Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lech podobno zainteresowany Nesporem: http://katowickisport.pl/nespor-odej...4,1,12778.html

Komentarz

• Vacek, podobno nie poradził sobie w Sparcie, bo za duża presja była. Ciekawe czy w Lechu udźwignie? Z nami w ostatnim meczu już mu nie poszło. Nie zdziwię się jak będzie się okaże, że sobie kupili takiego czeskiego Masłowskiego.

Komentarz

• Czyli Piast robi wyprzedaż / zejście z kosztów ?
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
          Podobno Piast nie miał kasy żeby go wykupić ze Sparty Praga.
          Przecież nawet na oficjalnej stronie Piasta masz, że wykupili go ze Sparty za 250 tys euro. Lechowi pewnie sprzedali z odpowiednim zyskiem. Podobno nie było ich stać żeby płacić mu 20 tys euro pensji miesięcznie. Nie wykupią natomiast Nespora.

Komentarz

• Sparta pokrywała znaczna część ich pensji na wypożyczeniu.
            (L)egionowo

Komentarz

• Bez następców podobnej klasy to w przyszłym sezonie trener sezonu wraz z bramkarzem i obrońcą sezonu druga ósemka wraz z Łęczną i Niecieczą - mobilizacje youtubowe na osiedlu w blasku rac bardzo się przydadzą.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• nastepcy moze sie i znajda na podobnej zasadzie jak w minionym sezonie.
                Piast moze sie wyspecjalizowac w reeksporcie Czechow, przynajmniej do czasu,
                kiedy trener sezonu nie strzeli focha, lub nadepnie na odcisk Zdzisiowi.
                jacki77

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  Bez następców podobnej klasy to w przyszłym sezonie trener sezonu wraz z bramkarzem i obrońcą sezonu druga ósemka wraz z Łęczną i Niecieczą - mobilizacje youtubowe na osiedlu w blasku rac bardzo się przydadzą.
                  Raczej i bez tych nastepcow w pucharach wpierdol od czegokolwiek co nie jest Litwa albo Macedonia, a w lidze zazarty bój o gorna ósemkę zakonczony raczej niepowodzeniem. Drużyny jednej rundy tak mają.

Komentarz

• Będzie podobnie jak z Jagą, rozpieprzenie składu na drobne a później eurowpierdziel i zjazd na ligowym podwórku.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                      Raczej i bez tych nastepcow w pucharach wpierdol od czegokolwiek co nie jest Litwa albo Macedonia, a w lidze zazarty bój o gorna ósemkę zakonczony raczej niepowodzeniem. Drużyny jednej rundy tak mają.
                      Dlatego nie ma co się dziwić Vackovi
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Marcin Brosz odchodzi z Korony Kielce - poinformował portal "Sport.pl". 43-letni szkoleniowiec prowadził zespół od czerwca ubiegłego roku.

- Definitywnie rozstałem się z Koroną Kielce. Moja wizja rozwoju klubu nie została zaakceptowana - powiedział Brosz.
                        90minut.pl

Komentarz

• A tymczasem http://www.twojezaglebie.pl/wielkie-...aglebia-103682

Na razie niby plota, ale jeśli go wezmą to ładnie Braci osłabią...
                          Bo śnieg...

Komentarz

• Moskal trenerem Pogoni.

http://www.90minut.pl/news/266/news2...em-Pogoni.html

Jestem w szoku
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Moskal trenerem Pogoni.

http://www.90minut.pl/news/266/news2...em-Pogoni.html

Jestem w szoku
                              No cóż...Brosz miał kontrakt na stole - nie wiem czemu dalej łudził się, że będzie w Kielcach. Działacze nie czekali dalej i dogadali się z Moskalem - podejrzewam, że głównie przez znajomość ze Stolarczykiem. Mam nadzieje, że jak nie wypali to Stolar też poleci, bo Mroczek nawet pewnie nie wiedział, że taki gość istnieje.

U mnie ma czystą kartę - rozliczę za jakiś czas. Daję mu minimum rundę jesienną.
                              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                                No cóż...Brosz miał kontrakt na stole - nie wiem czemu dalej łudził się, że będzie w Kielcach. Działacze nie czekali dalej i dogadali się z Moskalem - podejrzewam, że głównie przez znajomość ze Stolarczykiem. Mam nadzieje, że jak nie wypali to Stolar też poleci, bo Mroczek nawet pewnie nie wiedział, że taki gość istnieje.

U mnie ma czystą kartę - rozliczę za jakiś czas. Daję mu minimum rundę jesienną.
                                A jakie masz oczekiwania ?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X