Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Dokładnie. Tak samo było z Czerczesowem, chciał robić poważną piłkę to mu nie pozwolili i wzięli parodystę.
    Nie ma to jak oceniać gościa po dwóch meczach.

Komentarz

• Czy by Latal został czy kogo by nie wzięli to Piast w tym roku będzie grał o utrzymanie. Takie uroki tej ligi

edit: Tej Lechii Nowaka to w pucharach też bym nie widział, nawet Wiśle Płock zostawiają hektary wolnego miejsca. Nie dziwię się, że w sparingu Partizan ich gładko rozjechał. I Furman z przytupem wraca.
      Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dwaj główni rywale w walce o mistrza już w pierwszej kolejce tracą punkty. Albo w końcu odskoczymy reszcie stawki, albo znowu będzie wyścig żółwi.

Komentarz

• Wyścig ślimaków po mistrzostwo ruszył w zawrotnym tempie. Najpierw Lechia gdzie wszyscy chcą atakować (ale indywidualnymi rajdami, bo po co podawać), ale nikomu się nie chce biegać i bronić. Teraz Lech i taktyka jaką Jaś nam serwował w swoich początkach pracy, czyli milion podań pomiędzy stoperami i defensywnymi pomocnikami. Idealny usypiacz jakby ktoś miał problem ze snem.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• będzie jak co roku. Jaka druzyna odpali i będzie do zimy rewelacja rozgrywek. Tylko kto w tym roku?
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• http://pierwsza.tv/account/register?ref_id=64675

Na pierwszej.tv dali też canaly, n+sport i jakość taka jak na EURO. Jest TVP Sport, Eurosporty, FightCluby, SportClub, Extreme, Orange Sport, Polsaty czyli co w TV to wszystko udostępniają. Eleveny pewnie dodadzą jak Hiszpania, Włochy i Francja ruszy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                http://pierwsza.tv/account/register?ref_id=64675

Na pierwszej.tv dali też canaly, n+sport i jakość taka jak na EURO. Jest TVP Sport, Eurosporty, FightCluby, SportClub, Extreme, Orange Sport, Polsaty czyli co w TV to wszystko udostępniają. Eleveny pewnie dodadzą jak Hiszpania, Włochy i Francja ruszy.
                zarejestrowałem się tam na euro ale działało ujowo

Komentarz

• Zamieszczone przez romekk Zobacz posta
                  zarejestrowałem się tam na euro ale działało ujowo
                  Jak na moim internecie niecałe 3 mb jak jestem w robocie działa bez ścinki, to co masz za internet?

Zagłębie w takim tempie dojedzie do 10.

Komentarz

• Zagłębie tak mocne, czy Korona tak słaba? Czekam na opinie forumowej gawędzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                      Zagłębie tak mocne, czy Korona tak słaba? Czekam na opinie forumowej gawędzi.
                      Możemy sobie na ten temat pogawędzić, a jako przedstawiciel forumowej gawiedzi, uważam że Zagłębie jest mocne, a Korona tradycyjnie będzie się bronić przed spadkiem.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Jak na moim internecie niecałe 3 mb jak jestem w robocie działa bez ścinki, to co masz za internet?

Zagłębie w takim tempie dojedzie do 10.
                        internet mam bardzo dobry i normalne programy działały bez problemu a te z meczami wywalało i to nie tylko mi bo widziałem sporo komentarzy ludzi którym nie działało.

Komentarz

• Zamieszczone przez romekk Zobacz posta
                          internet mam bardzo dobry i normalne programy działały bez problemu a te z meczami wywalało i to nie tylko mi bo widziałem sporo komentarzy ludzi którym nie działało.
                          Ja EURO miałem czas szerzej oglądać w fazie grupowej, a liga na pewno nie będzie nigdy miała takie obciążenia, bo jednak tych zrodel gdzie oglądać można trochę jest

A Zagłębie jest mocne, trener został, drużyna poza Starzyńskim się wcale nie zmieniła, a jego miejsce zajął w końcu zdrowy Vlasko. A już wiosną oprócz nas to był najlepiej grający i punktujący zespół. Ostatnie 5 meczów w grupie mistrzowskiej:
                          Ruch 4-1
                          Legia 2-0
                          Pogoń 3-1
                          Lech 3-0
                          Piast 1-0

Komentarz

• Liga + Ekstra z roku na rok, to coraz większa żenada. Mniej piłki, więcej błazenady.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Liga + Ekstra z roku na rok, to coraz większa żenada. Mniej piłki, więcej błazenady.
                              Nie no porażka na całej linii... Tanie reality show z tego zrobili. Jeszcze tylko tą co za Pazdanem siedzi niech za wodziankę zatrudnią.

Komentarz

• Dokładnie tak. Głupawe żarty, jakieś pomidory, przydługie wprowadzenia do programów. Kiedyś była sama dyskusja i było dobrze. To teraz narobili tych różnych dziwolągów. Jak na oddzielne studio z analizą to wyglądało to bardzo marnie. Porównując to do analizy Zachodnego to ... nie ma porównania. Głównie show, a coraz mniej merytoryki

Komentarz

Pracuję...
                                X