Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nieźle...

Łukasz Olkowicz @LukaszOlkowicz 2 min.2 minuty temu
    Dzieje się wokół Bartosza Kapustki. Leicester City złożyło ofertę na 5 milionów euro, Cracovia odrzuciła
    Swoją drogą liga angielska dla Kapustki to chyba nie za bardzo.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Też tak mi się wydaje, z jego posturą... jak on u nas odbijał się od Jędzy i Hlousek'a. To co dopiero taki np. Kompany czy Matic. Hiszpania byłaby chyba najlepszym wyborem.

Komentarz

• Pogoń słabiutka.... Ciekawe jakimi przesłankami kierował się zarząd zatrudniając Moskala
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
          Pogoń słabiutka.... Ciekawe jakimi przesłankami kierował się zarząd zatrudniając Moskala

Dramatycznie słaba... w drugiej połowie ZERO klarownej sytuacji... gdyby jeszcze oni zapierdalali jak dziki - wynik można byłoby zrozumieć, ale tak? Szkoda, że w piątek grali, bo tylko weekend spier***ony.
          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Typowa polska liga. Pogoń na papierze ma naprawdę dobry skład, ale w rzeczywistości nie są lepsi od niedobitków z Kielc.

Obecnie nie widzę Canal + myślisz, że pojawi się dopiero jak się zacznie mecz o 20.30?
            Oprócz Elevenów jest wszystko.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta

Oprócz Elevenów jest wszystko.
              No już wiem, że są ale na koncie premium.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Zagłębie chyba wejdzie w tym sezonie w rolę Piasta. Tylko wydaje mi się, że przy podobnej przewadze dużo ciężej będzie ich dogonić niż Gliwiczan sezon temu. Generalnie Stokowiec z jeszcze większych przeciętniaków zrobił bardzo dobrze grającą drużynę.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dokładnie. jesli Zagłębie będzie prezentowało dalej taką grę - główny rywal do mistrza.

Komentarz

• Oglądał ktoś Ligę + Extra ? W którą stronę płyną ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                      Oglądał ktoś Ligę + Extra ? W którą stronę płyną ?
                      Publiczność została już bez modelek, a program znowu oparty na dyskusjach, a nie miernych żartach więc wrócili na właściwą drogę.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Publiczność została już bez modelek
                        Modelki wyrzucili za to wczoraj za Moskalem siedzial gruby uśmiechnięty wąsacz. Kto nie widzial niech żaluje.

Komentarz

• Tomasz Włodarczyk @wlodar85 2 min.2 minuty temu Warszawa, Polska
                          Karol Linetty w Sampdorii. W poniedziałek wylot do Włoch. Szczegóły zaraz na @przeglad od @MHenszel
                          No to Lech traci kluczowego gracza. Coś czuje, że Janek będzie pierwszym, który zwolni swoje miejsce na karuzeli trenerów
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Przecież chyba dostaną za niego trochę pieniędzy aby się wzmocnić...

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
                              Przecież chyba dostaną za niego trochę pieniędzy aby się wzmocnić...
                              Myślisz Nie grają w pucharach a budżet trzeba dopiąć więc nie byłbym taki pewien. No chyba, że Jasiu wyciągnie Kwieka z Górnika Zabrze
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Mają w tym sezonie ciśnienie na zdobycie Mistrzostwa, a sezonu z wielką pompą nie zaczęli, więc może tak być. W kontekście Linettego pojawiały się kwoty rzędu 3-5 mln euro.

Komentarz

Pracuję...
                                X