Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Masakra jak to można było tak spierdolić.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Za tydzień będzie tak

Wyłączyłem po 15 minutach. Aż zacytuję:
      Łooo Panie, kto to Panu tak spier.dolił?
      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Słyszałem, że Dogrywka ponoć była ciekawsza. Ja wyłączyłem po skrócie Zagłębia. Co było później?

Komentarz

• W zeszłym sezonie można to było oglądać bez obrzydzenia, teraz się nie da. Jakieś wejścia, brawa, laski - remiza, kierwa, jeszcze tylko disco polo brakuje. Wytrzymałem pięć minut i wyłączyłem.
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Pamiętam zawsze dobrze się oglądało Orange Ekstraklasę , człowiek czekał z utęsknieniem na kolejne odcinki. W takich audycjach powinni dać się wykazać fachowcom , myślę że towarzystwo Jacka Gmocha czy Tomasz Hajto byłoby właściwym rozwiązaniem.

Oprócz tego , że Zagłębie Lubin może się stać kandydatem to podium w lidze to warto zwrócić uwagę na Chorzowian. Mają paru młodych zawodników którzy klepią fajną piłkę. Brakuje im tylko jakiegoś konkretnego golkipera , bo do Skaby trochę się kleją kiksy.

Komentarz

• A' propos programów poligowych - wspomnień czar

https://www.youtube.com/watch?v=ZyRPFoQsR1s

Podaję tylko linka, bo nie wiem co zrobić , aby pokazał mi się bezpośredni podgląd do jutuba.

Komentarz

• Przyłączam się do plucia na nową Ligę+ Ekstra. Oklaski, łyse peruki, łączenia do studia obok, głupkowate żarciki...
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Niby to program tylko o piłce, ale zaczynam być przerażony tym jak wszystko dostosowuje się do poziomu debila.

Komentarz

• Powiedzieć o tym czymś wczoraj "program o piłce", to tak jakby nazwać "Bravo Sport" gazetą sportową
                    I nawiązanie do Bravo Sport nie jest przypadkowe.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• wg Smokowskiego z twittera "Dziękujemy wam za wszystkie głosy po L+E. Te krytyczne zwłaszcza👍🏻Na pewno wezmiemy pod uwagę Kto sie nie rozwija ten sie zwijaBedzie dobrze"

https://twitter.com/TSmokowski/statu...44190291775489

zobaczymy za tydzień

Komentarz

• A Twarowski żyje w przekonaniu, że publiczność to jedyny problem:
                        "Andrzej Twarowski ‏@TwaroTwaro 56 min56 minut temu
                        Krótko, co było źle? Publika wiadomo, że musi być staranniej dobrana i zainteresowana jakkolwiek tematem. Mam wrażenie, że to główny zarzut."

Jak ktoś tłituje, to niech go, dla dobra wspólnego, wyprowadzi z błędu.

Komentarz

• Twarowski widzę prezentuje typowe podejście gwiazdora, nie on jest dla publiczności tylko publiczność dla niego, chyba Młynarskiej się za dużo naczytał.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• po prostu Twarowski to kolejna osoba, którą Twitter bolesnie zdemaskował pokazując jaki jest naprawdę

Komentarz

• Dlatego nie zakładam tam konta

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                Pamiętam zawsze dobrze się oglądało Orange Ekstraklasę , człowiek czekał z utęsknieniem na kolejne odcinki. W takich audycjach powinni dać się wykazać fachowcom , myślę że towarzystwo Jacka Gmocha czy Tomasz Hajto byłoby właściwym rozwiązaniem.

Oprócz tego , że Zagłębie Lubin może się stać kandydatem to podium w lidze to warto zwrócić uwagę na Chorzowian. Mają paru młodych zawodników którzy klepią fajną piłkę. Brakuje im tylko jakiegoś konkretnego golkipera , bo do Skaby trochę się kleją kiksy.
                                Rozumiem, że oni mają dołączyć do wczorajszego towarzystwa w czepkach? To tak wtedy będą tam pasowali Bo żeby pogadać o piłce to chyba nie bardzo
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X