Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po Furmanie czas na Sylwestrzaka. Bardzo rozsądne transfery jak na beniaminka
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wisła w końcu skorzystała z opcji wykupienia Wolskiego? Czy nawet na niego nie mają kasy?

Komentarz

• Nasz ulubieniec B. Drągowski bliski transferu do Fiorentiny. Testy medyczne możliwe jeszcze jutro.
        "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
          Wisła w końcu skorzystała z opcji wykupienia Wolskiego? Czy nawet na niego nie mają kasy?
          Mieli czas do 15 maja, nie skorzystali. Wolski ma kontrakt do czerwca 2017, tak więc Fiorentina zapewne chciałby go sprzedać / podpisać nowy.
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
            Dość egzotycznie brzmiąca wiadomość.
            Dokładnie Jak to możliwe? Na jakiej zasadzie? Czy jednak wypożyczenie?

Komentarz

• Generalnie nie jestem zadowolony z tego że mamy nowego trenera, jak ja nie lubie takich zmian jak klub odnosi sukcesy. Transfery powiedzialbym średnie, lubiłem Czerczesowa, dobry gość, z głową, pomysłami. Basnik Hasi opinie ma różne. Shady tu http://przedmeczem.info jest liga polska terminy meczów, spotkań, aktualizują na bieząco jakbyś był zainteresowany.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                Dokładnie Jak to możliwe? Na jakiej zasadzie? Czy jednak wypożyczenie?
                Został wypożyczony do końca sezonu z Toulouse FC z opcją transferu definitywnego.

Komentarz

• W Legii myślę, że przydałby się gracz w miejsce Dudy taki jak Radek Majewski, który będzie się bawić z przeciwnikami tak jak ja z projektantką wnętrz https://www.magostudio.pl przy planowaniu mojego mieszkania.
                  Ostatnio edytowany przez aleksander07; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Leszki postanowili rozwalić ostatni, dobrze funkcjonujący element w klubie i na szefa Akademii mianowali Ulatowskiego.

Komentarz

• I kolejny zawodnik łączony przed laty z polskimi klubami, czyli Delew zawitał do Ekstraklasy. Pogoń na papierze będzie miała naprawdę fajną jedenastkę: Kudła - Rudol Fojut Czerwiński Nunes/Lewandowski - Gyurcso Drygas Murawski Akahoski Delew - Zwoliński.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dariusz Zjawiński został nowym napastnikiem Arki Gdynia.

Komentarz

• Out:
                          Lado

In:
                          Drygas
                          Niepsuj
                          Dalew

Gdyby jeszcze ogarnęli napadziora - byłbym zadowolony z ruchów transferowych ()

Zobaczymy kiedy zarejestrują Dalewa, albowiem podobno sam rozwiązał kontrakt ze swoim byłym klubem (coś jak casus Kuciaka).

Pierwotnie starali się Mitchella Schet'a ( http://www.transfermarkt.pl/mitchell.../spieler/29863 ) - ale poszedł do Slovana.

Papiery papierami - zobaczymy jak Moskal ich ustawi.

@ Antares - Lewandowski u nas też może out
                          Słowik- Rudol Fojut Czerwiński Niepsuj - Gyurcso Drygas/Matras Murawski Frączczak/Kort Delew - Zwoliński.

Tak bym widział pierwszą "11tkę" na tę chwilę.
                          Ostatnio edytowany przez Bugi B.; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• E tam, i tak z Moskalem będziecie remisować

Komentarz

• Miał grać na wschodzie czyli w Białymstoku ,ale Łukasz Madej wraca do Wrocławia ,ponownie zagra w zespole Śląska.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Rafał Wolski w Lechii. Przechodzi na zasadzie transferu definitywnego z ACF Fiorentina.

Komentarz

Pracuję...
                                X