Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    ze niby gdzie tak jest?
    W USA Przy jednym meczu tak właśnie wygląda przewaga własnego boiska. Sprawdź na przykładzie NFL
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Wrzucę swoje 3 grosze na temat gali. W sumie nie spodziewałem się po niej niczego wielkiego. I się nie zaskoczyłem

1. Ogólnie poziom prowadzenia wg. mnie słaby (tylko ja odniosłem takie wrażenie ? może się kierwa w między czasie wysferzyłem ). Słabe żarty, robienie sobie z obcokrajowców żartów ponieważ słabo lub w ogóle nie mówią po polsku, wycieczki osobiste ... dla mnie słabe, to miała być gala a nie integracja przy grillu.

2. Obrońce jeszcze jakoś przełknąłem ale wybór przy pomocniku i mimo wszystko trenerze był dla mnie nieuzasadniony. Jodłowiec, filar drużyny, powołanie na Euro, w zdecydowanej większości meczy, w których grał był postacią wiodącą i przyczynił się znacznie do zdobycie Mistrzostwa.

3. Trener. Czerczesow przyszedł do Legii w momencie kryzysu, ciśnienie w klubie jak w wulkanie, drużyna po Bergu rozregulowana i pewnie jeszcze wewnętrznie rozdarta. Zdobywa Mistrza i Puchar. Wygrywa Latal, który pewnie gdyby dostał propozycję z Legii w tym samym momencie to by się jej nie podjął (takie jest moje zdanie).

Potwierdza to tylko moje zdanie, że piłkarze Legii w środowisku uchodzą za przepłacanych gamoni (co pewnie w niektórych przypadkach jest prawdą) i widocznie, jeśli jesteś z Legii to trzeba walnąć 28 goli wszystkich drużynom z ESA, dorzucić parę asyst aby zostać przez kolegów z boisk docenionym
      Ostatnio edytowany przez Budyń; [ARG:4 UNDEFINED].
      http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• A ja bym się wynikami gali za bardzo nie ekscytował, bo wyniki głosowania nie pierwszy raz były kuriozalne. Rok temu żaden z piłkarzy Lecha Poznań nie otrzymał indywidualnej nagrody, a trenera roku zrobili Probierza. W tym roku Nikolić nie dał szans aby Mistrza Polski został pominięty, ale ogólnie to gala wpisała się w trend
        Ostatnio edytowany przez e(L)egion; [ARG:4 UNDEFINED].
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Idealne podsumowanie gali przez Leśnego

Wybory na Gali Ekstraklasy? Nie mnie to oceniać, choć niektóre wybory powiedziałbym zabawne. Taki show, niemający wiele wspólnego z rzeczywistością. Piłkarze Legii grają jednak w trochę innej dyscyplinie sportu niż np. z całym szacunkiem piłkarze Piasta czy Pogoni. Jak grasz 30 meczów w sezonie w tym 10 o stawkę, to jest dużo łatwiej niż jak grasz 60 spotkań w Legii i jeszcze kilka w kadrze. To dwa różne sporty i nie ma sensu tego nawet porównywać.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Z wyborami ciężko dyskutować, wszystko zostało powiedziane, jednak zgodzę się że gala to taki show pocieszenia, a z drugiej strony trzeba przyznać Latalowi szacunek za to że ze z anonimowych grajków zrobił drużynę która walczyła o mistrzostwo.

Co do samej gali były fajne momenty, owszem część żartów czerstwa i żałosna, ale skład Schalke czy niemiecki Kapustki mi się podobał ale może mam inne poczucie humoru.

Ktoś zanotował kto zaintonował Ceeeee na koniec, bo mnie się wydaję że Jędza?

Komentarz

• Poziom tego „konkursu” z jednej strony, a mediów głównego ścieku z drugiej najlepiej obrazuje tytuł na stronie internetowej gazietki: „Nikolic uratował honor Legii na Gali Ekstraklasy”
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń Zobacz posta
                3. Trener. Czerczesow przyszedł do Legii w momencie kryzysu, ciśnienie w klubie jak w wulkanie, drużyna po Bergu rozregulowana i pewnie jeszcze wewnętrznie rozdarta. Zdobywa Mistrza i Puchar. Wygrywa Latal, który pewnie gdyby dostał propozycję z Legii w tym samym momencie to by się jej nie podjął (takie jest moje zdanie).
                Akurat co do tego wyniku nie miałem wątpliwości. W takich plebiscytach (nie tylko u nas w kraju) często wygrywa trener słabszej drużyny, który osiągnął z nią wynik ponad miarę. Obiektywnie oceniając to Latal raczej zasłużenie wygrał. Stach miałby większe szanse, gdyby w rundzie finałowej Legia zdominowała rywali. Bo fakt, że był niemiły na wywiadach i konfach nie miał przeciez znaczenia, prawda?

Komentarz

• Jak już miałbym wybierać pomiędzy Stokowcem, a Latalem to zdecydowanie rudy. On nie tylko awansował z ZL do ekstraklasy ale również zrobił drużynę z wczasowiczów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                    Jak już miałbym wybierać pomiędzy Stokowcem, a Latalem to zdecydowanie rudy. On nie tylko awansował z ZL do ekstraklasy ale również zrobił drużynę z wczasowiczów.
                    Stokowcowi należy oddać, że to co zrobił w rundzie mistrzowskiej to naprawdę kawał dobrej roboty Zagłębie naprawdę grało bardzo dobrze i szczerze to boję się myśleć co by było jakby do końca było jeszcze z 4-5 kolejek, widać że byli w gazie.

Swoją drogą interwencja sezonu to akcja bramkarza Legii w meczu Wisła - Lech po strzele obecnego kolegi z drużyny

Komentarz

• Brosz też zrobił świetną robotę w Koronie. Z pewnego spadkowicza zrobić porządną drużynę. Pozbierał trochę szrotu i ładnie to ogarnął. Przecież przed sezonem każdy Koronę z góry uważał za spadkowicza i jedynym pytaniem było, kto z nimi spadnie.

Komentarz

• Najlepsza robotę wykonał Podoliński. Wystarczy już tej przygody PBB z Ekstraklasą, i tak trwała za długo.

Komentarz

• Nie pamiętam w którym temacie była wczoraj dyskusja odnośnie Superpucharu, ale na LegiaLive jest takie info:

Piłkarze Czerczesowa mają już wolne. Zawodnicy do treningów wrócą w drugim tygodniu czerwca. 10 czerwca rozpoczną obóz w Warce, a 10 dni później wylecą na drugą część przygotowań w Austrii. Pierwszy mecz rozegrają 9 lipca - przy Łazienkowskiej podejmą Piasta Gliwice w starciu o Superpuchar Polski.
                          http://legionisci.com/news/67386_Kro...za_Polski.html

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Nie pamiętam w którym temacie była wczoraj dyskusja odnośnie Superpucharu, ale na LegiaLive jest takie info:

http://legionisci.com/news/67386_Kro...za_Polski.html
                            A co ma do tego Zygmunt ?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zara zara, to o SP gramy z wicemistrzem czy finalistą pucharu? Jedni twierdzą tak, a drudzy tak.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                A co ma do tego Zygmunt ?
                                Ups, tak to jest jak się otwiera kilka zakładek naraz. Info jest nie LegiaLive, tylko z gazietkowego sport.pl (gdzie w jednym artykule pisali o udekorowniu Zygmunta i planach treningowych Legii); linka nie wrzucę.

A poprzedniego posta edytować nie będę; kliknięć na Legia Live nigdy za dużo

Komentarz

Pracuję...
                                X