Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W zgodzie z przepisami chyba nie może zostać
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Bugi, Murawski zostaje u was czy idzie do Arki?
      Przed świętami Bożego Narodzenia przedłużył kontrakt o rok do czerwca 2017 roku, zatem jeśli ma iść do Arki to za rok.

Ogólnie patrząc przez pryzmat czasu, który upłynął mogę powiedzieć, że dość mocno się myliłem co do niego - odczucia miałem ambiwalentne, bo z jednej strony umiejętności, doświadczenie, a z drugiej miałem spore obawy co do motywacji i chęci grania(Plus pochodzenie i przebieg kariery). W tym drugim Muraś nie pozostawia złudzeń - obok Frączczaka najbardziej charakterny gość.
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• A co chodzi z tym Dźwigałą, że prezes tak na niego nalega?? Przecież z niego żaden trener...
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czas na Kurier Wielkopolski

Kamiński , Volkov oraz Sisi nie przedłużają umów w Poznaniu. Oprócz bramkarza Putnockyego do Lecha doszedł Lasse Nielsen , czyli kolejny Duńczyk.

Lasse Nielsen został dzisiaj nowym piłkarzem Lecha Poznań. Z klubem podpisał trzyletnią umowę.

29-letni duński obrońca występował ostatnio w rodzimym Odense Boldklub. W tym sezonie rozegrał do tej pory 21 ligowych spotkań. W przeszłości grał też w innych duńskich klubach - m.in. FC Vestsjælland, Næstved IF.
          Vladimir Volkov i Sisi nie przedłużą wygasających 30 czerwca kontraktów z Lechem Poznań.

Obaj trafili do "Kolejorza" zimą tego roku. Czarnogórzec był wypożyczony z KV Mechelen, a Hiszpana obowiązywała półroczna umowa.
          90minut.pl

Komentarz

• Płock za 15 minut awansuje do eklapy.
            q[-_-]p

Komentarz

• Stanowski podał na TT że Vacek będzie piłkarzem Lecha.

Komentarz

• Wg Stanowskiego Lech dogadał się z Kamilem Vackiem.

Edit: Spóźniłem się, do usunięcia.
                "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Ładny pogrom w Płocku 5:0. Może to dodatkowy argument, żeby Osuch odpuścił sobie swój cyrk.

Zawisza na sprzedaż?

http://www.portalkujawski.pl/index.p...za-na-sprzedaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                    Stanowski podał na TT że Vacek będzie piłkarzem Lecha.
                    klub bez jaj pozyskuje Vacka. Coś niesamowitego
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Mateusz Szczepaniak został zawodnikiem Cracovii Kraków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                        klub bez jaj pozyskuje Vacka. Coś niesamowitego
                        dobre

Komentarz

• Putnocky,Duńczyk,Vacek...Niespodziewany pośpiech przy Bułgarskiej.Jaja to będą jak Lech nie sprzeda Linettego, bo głównie ze sprzedaży pomocnika ma być siano na transfery. Jevticia chce Partizan,lecz mało daje.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• A to rok temu nie było podobnie, że szybko się "wzmocnili" tj. po końcówce sezonu? A jak transfery wypalily, to nie muszę przypominać Ciekawe czy Vacek nie będzie takim "jednosezonowcem". Porównując go do Hamalainena, to chyba lepszy jest fin.

Komentarz

• Brawo dla Vacka. Nie ma to jak odejść z wicemistrza kraju, który zagra w pucharach do ligowego średniaka, który puchary zobaczy jak świnia niebo. Poważny awans sportowy.

Komentarz

• Podobno Piast nie miał kasy żeby go wykupić ze Sparty Praga.

Komentarz

Pracuję...
                                X