Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tetteh.

Wesoły Jan chyba leci.
    W końcu doczekał się czerwonej.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Standardowo jakieś sanki czy za co czerwień?
      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
        Standardowo jakieś sanki czy za co czerwień?
        Ściągnął, za koszulkę do parteru, Kiełba, który wychodził sam na sam.
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Tymczasem Lech umacnia ostatnią pozycję w tabeli

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
            Tymczasem Lech umacnia ostatnią pozycję w tabeli

szkoda Janka
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Szkoda,że naturalny następca zajęty.

Komentarz

• Mhmm, ładnie Leszek. Jestem pełen podziwu

Komentarz

• Ja rozumiem , że można mieć fal start ale przegrać trzema bramkami z Koroną :szok:

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
                    Minął rok , Weszło powinno się umówić z Rutkowskim na wywiad . Chętnie przeczytam . Na forum Lecha sami roszczeniowcy , cmokaczy brak .

Komentarz

• Oni chcą pobić wynik z zeszłego sezonu, jeśli idzie o najgorszy i najbardziej frajerski start. Trzymam kciuki by sie udało - widać zaangażowanie i determinacje!
                      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                        Oni chcą pobić wynik z zeszłego sezonu, jeśli idzie o najgorszy i najbardziej frajerski start. Trzymam kciuki by sie udało - widać zaangażowanie i determinacje!
                        To jaki oni mieli wtedy dorobek punktowy i po ilu kolejkach w momencie zwolnienia Skorży?

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                          To jaki oni mieli wtedy dorobek punktowy i po ilu kolejkach w momencie zwolnienia Skorży?
                          12 kolejek, 6 punktów, bilans 1-3-8, bramki 10-21.

i nadeszła 13. pechowa kolejka. Lech przyjeżdża do Warszawy, Alergik strzela bramę na 0-1 co daje pierwsze zwycięstwo w lidze od 3-ech miesięcy, a Pogoń wtedy zalicza pierwszą porażkę w sezonie z pasiastymi...

4 leszki, 1 korona i dobry wieczór człowiek ma
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• No to chyba trzeba się już powoli zastanawiać kto za Janka w Lechu. Cały czas do wzięcia jest Maciek Skorża. Stanowski pompuje na twitterku Michniewicza. Natomiast ja mam info z Węgier, że po weekendzie dostępny może być ciekawy trener norweski
                            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                              12 kolejek, 6 punktów, bilans 1-3-8, bramki 10-21.

i nadeszła 13. pechowa kolejka. Lech przyjeżdża do Warszawy, Alergik strzela bramę na 0-1 co daje pierwsze zwycięstwo w lidze od 3-ech miesięcy, a Pogoń wtedy zalicza pierwszą porażkę w sezonie z pasiastymi...

4 leszki, 1 korona i dobry wieczór człowiek ma
                              Ni uja, to jest nie do pobicia. Rekord na kilka lat

Komentarz

• Chyba Lechowi nie uda się uratować przed spadkiem w tym sezonie. Tam jest taka atmosfera że żaden trener nie pomoże. Do tego Jasio na złość kibicom wystawia Formelle. Widzewa nie ma, Polonii nie ma, Lecha nie będzie. A reszta meczy nie smakuje tak samo

Komentarz

Pracuję...
                                X