. Bez pieniędzy będziemy kuleli, dochodzili do jakości, a tę jakość potrzebujemy już teraz. Potrzebujemy więcej pieniędzy. Żeby to można było spełnić, musimy uporać się z kibolami. Poważny biznes nie wejdzie do piłki, jeśli nie będzie czystych stadionów. Będziemy lobbować, będziemy namawiać, przekonywać. Zresztą widzę, że nasze konferencje prasowe, które w ostatnim czasie mają miejsce, już zrobiły pełne wyrwy, bo już słyszałem, wczoraj, że minister Ziobro podjął wątek walki z kibolami."

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
                        W następnej kolejce wygrana Arki i Cracovii.
                        Legia wygrywa w Kielcach i leci u nich trener[/B]

W rewanżach:

Legia zgubi punkty w Gdańsku
                        Lechia z Jagiellonią i Piastem
                        Zagłębie z Petrochemia i Ruchem oraz Legia (wygrana w Lubinie)
                        Lech z Pogonią

Pozdrowienia od fryzjera
                        Pierwsze pudło - trener już poleciał
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Lech dzisiaj gol po karnym z dupy. Czy cała Polska będzie oburzona?
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Lech dzisiaj gol po karnym z dupy. Czy cała Polska będzie oburzona?
                            Jak na razie to to forum bardziej to przeżywa niż cała Polska. Cała reszta dawno już przestała, a tutaj dalej swoje...

Komentarz

• Nie przeżywa tylko wskazuje hipokryzję.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Harmidru nie ma, bo bramka na 2:0 była.

Jutro o 18.00 Arka - Lechia, liczę na pierwsze odrobienie strat w stosunku do Gdańszczan.
                                Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X